Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Uchylamy rąbka Świątecznych promocji Orange

Uchylamy rąbka Świątecznych promocji Orange

WitekT 3 Listopada 2006 20:32

0 0
Znane są już pierwsze szczegóły nowych ofert Świątecznych w Orange.

Dla nowych aktywacji w Nowym Twoim Planie i Orange Premium, usługa 1 Wybrany Numer i Weekendy będzie bezpłatna przez 3, 6 lub 9 okresów rozliczeniowych - najprawdopodobniej w zależności od wyboru kwoty zobowiązania bądź / i długości umowy.

Więcej szczegółów już wkrótce. O Nowym Twoim Planie pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2006-11-03 22:04:10

    @szumi: 250 smsow do wlasnej sieci jak mniemam? ;)

  • 0

    6. ~  2006-11-03 22:13:30  host: boa80.neoplus.adsl.tpnet.pl

    5- tak do wlasnej sieci. Czyli 2,50 gratis. W sumie 10% doladowania, bo najmniejsze, aby dostac darmowe smsy to 25PLN. Dodatkowo jednorazowa aktywacja to 5PLN. Nie ma to jak POP na okrąglo z dodatkowymi 5 zl i HeyahKlub z 10% wiecej doladowania, ktore wykorzystujesz jak chcesz, gdzie chcesz i na co chcesz.

  • 0

    7. ~Casper  2006-11-03 22:26:18  host: xdsl-984.lubin.dialog.net.pl

    Ale w POPie też jest 10% więcej (choć tylko za doładowania częściej niż co 25 dni)!

  • 0

    8.  2006-11-03 22:30:57

    Casper: 10% więcej w POP to tylko do sieci :-) A Na Okrągło oraz Heyah Klub -do dowolnego wykrozystania (na główne konto).

  • 0

    9. ~  2006-11-03 22:55:05  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Zastanówcie się dobrze. Co mi po dodatkowych doładowaniach do konta, skoro Orange ma najwyżasze ceny na połączenia do swojej i obcych sieci oraz najdroższe SMS-y do obcych sieci. Ja wolę płacić tanio za wyżej wymienione usługi niż dostawać dodatkową forsę. Innymi słowy wolę o wiele taniej płacić w TAK TAK-u bez bonusów, niż w Orange z bonusami.

  • 0

    10. ~  2006-11-03 23:00:52  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Jakie to gratis, skoro muszę za to zapłacić najpierw 5 zł. To oszustwo, a nie gratis. Poczekamy zobaczymy.

  • 0

    11.  2006-11-04 06:45:07

    swego czasu jak bralem abo w grudniu 2005 to WN1 byl za darmo przez 6 mc bez wzgledu na kwote zobow. czy okres umowy (24mc czy jak ja 12mc) i ciesze sie ze rezygnuje ps: czy ktos chcialby nabyc prawa do mojej karty sim ? (nielimitowane rozmowy w WiW, Dn) ? oddam za groszowe pieniadze :)

  • 0

    12.  2006-11-04 06:45:21

    oczywiscie chetnie pisac na priv

  • 0

    13. ~ziomal  2006-11-04 06:54:38  host: abow221.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wchodzi darmowy numer przez kilka m-cy ale nie bedzie juz 100% wiecej przez 6 m-cy dla nowych...ale jazda...ku*wa coraz gorzej..

  • 0

    14. ~kilkamil  2006-11-04 10:14:02  host: chelmsystem.futuro.pl

    No niestety wyglada na to, ze lepiej to juz bylo... Po jednej stronie (podazowej) grzech oligopolu, po drugiej (popytowej) inercja. Nic sie nie zmieni.

  • 0

    15. ~getITright  2006-11-04 10:23:03  host: chello087206218003.chello.pl

    no to teraz zobaczymy jak orange spada na trzecią pozycję, mimo oszukiwania na liczeniu aktywnych kart, bo z taką ofertą to orange może tylko spadać... to się francuziki zdziwią, a już im się wydawało że Polakowi można każde gó..o wcisnąć :D

  • 0

    16.  2006-11-04 10:48:36

    getITright - święte słowa :) i miejmy nadzieję, że tak to właśnie będzie. Żeby tylko się nie okazało, że ERA (T-Mobile) zawalczy podobnie, bo przyjdzie nam się pochlastać :P. Plus również nie błyszczy, więc na razie cienko to widzę...

  • 0

    17. ~adam  2006-11-04 11:07:57  host: ate86.neoplus.adsl.tpnet.pl

    heyah i tyle ;) za co wiazac sie z nimi abonamentem skor oz tego tytulu zadnych "przyjemnosci" jak juz Cie "maja" to olewaja..

  • 0

    18. ~  2006-11-04 12:15:40  host: 217.116.102.57

    Zobaczycie dopiero teraz jak Orange zostanie w tyle. ERA wprowadziła HSDPa wszędzie tam gdzie jest UMTS, a Orange ciągle w tym samym miejscu. Internet w Orange chodzi wolno jak żółw.

  • 0

    19.  2006-11-04 13:16:10

    @18: Orange przynajmniej testuje HSDPA w kilku miejscach (np. w Katowicach - i można z niego korzystać, jeśli ma się USIM i modem/telefon HSDPA, nie jest zablokowane), Plus nawet tego nie zaczął.

  • 0

    20. ~lubu  2006-11-04 23:11:24  host: 212.2.99.40

    niech sie orange nie osmiesza

  • 0

    21. ~orangutan  2006-11-05 20:26:46  host: 62.93.41.209

    Kiedy orange obniży polaczenia do wszystkich sieci bo jak narazie ma najdroższe i niewidac zeby coś sie mialo zmienic

  • 0

    22. ~Jaro  2006-11-05 21:59:18  host: edm36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wie ktoś może czy jest szansa żeby na święta pojawiła się w Orange Motorola L7 ?????

  • 0

    23.  2006-11-06 12:53:58

    ma najdroższe wciąż.

  • 0

    24. ~jeż  2006-11-06 19:51:38  host: gprs10.orange.pl

    W orangutanie internet to masakra. Wszystkim odradzam.

Dodaj swoją opinię