Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Uczucie Taniości w Mixie" w Plusie

"Uczucie Taniości w Mixie" w Plusie

sirmark 14 Lutego 2007 21:56

0 0
15. lutego ruszają nowe promocje w Plusie o nazwie Uczucie Taniości w Mixie . Należy przypomnieć, że promocje o takiej nazwie już wcześniej były. Byc może Plusowi skończyła sie inwencją w wymyślaniu nazw. :)

W stosunku do dotychczasowej promocji "Wielka wyprzedaż w Mixie" obniżono cenę telefonu Nokia 6021 z zestawem Bluetooth w taryfie 50/36 oraz podniesiono cenę Sony Ericsson K510i w taryfach 30/42 oraz 50/30.

Do sprzedaży wprowadzono też nowy telefon: Sony-Ericsson W300i.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~hmm  2007-02-15 05:57:43  host: 212.122.214.229

    Małe porównanie dla W300i: Mix: 36 zasileń po minimum 30 zł cena: 449 zł. Era Fun: 36 miesięcy aktywne konto (co oznacza że mogę doładowywać 50 zł raz na 3 miesiące czyli 17 zł/m-c) i cena telefonu: 299 złotych Przy deklaracji 24 miesięcznej aktywności konta: 399 złotych. Różnica jest tylko jedna - Era się nie reklamuje. A MIX mówi jasno: "uczucie taniości". Tylko uczucie.

  • 0

    8. ~hmmm  2007-02-15 06:06:55  host: 212.122.214.229

    Dla mających kłopoty z myśleniem podam jeszcze wnioski: W Erze telefon jest TANIEJ. Zobowiązanie jest KRÓTSZE O ROK. Doładowanie jest NIŻSZE bo minimalne wynosi 50 zł na 3 m-ce. A więc mogę mieć ten telefon w Erze FUN za 8 doładowań po 50 złotych. Dla porównania w MIXIE przy doładowaniach 50 złotowych dostanę ten telefon za 449 złotowych przy zobowiązaniu do AŻ 24 doładowań. Różnica: 24 doładowania - 8 doładowań. Tyle już chyba umiecie policzyć...

  • 0

    9. ~  2007-02-15 07:57:24  host: abji10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A komu by się chciało liczyć?

  • 0

    10.  2007-02-15 08:50:34

    Ghost_Dog - nie ma wypasionego aparatu... nie ma w ogóle aparatu ;-) hmmm... i powiedz znowu - po co mi telefon w określone j sieci, jak większość połączeń będę realizowła po najwyższej stawce, poza sieć? No logiki trochę właśnie. Kierowanie się ceną telefonu tylko jest bezsensowane.

  • 0

    11. ~xxx  2007-02-15 09:04:25  host: abri17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do ~~hmm-w Erze FUN nie masz darmowego nr i nie masz godziny za 5 zl po 18-ja chce dzwonic a nie tylko miec tel za minimum kosztow-wiec sam pomysl i zrozum, ze kazdy dobiera sobie taryfe do wlasnych potrzeb

  • 0

    12. ~mirekb  2007-02-15 10:24:15  host: bne198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jesli ktos ma duzo znajomych w erze czy heyah(pakiciki 25min za 7,32pln)i ceny fonow era bije orange mix i plus mix na glowe.w orange jak ktos ma duzo osob tez niezle ale lepiej miec swojego tela bo te zetafony na 36miesiecy to w komisach za50-100pln bez umowy..a w plusie to tylko ratuje darmowy nr i wieczory i wekendy.tylko ceny fonow zatrwazajace.to cale mixy w naszym kraju

  • 0

    13. ~jojo  2007-02-15 11:41:19  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    Masz rację "xxx" - ja też chcę dzwonić. Nie tylko do 1 numeru za 10 zł na miesiąc, lub za 5 zł jedynie od 18. Ja chcę dzwonić i dzwonie do wszystkich w Erze, Heyah i stacjionarnych, przez cały dzień, bez durnej opłaty aktywacyjnej i w końcu korzystając z nielimitowanej ilości pakietów (od 1 do 99 na raz), które mi nie przepadają po miesiącu po umiarkowanej cenie 29 gr za minutę. Cena do innych sieci również jest najtańsza wśród MIX-ów, bo 70 gr. Więc kto taniej na tym wyjdzie? Jedyne do czego można się przyczepić, to SMS-y (7 gr) ale to i tak bardzo mało. Zresztą ta cena jest w nieprzepadających pakietach, a nie tak jak w Plusie pakiet po 1 gr, który przepada po miesiącu. Ja mam takie ceny połączeń, że częściej dzwonie niż SMS-uje.

