Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Uaktualnienie wyszukiwarki BTSearch

Uaktualnienie wyszukiwarki BTSearch

sirmark 28 Sierpnia 2006 00:45

0 0
Wyszukiwarka polskich nadajników komórkowych BTSearch, została uaktualniona o 63 nowe BTS-y. Obecnie wykaz zawiera łącznie 11245 stacji.

Zobacz: BTSearch.org



Źródło tekstu: BTSearch     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~  2006-08-28 02:11:40  host: dvt245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma sieci P4 :( Niezłą tajemnicę robią.

  • 0

    2.  2006-08-28 02:49:51

    w Lublinie jest niepełne info dot. UMTS - nodeB. Na hotelu Polonia (ul. Krańcowa) Plus ma także swoje nodeB między innymi jak też i na hotelu w pobliżu (vis a vis) PKP.

  • 0

    3.  2006-08-28 03:00:30

    Przy nastepnej aktualizacji pewnie dodadzą wysłany już arkusz excel z nowymi BTSami oraz wieloma poprawkami z Warszawy i okolic - znalezionych jest grubo ponad 100 stacji, w tym ponad 60 znalezionych i nowouruchomionych stacji Ery! Niestety warszawskich łowców narazie niestać na UMTSowy telefon z symbianem...

  • 0

    4.  2006-08-28 03:03:15

    Aha, strona ufo2001 i btsearch są hostingowane dzięki uprzejmości Telepolis.pl :-)

  • 0

    5.  2006-08-28 03:15:43

    zgadza się Pawrzes :-) hehe :)

  • 0

    6. ~patark  2006-08-28 07:32:40  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    Mam pytanie, po czym poznać po wyszukaniu, że dany BTS jest UMTS-owy?

  • 0

    7. ~  2006-08-28 09:02:01  host: fbp170.internetdsl.tpnet.pl

    po tym że ma się przy nim zasięg umts :)

  • 0

    8.  2006-08-28 10:03:59

    Pawrzes: z symbianem nie mam, ale z netmonitorem 3G jak najbardziej. W sobotę rozpcząłem swoją przygodę z netmonitorowaniem UMTSu. Jest jednak kilka kłopotów z tym związanych. Po pierwsze do orange trzeba mieć USIM. Po drugie nie każdy BTS ma nodeB (zwłaszcza Plus!). Po trzecie to jako przyjezdny słabo znam miasto. Po czwarte coś mi wyszło, że Era ma jakiś tragiczny bałagan w numerkach swoich nodeB. Ale będziemy działać. Jeśli masz jakąś aktualną (bardziej niż z bts.yaho.pl) bazę, to wyślij mi. Zaraz Ci mailnę swój adres.
    A telepolis hostuje jeszcze podlaskie.btsearch.org i malopolska.btsearch.org

  • 0

    9.  2006-08-28 10:25:09

    patrak: po wyszukaniu w btsearch masz jako pasmo UMTS a w "Uwagach" masz podane 3G CID. To oznacza, że jest UMTS.

  • 0

    10.  2006-08-28 11:24:36

    domek: Świetnie :-) Witam w stolicy :-) Tak mam więcej niż na bts.yaho.pl (niestedy webmaster Adam wcześniej nie miał czasu na aktualizację, potem doszły problemy techniczne...) odezwij się do mnie na maila (widoczny w profilu). Z tym bałaganem w numeracji to się nie dziwię bo tak samo ma Era w numeracji GSM/DCS nowych BTSów (nr CID i sektorów) oraz rozbudowanych o DCS istniejących GSM...

  • 0

    11.  2006-08-28 14:07:28

    Już teraz wiem jakiej sieci przekaźnik jest u mnie na Kościele :-)

  • 0

    12.  2006-08-28 16:24:33

    gm: na kościołach to zwykle lubi Plus stawiać :) choć widziałem też takie "ciekawe" instalacje wykonane przez Orange ;)

  • 0

    13.  2006-08-29 09:10:08

    D@rio: tez tak myslalem, ale okazalo sie, ze to wlasnie Era i ostatnio doszedl orange. Co ciekawego dach kosciola jest pomalowany na brazowo wiec sekcje i kilka innych elementow przekaznika tez ksiadz kazal pomalaowac na brazowo - pewnie zeby tak bardzo sie w oczy nie rzucalo :-)

  • 0

    14.  2006-08-31 09:42:03

    Pawrzes: żyjesz? Czekam na maila, wysłałem Ci już swój dwa razy. Czekam więc dalej. domek małpa alpha kropka pl

  • 0