Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Udany 2006 rok Polkomtela

Udany 2006 rok Polkomtela

WitekT 8 Stycznia 2007 10:21

0 0

Kontrolowane przez skarb państwa PKN Orlen, KGHM Polska Miedź i PSE mogą liczyć, że w tym kwartale dostaną już część dywidendy z zysku Polkomtela. Może to być około 250 mln zł, czyli odpowiadająca im część zysku za I półrocze 2006 roku.

Ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie pod koniec tygodnia, bo muszą ją jeszcze zatwierdzić członkowie rady nadzorczej Polkomtela.




Zysk netto spółki za 2006 rok nie powinien odbiegać od wyniku za 2005 rok, gdy wyniósł 1,067 mld zł. Po trzech kwartałach 2006 roku spółka miała 837 mln zł zysku netto i 5,5 mld zł przychodów.

Według informacji Gazety Prawnej, mijający rok był dla Polkomtela bardzo dobry i spółce udało się przekroczyć plan zwiększenia liczby klientów o 33% do ponad 12 mln.

Źródło tekstu: Gazeta Prawna     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6.  2007-01-08 11:32:28

    Panie Witku - Plus cos znow namieszal !!! Nie mam sily skladac reklamacji ale po zmianie kodowania foni - ciagle sa problemy - cisza w sluchawce !!! Nie mozna zestawic polaczenia bo glucho - moja mama ma starego siemensa me45 i myslala ze telefon sie jej psuje a to wina Plusa bo na ten problem jest ogolno krajowy - cos technicy Plusa skopali :/ Prosze zajac sie tym z gory dziekuje,bo to skandal co Plus wyczynia-od tygodnia sa broblemy z lacznoscia glownie komorka-komorka !!!

  • 0

    7. ~dt  2007-01-08 11:49:07  host: wap.plusgsm.pl

    Stasiu przeciez masz 5gr za min w sieci wiec o co chodzi? Szalony- nowy kodek Ci nie sluzy? Ja tam nie mam problemow.

  • 0

    8.  2007-01-08 11:56:46

    ta, szczególnie pod względem tego, że simplus jest najgorszym z najgorszych prepaidów.

  • 0

    9. ~  2007-01-08 12:04:57  host: acma19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dt co z tego ze 5 groszy jak tylko jeden pakiet mozna miec miesiecznie pozatym promocja za tydzien sie konczy!

  • 0

    10. ~mirekb  2007-01-08 12:29:18  host: apn-99-40.gprspla.plusgsm.pl

    5gr za min przedluza,dywidende wyplaca,zasieg edge sie zmieni ale od lipca 3g troszke,szkoda ze tak slabo sie rozwija polkomtel..12 milionow..piekne cyfry;-))lepiej niech polkomtel przedstawi wyliczenia apropos "czasu zycia" numerow w simplusie ;-))bzdura-10milionow to moze maja ale reszta to martwe dusze.kiedys polkomtel wylączyl 200 tysiecy simplusowcow-w 2007 musialby odlaczyc te 2miliony ale i tak tego nie zrobi bo za ladnie wyglada;-))szkoda tez ze GPRS pozostal w prepaidach bez zmian..zawiechy az milo ;-))ale jak sie nie inwestuje to sie nie ma..

  • 0

    11. ~  2007-01-08 12:40:50  host: acma19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mirekb ale w kazdej sieci sa zawyzone statystyki w oragne nieaktywne karty wylaczaja po roku dopiero,

  • 0

    12.  2007-01-08 12:42:10

    MirekB a co to od lipca ma byc ? Koniec oszczednosci ?;) taka polityka Plus tylko mnie odpycha od siebie ...

  • 0

    13. ~  2007-01-08 12:43:30  host: acma19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Szalony oszczednosci robia na wszytskim kiedys dostawalem co miesiac do rachunku magazyn plusa, ale juz go nie dostaje. Oszczednosc!

  • 0

    14. ~  2007-01-08 12:55:37  host: acma19.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tylko patrzeć jak program 5 plus zlikwiduja

  • 0

    15.  2007-01-08 13:47:06

    *Szalony Plus podobno jak słyszałem z opini korzuystjących z EDGE w PLusie i Erze twierdza że GPRS w Plusie jest nieraz szybszy od EDGE w Erze, nie wierze że przeniesiesz się tylko do Ery ze względu na EDGE...

  • 0

    16.  2007-01-08 13:47:20

    vodafonre sie już dobiera do akcji Polkomtela, i się zaraz zaczną spory.W ogóle ten cały Plus to państwowy shit!

  • 0

    17. ~jozek  2007-01-08 14:20:17  host: aamf26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to pralniapieniedzy polskiej mafi, a jezeli o uslugi to mix jest ok i biznes klasa reszta to gowno

  • 0

    18. ~mirekb  2007-01-08 14:55:53  host: apn-99-88.gprspla.plusgsm.pl

    od lipca polkomtel sie bierze za implementacje edge w "wybranych regionach kraju"..ciekawe co ;-))a co do edge w erze to w Kielcach lapie ze 80-120kb/s ale zasieg niestabilny ze dluzej schodzi niz na gprs plusa to fakt ale wkurzam sie jak czytam na kongresie technologicznym ze to lider..na papi erze ;-)moze ale jak to vodafone w koncu wezmie to podwyzki i zsieg 3g w rok moze 2 ;-))

  • 0

    19.  2007-01-08 15:56:13

    a kiedy w koncu przeczytam w niusach, ze "UDALO SIE WDROZYC NOWA PLATFORME SIMPLUSA"? :-/ wyplacaja sobie dywidendy, a o uzyszkodnikow to nie ma komu zadbac :-/ ale tak to jest w czerwonych spolkach..

  • 0

    20.  2007-01-08 16:37:26

    Czyli zaraz Orange powie, że ma 13 mln żeby nie być gorszym. I tak nikt tego nie sprawdzi :/

  • 0

    21.  2007-01-08 16:48:32

    a na koncu era powie, ze to jednak oni sa mega-super-hiper i ze na koniec grudnia 2006 mieli juz 14 mln! :-P

  • 0

    22.  2007-01-08 16:50:45

    co do plusa to ich mega super platforma padajaca kilka razy do roku zasługuje na pochwały:] wolałbym żeby to era ogłosiła, byłoby to przynajmniej wydające bardziej wiarygodne

  • 0

    23. ~r  2007-01-08 17:20:43  host: chello087206151164.chello.pl

    #19: teraz to już chyba nie są czerwone te spółki ale raczej chyba czarne ;)

  • 0

    24. ~kamil  2007-01-08 18:05:18  host: acma138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    skor tak platforma w simplusie pada itd to czemu ludzie korzystaja z ich uslug? Przeciez na simplusa nie ma umowy, karte moga wyrzucic w kazdej chwili i wziac tak-taka

  • 0

    25. ~jojo  2007-01-09 01:38:50  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Też się zastanawiam "kamil".

Dodaj swoją opinię