  • 0

    14. ~jojo  2007-02-15 11:47:22  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    "wlo" ja w Twoim rozumowaniu też logiki to zabardzo nie widzę. Wiesz "hmmm" zwrócił uwagę na tylko jedną, z wielu wad MIX-a Plusa... nie tylko na cenie telefonu polega wada tego MIX-a. A ja nie mam zamiaru specjalnie dla przyjaciól, bo też mają telefon w PLusie, brać MIX-a, w którym zapłacę 2 razy tyle z ten sam telefon. :-)

  • 0

    15. ~Murko  2007-02-15 12:03:23  host: acma197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przecież wyraźnie jest napisane że to tylko uczucie taniości......

  • 0

    16. ~xxx  2007-02-15 12:11:54  host: abri17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~jojo przyznaje Ci racje tylko ze ja mam wiecej znajomych w Plusie i jesli dlugo gadam to po 18 a tak to krotkie rozmowy i przyznaje, ze mam tez drugi tel w Tak Tak'u bo nie usmiecha mi sie dzwonienie np na stacjonarne po 72gr 8-18. Także nie mysl,ze tylko Ty potrafisz liczyc:D

  • 0

    17. ~  2007-02-15 12:15:21  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    "xxx" wcale nie uważam, że tylko ja potrafię liczyć! Aż wstyd się przyznać, ale z matematyki, to ja raczj orłem nie byłem... :-D

  • 0

    18.  2007-02-15 12:19:29

    Za panem Wacławem: z informacji, choć nieoficjalnych które otrzymaliśmy wynika, iż do końca pierwszego kwartału 2007 r. nastąpi integracja segmentu Sami-Swoi z pozostałą ofertą prepaid i postpaid Polkomtel S.A. Wiele wskazuje więc na to, iż zarówno abonenci, jak i klienci ofert prepaid będą mogli realizować między sobą tańsze połączenia. Rozwiązanie naszym zdaniem jest bardzo rozsądne, wszak klienci Ery już od dawna mogą wykonywać zarówno do klientów Tak-Tak, jak i Heyah niemal darmowe połączenia. Podobnie jest w przypadku prepaid Ery. Oba rozwiązania, plus zaleta przedłużania ważności ważności konta prepaid na połączenia wychodzące liczona od ostatniego dnia ważnego doładowania bardzo uatrakcyjniają propozycje PTC. Właśnie tych właściwości brakuje ofertom prepaid Polkomtela. Nie wspominamy o konieczności jak najszybszej wymiany przestarzałej i nieelastycznej platformy obsługującej prepaid oraz o konieczności powstania aplikacji Elektronicznego Biura Obsługi Użytkownika z prawdziwego zdarzenia w Polkomtelu, co staje się już tak oczywiste, jak przysłowiowe równanie "dwa razy dwa"

  • 0

    19. ~andrew  2007-02-15 12:27:15  host: dpz202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeszcze chyba nikt nie wspomniał o tym, że od dawna tak-tak nie rozdziela -w sieci i -poza siecią. Jedna stawka , któa stopniowo im dłużej się jest w prepaidzie to stopniowo tanieje.

