Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tysiące klientów T-Mobile oglądają Mistrzostwa Świata w Brazylii na telefonach i tabletach

Tysiące klientów T-Mobile oglądają Mistrzostwa Świata w Brazylii na telefonach i tabletach

LuiN 18 Czerwca 2014 14:54

2 7

Od 12. czerwca klienci T-Mobile mogą oglądać mecze Mistrzostw Świata w Brazylii oraz specjalnie przygotowane materiały na swoich telefonach i tabletach za pośrednictwem aplikacji TVP Stream.




Mecz otwarcia Mistrzostw przyciągnął przed tablety i smartfony ponad 6,5 tys. klientów. Mecze piątkowe przyciągnęły już ponad 15 tys. widzów, a sobotnie 17,5 tys. Dotychczasowy rekord tych Mistrzostw padł w niedzielę, gdy na urządzeniach mobilnych mecze obejrzało ponad 22 tys. klientów T-Mobile.


TVP Stream jest dostępny dla wszystkich klientów T-Mobile. W ramach oferty klienci mogą oglądać mecze oraz specjalne materiały wideo dostępne tylko w aplikacji. Klienci t-mobile mają dostęp do treści związanych z Mistrzostwami Świata bezpłatnie. Dodatkowo, abonenci taryf Jump! nie wykorzystują pakietów danych w czasie oglądania materiałów.


Zobacz: T-Mobile prezentuje nowe taryfy - JUMP!

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: piłka nożna | t-mobile | tvp stream

w sumie: 25
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~pabloki  2014-06-18 15:23:41  host: 178.182.99.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    może wykupił t mobile na wyłaczność.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~123  2014-06-18 15:25:52  host: 92.60.132.22

    T-Mobile wykupiło darmowe oglądanie tvp stream nie tylko na Mundial, ale do końca sierpnia :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~Do 1  2014-06-18 15:31:06  host: 37.30.88.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jaki wybór taka karma hihi

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    9.  2014-06-18 15:31:25

    Też chciałem obejrzeć - ale zdziwiłem się jak cholera kiedy ściągnąłem aplikacje. Za takie manewry, ktoś z KRRiTV powinien dostać po du**e bo to są po prostu jaja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    10. ~xxxx  2014-06-18 15:31:56  host: bzb19.internetdsl.tpnet.pl

    T-M wykupiło na wyłączność, zgadza się, a Play`aki już twierdzą że im się to należy ! och, jeszcze twierdzą że oni za to płacą ! szkoda, że podatków nie płacą :x

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~adam  2014-06-18 16:01:05  host: user-94-254-135-128.play-internet.pl

    a po co Ci aplikacja jakaś tvp stream, jeśli masz smartfona z androidem wchodzisz na weeb.tv/channels i masz dużo kanałów online w tym tvp1HD, tvp2HD i oglądasz:-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Tarakum  2014-06-18 17:01:51  host: 81.219.84.18

    2# Najpierw to telewizor trzeba mieć, a mi nie potrzebny...:) na 30 mb necie TVP stream nie chodzi w HD nawet, jak już to z przycieciami na opcji 5 MB podajże. A odnosnie oglądania na telefonie to widziałem nie raz w tramwajach jak ludziki na telefonie oglądali MS2014.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~piokuk  2014-06-18 17:34:57  host: rtr-p.uek.krakow.pl

    Myślę, infantylny gościu pod 10, że na razie z moich podatków utrzymuję (bez efektu - jak widać) Twoje gimnazjum.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    14.  2014-06-18 18:13:29

    Po tej akcji TVP i T-Mobile i shitu, które wymyśliły w TVP stream na mundial nie chcę mieć z tymi firmami nic wspólnego po wsze czasy. Amen.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    15.  2014-06-18 18:16:06

    @5 raczej Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji. Sygnał TVP powinien być udostępniany bezpłatnie. Raz, że nie jest, dwa do tego TVP uniemożliwia kupno transmisji przez użytkowników, którzy nie są związani z niemiecką siecią.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-06-18 18:18:17

    Jak ktoś ma ochotę może wysyłać skargi http://tlp.is/2uq

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Sporysz  2014-06-18 18:22:08  host: blaster.blast.pl

    MŚ dostępne są dla wszystkicch użytkowników T-mobile, czy tylko abonamentowców?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-06-18 18:59:28

    Dla wszystkich w TM:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~pabloki  2014-06-18 19:56:02  host: 46.205.107.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Przeciez tvp udostępnia transmisje "bezpłatnie"w dvb-t i sat.aplikacja to produkt komercyjny.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~xy  2014-06-18 20:05:39  host: 037008226041.warszawa.vectranet.pl

    Wystarczy wysłać sms-a z jakiegokolwiek numeru w t-mobile, a oglądać w innej sieci.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~mirekb  2014-06-18 21:48:19  host: 37.80.0.173

    tm wie ze przyszlosc tv to wlasciwie iptv ale po lte..ale co tam ogladac?