Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Uaktualnienie wyszukiwarki BTSearch

Uaktualnienie wyszukiwarki BTSearch

sirmark 8 Lipca 2008 07:59

0 0
Wyszukiwarka polskich nadajników sieci komórkowych BTSearch, została uaktualniona o 109 nowych BTS-ów. Obecnie wykaz zawiera łącznie 16352 stacje.

BTSearch opiera się w całości na danych nadsyłanych przez entuzjastów, hobbystów i wszystkie inne osoby zainteresowane tematem stacji bazowych GSM w Polsce.

Zobacz: Więcej informacji na BTSearch.pl



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~mirekb  2008-07-08 08:11:43  host: hii228.internetdsl.tpnet.pl

    uke proponował interaktywna mapke zasiegu z nadajnikami calej 4.to by było najlepsze wyjscie,ale dobre i to.z promienia 20km ode mnie nie ma tamzadnego nadajnika

  • 0

    2.  2008-07-08 08:27:11

    Ja tam nie wiem czy teraz btsearch ma sens jak uke podaje swoje wykazy ?

  • 0

    3. ~jarekt  2008-07-08 09:23:56  host: eco250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play w Opolu - BTSow brak :)

  • 0

    4. ~jls  2008-07-08 09:43:21  host: jsl-catv-user-247-197.streamnet.pl

    serwis jak najbardziej przydatny szybko, i sprawnie można sprawdzić interesująca nas miejscowość

  • 0

    5.  2008-07-08 09:50:11

    Szalony - to samo pytanie można postawić w każdej innej sprawie - po co 20 serwisów o telekomunikacji, jeśli każdy te same newsy podaje?

  • 0

    6.  2008-07-08 09:51:20

    to prywatna strona, ktoś ma hobby i to robi...

  • 0

    7.  2008-07-08 09:54:07

    informacje w wykazie UKE nie są pewne. dowodem - każdy może sprawdzić - jest to, że na jednym maszcie są stacje trzech operatoró, współrzędne stacji natomiast różnią się czasem o kilka minut... a to sporo licząc liniowo ;-)

  • 0

    8. ~szalony  2008-07-08 09:59:17  host: apn-77-112-54-152.gprs.plus.pl

    Ok macie racje btsearch jest potrzebny :) sam zreszta mam zakladke jego w telefonie :P Przyznac sie kto z was ma jeszcze taka zakladke :P ?

  • 0

    9.  2008-07-08 10:07:12

    zresztą... na wykazie UKE "funkcjonują" stacje, których nie ma jeszcze ;-) Kilka takich mogę wskazać w mojej okolicy.

  • 0

    10. ~hilts  2008-07-08 10:50:32  host: 195.20.110.66

    mam jedno pytanie: jaki jest zasięg jednego BTSa?? Można jakoś średnio podać? Bo w wyszukiwarce właśnie znalazłem jednego na sasiednim osiedlu... i może warto by było internet playa odpalić:) Z góry dzięki za pomoc!

  • 0

    11. ~das  2008-07-08 10:57:26  host: dnk79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe jest powrównanie BTSów w bazie-oczywiście, zapewne nie są to wszystkie, al jednak - Plus 5570, Era - 5360, Orange - 5048, Play -374...z komentarzy internautów trochę inny obraz się zwykle wyłania

  • 0

    12.  2008-07-08 11:37:29

    Prosiłbym o link do UKE-owskiego spisu stacji.

  • 0

    13.  2008-07-08 12:24:55

    das: kwestia ilosci tu nie bedzie miarodajna.. rcicho: http://42.pl/u/uL6

  • 0

    14. ~  2008-07-08 14:00:04  host: aavt26.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #3-jarekt: Musisz w takim razie sam wziąć sprawy w swoje ręce - wpisy w bazie nie biorą się przecież z nikąd. TY też możesz zostać jednym z kontrybutorów, zamiast pytać "a dlaczego nie ma?". :-/

  • 0

    15. ~  2008-07-08 14:43:34  host: f142-057.opera-mini.net

    #11 nie tylko ilosc sie liczy ale jakosc. Orange bylo pierwsze /centertel nmt/ i ma zarezerwowane najkorzystniejsze lokalizacje pod btsy, wiec pewnie dlatego nie musi miec ich tak duzo jak reszta

  • 0

    16. ~jojo  2008-07-08 22:26:35  host: eea172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15 - Bzdura. Tylko w moim województwie jest sporo lokalizacji, gdzie najkorzystniej wypada Era. A to, że ma mało swoich BTS-ów, to już inna sprawa.

  • 0

    17. ~  2008-07-13 16:44:20  host: krt.net.pl

    @15: na jednej lokalizacji może być wielu operatorów, te kilka metrów nie robi różnicy. A, bazę można postawić niemal wszędzie, jest masa miejsc, gdzie jeszcze operatorów nie ma, a miejsca są idealne. A co do wyszukiwarki BTSów... wolę tą z wieprz.net/bts/

Dodaj swoją opinię