  • 0

    20.  2007-02-15 12:58:45

    a to mi odkrycie!!!! Normalnie Ameryke odkryłeś:]

  • 0

    21.  2007-02-15 13:07:27

    Ja wlasnie dzis dostalem z allegro Tak Taka, teraz czekam az sprzedam kase z simplusa bo mam ponad 90 pln i przechodze do ery! Nawet nie wiecie jak sie ciesze :D

  • 0

    22. ~hmmm  2007-02-15 15:19:40  host: 212.122.214.229

    Moje obliczenia pokazały, że jeśli się chce mieć naprawdę tani telefon i nie ma wszystkich znajomych w Plusie to oferta Plus MIX w porównaniu z Era FUN wyciąga z klienta pod pozorem "taniości" 16 doładowań po 50 złotych więcej. Czyli "uczucie taniości" = kabaret oglądany co dzień w telewizji za 800 zł od klienta ekstra. I zadne wypasione telefony. Darmowy numer w Plusie nie jest darmowy tylko kosztuje 10 zł po miesięcznym okresie promocji. Darmowe WiW wewnątrz sieci Plus: 60 minut - 5 zł (8 gr/min) . Z tego co rozumiem to mam jeszcze SWOJAKI - 3 numery po 36 groszy/min. Czyli do reszty, nawet w Plusie muszę płacić 72 gr od 6-18. W Erze (FUN) mam 29/gr za minutę wewnątrz sieci przez cały czas o każdej porze. Czyli usługa SWOJAKI w MIX Plus jest gorsza. Zatem jedyna usługa której nie przebija Era FUN to Darmowy numer (ten za 10 zł). Sądzę, że Era go niedługo wprowadzi również w telefonach na kartę (Fun i TT), taka opcja jest już w abonamencie więc to tylko kwestia czasu.

  • 0

    23. ~hmmm  2007-02-15 15:41:24  host: 212.122.214.229

    @Adriand Simplus i Tak-tak to oferty pre-paid więc w ocenie ich konkurencyjności bierz pod uwagę przede wszystkim to gdzie masz ilu znajomych i ile z nimi rozmawiasz ;) Podam cennik TT żeby nie było że Cię wrabiam: Do Era, Heyach i na stacjonarne: w pakietach 20 gr/min przez cały dzień (250 min za 50 zł). Do Era i stacjonarne po 22: 9/gr za min + 2 zł aktywacja usługi (jednorazowo na 60 dni). Do innych sieci: 78 gr/min, po 4 miesiącach 68 gr/min, po 8 miesiącach 59 gr/min.

  • 0

    24. ~hmm  2007-02-15 15:45:12  host: 212.122.214.229

    I na koniec: Ile ja płacę ? Era i stacjonarne od 8-22 10 gr/min, po 22 około 5 gr/min. Inne sieci 29 gr/min przez cały dzień. A wszystko dzięki podwójnemu doładowaniu :)

  • 0

    25.  2007-02-15 19:57:13

    @ 10 ►wlo Zeby było jasne, moj komentarz to tylko opis postepowania +sa dotyczascy cen telefonow, a nie na temat dzwonienia wew czy na zew sieci i oceniania MixPlusa i tej promo ;)

  • 0

    26.  2007-02-15 20:54:14

    U mnie jest tak np ze mnie do simplusa skłoniła dziewczyna w którym była i dla świętego spokoju zgodziłem się i to był mój Duży bŁad! Bo pozniej jak sie okazalo Termin uzupełnień sie nie sumował i do tego nie moglem zamowic wiecej jak 1 pakiety EASY GADKA - nie raz mialem ze wybiegłem poza pakiet i naliczalo mi normalna stawke :( W ogole ta promocja co jest to szkoda słow bo ja tydzien konto uzupelnilem przed ta promocja za 100 pln i jakoś nie uśmiecha mi sie znowu wydawac tyle ;/ Jestem bardzo zawiedziony i niezadowolony z tego wszystkiego i dlatego przechodze do tak taka jak juz planowalem na początku. I kazdemu odradzam simplusa poniewaz oni maja sztywne zasady ktorych sie trzymaja caly czas - Do tego wszystkie pakiety maja termin a stawka 78gr to innych sieci jest naprawde śmieszna ... Do tego EBOK - katastrofa totalna ... Jednym słowem wielkie GóW** a nie Simplus ... Wiecej juz nie dam sie nabić po 4 latach w abonamencie (ile wtedy stracilem pieniedzy ;/ ) Do tego Simplus który chyba zacznie tez być tylko dla bogatycha tak jak Ogrange bo 24 gr w sieci to jakos nie za normalna stawka ... Ok bo sie wam rozżaliłem :/ Pozdrawiam :D

Dodaj swoją opinię