Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tylko trzy aplikacje Samsunga w Galaxy S6?

Tylko trzy aplikacje Samsunga w Galaxy S6?

orson_dzi 26 Lutego 2015 21:21

2 4

O planach odchudzenia interfejsu w nowych Samsungach mówiło się od dawna. Wygląda na to, że na pierwszy ogień pójdzie ilość wbudowanych aplikacji.



Nadchodzący Samsung Galaxy S6 ma mieć preinstalowane tylko trzy aplikacje producenta. Mają to być - S Health, S Voice oraz Galaxy Apps. Oprócz tego do pamięci smartfonu miałyby trafić - Facebook, WhatsApp, OneDrive, OneNote oraz standardowy pakiet aplikacji Google.




Zmniejszenie ilości aplikacji powinno przynieść wyłącznie pozytywne zmiany. Od zwiększenia ilości wolnej pamięci wbudowanej, przez zwiększenie wolnej ilości pamięci RAM, bo szybsze działanie interfejsu.

Zobacz: Samsung Galaxy S6 i S6 Edge na pierwszych zdjęciach

Źródło tekstu: sammobile; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | samsung galaxy s6

w sumie: 18
  • 0

    1. ~ola  2015-02-26 21:35:10  host: public-gprs514636.centertel.pl

    spoko NSA swoje pewnie dodala i producent sim... heh przepis na pomidorowa bedzie odtajniony..

  • 0

    2. ~olik  2015-02-26 21:36:38  host: ip-37-152-18-20.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    hehe... A po co mi mi aplikacje typu: google film, google gry, google kiosk itd ... to wszystko każdy może sobie sam zainstalować jak będzie potrzebował

  • 1

    3. ~Jasio  2015-02-26 21:37:54  host: user-164-126-118-142.play-internet.pl

    I znów Facebook . A gdzie Twitter ja się pytam ? Czy ten Świat już całkiem wokół Fb się kręci . Nie mam i nie będę go używać , więc to niepotrzebny badziew w telefonie . W sumie to klient powinien sam zdecydować co chce za społecznościówkę mieć w telefonie . A nie na hama tylko FB i pakiety z Google . Ech , chyba kupię Lumię z WP .

  • 0

    4.  2015-02-26 21:41:25

    "RAM, bo szybsze"chyba lepiej po szybsze działanie interfejsu "bo" tak lepiej brzmi :P

  • 0

    5. ~do 2 i 3  2015-02-26 23:42:26  host: 89-69-28-153.dynamic.chello.pl

    Zawsze możecie je wyłączyć w ustawieniach.

  • -1

    6.  2015-02-27 07:34:39

    "przez zwiększenie wolnej ilości pamięci RAM, bo szybsze działanie interfejsu." Polska język trudna :)
    Co do samej informacji - bardzo dobrze! Może wreszcie producenci pójdą w tą stronę...

  • 0

    7. ~xs  2015-02-27 08:05:06  host: 83-238-229-91.adsl.inetia.pl

    Galaxy Apps? A po co ten kolejny zamulacz? Rozumiem, że Samsung nie może w Google Play dodawać aplikacji? (emabargo czy co?). Jak dla mnie wszystkie telefony z andkiem powinny mieć PURE-mode. Czyli możliwość uruchomienia golasa - gdzie ręcznie doinstalujemy ISTOTNE apki. W Nexusach się da - poza tym wychodzą pierwsze modele z cyanogenem tak więc jest nadzieja.....

  • 2

    8.  2015-02-27 08:07:37

    @6 Tudor88 - "pójdą w tą stronę..." Polska język trudna... ;)

  • 0

    9.  2015-02-27 08:31:11

    O proszę, wkońcu Samsung poszedł po rozum do głowy i nie "uszcześliwia" na siłę użytkowników ;-). Moim zdaniem powinno być tak. Kupujesz telefon ma on podstawową funkcjonalność i przy kreatorze co najwyżej smartfon proponuje Ci co zainstalować i ściąga z internetu , a czego nie chcesz to odznaczasz ptaszkiem i się nie zaciąga ;-)

  • 0

    12. ~Nick  2015-02-27 08:44:52  host: static-62-233-204-218.devs.futuro.pl

    Goły system z podstawowymi funkcjami to jest to. Rozumiem, żę firmy chcą promować swoje produkty, ale wystarczy jak wypuszczą dobry tel. to niemuszą się ośmieszać nieprzydatnymi aplikacjami

  • 0

    13.  2015-02-27 08:57:23

    3. Zgadzam się z tobą ja w smartfonie wg nie korzystam z fb mam konto ale bardzo rzadko kiedy wchodzę

  • 0

    14.  2015-02-27 09:21:42

    @7: w Galaxy Apps jest często sporo darmowych aplikacji dla posiadaczy Samsungów, za które w Google Play trzeba płacić. Więc to od biedy można zrozumieć.

  • 0

    15. ~KaReS  2015-02-27 10:27:12  host: 212.160.172.83

    Ktoś może potwierdzić, że S6 nie będzie mieć slotu na kartę SD?

  • 0

    16.  2015-02-27 11:31:49

    Potwierdzą (albo i nie) 1 marca, do tego czasu wszystko to plotki.

  • 0

    17.  2015-02-27 11:34:03

    15, KaReS - prototyp uchwycony na zdjęciach nie miał.

  • 1

    18. ~Jasio  2015-02-27 13:10:31  host: user-164-126-116-189.play-internet.pl

    @13 Dziękuję , cieszy iż nie tylko ja mogę żyć bez fb w Słuchawce :) Miłego Weekendu :)

  • 0

    19. ~Jasio  2015-02-27 13:14:54  host: user-164-126-116-189.play-internet.pl

    @5 Jak by nie były to apki preinstalowane, wyłączać by nie trzeba było . Udanej Laby Weekendowej :)

  • 0

    20.  2015-02-27 14:13:19

    OneDrive, OneNote nawet nie wiem co to, naszczescie nie ma w s4

Dodaj swoją opinię