Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Uaktualnieni udziałowcy na www.era.pl

Uaktualnieni udziałowcy na www.era.pl

WitekT 5 Września 2006 23:00

0 0

5. września, wraz ze zmianami w radzie nadzorczej i zarządzie PTC, na korporacyjnej stronie witryny www.era.pl pojawiła się nowa struktura udziałowców firmy, uwzględniająca udane wykonanie opcji call przez Deutsche Telekom.

Nowa struktura przedstawiona na tej stronie wygląda następująco:
T-Mobile Deutschland GmbH – 70,5%,
T-Mobile Poland Holding No. 1 B.V. (dawniej MediaOne International B.V.) – 22,5%,
Polpager Sp. z o. o. – 4,0%,
CARCOM Warszawa Sp. z o.o. – 1,9%,
Elektrim Autoinvest S.A. – 1,1%.




O zmianach w zarządzie i radzie nadzorczej PTC, które zostały dokonane 5. września, pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-09-05 23:59:43

    Szkoda że Plus nie będzie Vodafone Pl :( niestety rządzący chcą z Polkomtela zrobić sieć dla swoich ludzi :/ i nie zdziwił bym się że jakby źle się działo że Vodafone wycofa się z Plusa :/

  • 0

    3. ~djpeugeo  2006-09-06 07:14:35  host: sniezka.bmj.net.pl

    szalony i to sprawia ci taki bol ze vodafone moglby wycofac sie z plusa? to wyjedz za zachodnia granice i tam bedziesz mial vodafone, o2, t-mobile, eplus do wyboru do koloru, polecam rowniez skandynawskie sieci

  • 0

    4.  2006-09-06 07:23:31

    ***WitekT:*** czy orientujesz się może, jak szybko T-Mobile przystępował do rebrandingu po wykupieniu jakiejś sieci, zmianie zarządu itd. w innych krajach, bo wiem, że sam rebranding przebiegał bardzo szybko?

  • 0

    5.  2006-09-06 08:32:00

    ja patrzałem na stronie t-mobile tylko polska z posród tego ma jeszcze era wszystkie te społki już t-mobile nawet czechy

  • 0

    6.  2006-09-06 08:39:01

    ***Arek_85*** niestety na stronie T-Mobile nie są wymienione wszystkie sieci, które do nich należą.We wrześniu ma się odbyć rebranding w Mołdawii, jeśli oczywiście dobrze pamiętam.

  • 0

    7.  2006-09-06 08:58:35

    ~djpeugeo- jak widze co "rzadzacy" z Plusem wyprawiaja to juz wole Vodafone niz "siec" partyjna ;) co zmiana opcji politycznej to zmiana stolkow :/ i "zmiana" polityki sieci a biznes powinien od polityki trzymac sie z daleka ;)

  • 0

    8.  2006-09-06 09:10:29

    WitekT: właśnie jak szybko następowały rebrandingi po przejęciu większości w danej sieci? Nowy prezes zacznie urzędowanie 15.9 to myślę że pod koniec września opublikują zamiar zmiany nazwy sieci na T-Mobile, tak aby promocje świąteczne nazywały się "witamy w t-mobile" czy jakoś tak...

  • 0

    9. ~marnet  2006-09-06 09:18:46  host: pr222.wroclaw.sdi.tpnet.pl

    Od wczoraj nie dziła itaktak.pl. Nie przysyłają SMSów potrzebnych do zalogowania. Czy ktoś też ma takie problemy.

  • 0

    10. ~marnet  2006-09-06 09:19:04  host: pr222.wroclaw.sdi.tpnet.pl

    ???

  • 0

    11. ~Krzysiek  2006-09-06 09:21:43  host: n128Lmar.resetnet.pl

    Trzeba być kretynem, żeby po 10 latach wydawania promocji na markę, doprowadzać do jej zmiany tylko dlatego, że tak postapiono z pozostałymi sieciami...

  • 0

    12.  2006-09-06 09:43:43

    Tomek_19 @6: w Mołdawii są dwie sieci: VOXTEL należący do FT (niedługo będzie pewnie Orange) oraz Moldcell należący w części do TeliaSonera. Może chodzi o Macedonię? Udziały w MobiMaku ma (pośrednio) DT.

  • 0

    13. ~dealer  2006-09-06 09:48:03  host: bvw76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w tym roku na pewno nie będzie zmiany na T-mobile - dostaliśmy takie info odnośnie zmiany wizualizacji w APS że od nowego roku i to podobno stopniowo

  • 0

    14.  2006-09-06 09:48:42

    ***muddy*** wiedziałem, że w którymś kościele dzwoni ;-) dzięki za poprawkę :D na pewno chodzi o Macedonię.

  • 0

    15.  2006-09-06 10:04:46

    'T-Mobile Poland Holding No. 1 B.V.' niezła nazwa spółki ;)

  • 0

    16. ~  2006-09-06 10:29:09  host: p09-03.opera-mini.net

    Witku 2 pytania 1 jak ma sie do tej sytuacji decyzja sadu z dnia 16 sierpnia na zecz ET ? 2 czy bedzie oswiadczenie ET w tej sytuacji?

  • 0

    17.  2006-09-06 10:35:05

    16: to nie taka prosta sprawa, bo wszystkie wyroki dotyczą fragmentów sporów. Fragment dotyczący opcji call dla Niemców wydaje się być chronologicznie najwcześniejszy - więc późniejsze powinny (w moim mniemaniu) wogóle w tej sytuacji nie mieć miejsca...

  • 0

    18.  2006-09-06 10:46:32

    ***WitekT*** czy wiesz może jak szybko po przejęciu sieci przez T-Mobile dokonywano rebrandingu w innych krajach?

  • 0

    19.  2006-09-06 10:55:36

    Tomek_19: powiem tak - już mocno knują nad rebrandingiem. Nie można uogólniać sytuacji z innych krajów, bo ważna jest też pora roku. Moje typy są takie - albo zrobią to b. szybko, albo dopiero po świętach. Z racji tego, że Boże Narodzenie to okres niesamowitych żniw, to chyba nie będą nic kombinować w tym okresie...

  • 0

    20.  2006-09-06 11:10:45

    Z jednej strony to prawda, że może lepiej nie zmieniać nic przed świętami, ale z drugiej strony szkoda ładować kupę kasy w promocje świąteczne pod marką, której za kilka miesięcy już nie będzie.Okres świąteczny byłby akurat odpowiednim czasem na mocną promocję nowej marki, przy czym musieliby zaoferować niezłe promocje.W sumie mają jeszcze 2-3 miesiące, a znając ich poczynania z innych krajów, są w stanie to zrobić. Nie wiadomo tylko, czy zechcą.Na Słowacji rebranding trwał chyba 2 tygodnie, a najdłużej zajęło im to chyba w Czechach - 2 miesiące.

  • 0

    21.  2006-09-06 11:20:54

    Tomek_19: na Węgrzech zabrało im jeden weekend. ;)

Dodaj swoją opinię