Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tylko P4 będzie rozbudowywać sieć sprzedaży

Tylko P4 będzie rozbudowywać sieć sprzedaży

WitekT 13 Października 2009 12:05

0 0

P4 ma teraz około 850 punktów sprzedaży. Ich liczba wzrośnie, ale nie przekroczy tysiąca - mówi Parkietowi Joergen Bang-Jensen, prezes telekomu.

Mimo wszystko Bang-Jensen zapewnia, że Play chce dorównać pod względem rozmiarów sieci dystrybucyjnej największym operatorom. Centertel na ponad 1200 sklepów (przy czym sprzedają one także usługi stacjonarne TP), PTC - ponad 1100, a Polkomtel około 1000.




Spodziewam się, że operatorzy, z różnych powodów, np. za sprawą wzrostu wykorzystania Internetu, będą zmniejszali swoje sieci - wyjaśnia Bang-Jensen.

Centertel twierdzi, że zmiany nie będą duże. PTC nie wyklucza zmian w przyszłości, a Polkomtel w tej chwili nie przewiduje żadnych ruchów w tej sprawie - dowiaduje się Parkiet.

Źródło tekstu: Parkiet     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~bambo  2009-10-13 15:46:29  host: user-89-108-228-108.mobile.playmobile.pl

    #20: jak się jest ciemnawym to trzeba swoje odcierpieć :)

  • 0

    24. ~okowita  2009-10-13 15:50:40  host: public23960.cdma.centertel.pl

    Z tego co pamietam siec Germanos sprzedawala dla Ery, pozniej kupil ich P4. Sadze że wielu sprzedawcow zostalo w tych punktach i sprzedaje z ta roznica ze teraz dla Play.

  • 0

    25.  2009-10-13 16:00:40

    @24 zle ;) germanos wycial numer erze i wypowiedzial im umowe jednoczesnie wiazac sie z play. dopiero pozniej grecki wlasciciel germanosa stwierdzil, ze sprzedaje siec, a kupilo ja wlasnie P4. sprzedawcy w wiekszosci sa inni, a to glownie dlatego, ze jakby to powiedziec, warunki finansowe sa lekko gorsze niz byly za czasow ery, a rotacja pracownikow w germanosach nie nalezala do niskich...

  • 0

    26.  2009-10-13 16:02:39

    20@ chcialo sie pooszczedzac i nie wyszlo - pech. Sorki za bezsensowny komentarz, ale nie moglem sobie darowac, rozbawiles mnie:)

  • 0

    27. ~balance  2009-10-13 16:10:51  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    26@, takie żale na Play to już norma. Prawie każdy, kto się skusił, że tanio, narzeka teraz po kolei na wszystko..A to, że zrywa połączenia, że internet niemobilny, a to, że mówią, że coś jest, a nie ma. Sam lajf:)

  • 0

    28. ~okowita  2009-10-13 16:18:52  host: public23960.cdma.centertel.pl

    Mialem internet niemobilny w orange i dopiero po zmianie na dualny z cdma moge powiedziec jest ok. Sam lajf ;-)

  • 0

    29. ~  2009-10-13 16:20:26  host: v07-08.opera-mini.net

    ja tam jestem zadowolony z play fresh. Dalem nr rodzicom. dla nich licza sie głównie rozmowy (w tym na stacjonarne sporo) ewentualnie czasem smsy i sporo mniej wydają na telefon niz wydawali w innych sieciach. co do zasięgu to do rozmów głosowych i smsow zasięg jest Wszedzie. co do netu w komorce? staruszkom jest on zbędny. młodsi zas ludzie korzystający z internetu mobilnego w komórce mbank mobile i ga sa o niebo lepsze. natomiast play fresh to taka alternatywa dla samych swoich czy wrodzinie wg mnie

  • 0

    30.  2009-10-13 16:40:03

    i sie zaczyna...

  • 0

    31.  2009-10-13 18:35:26

    @29: No niestety z internetem masz rację. Sam musiałem zamówić starter mBanku, żeby korzystać z taniego Internetu. Myślałem też nad ofertą GaduAir, ale tam musiałbym doładowywać co miesiąc 20 zł, żeby mi się opłacało, a w mBanku będę wydawał tylko 5 zł co 2 miesiące.

  • 0

    32.  2009-10-13 18:42:08

    Nie pasi wam nikt was nie trzyma, wyjazd to "tańszej" sieci.

  • 0

    33. ~  2009-10-13 18:51:39  host: inet20909ns-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ptc rozbudowywalo nie tak dawno boka. Play zas ostatnio rozwiazalo umowe z germanosem wiec raczej sa zmuszeni do rozbudowy. Z netem w Play faktycznie troche kicha bo albo na ich nadajnikach albo jaza placic 12gr za 100kB

  • 0

    34.  2009-10-13 18:53:00

    33: P4 ostatnio zlikwidowało markę Germanos, a nie zerwało umowę. Nie wiem skąd masz takie informacje...

  • 0

    35. ~  2009-10-13 18:55:57  host: v04-13.opera-mini.net

    do kwitas: a TY korzystasz z jednej firmy i jestes jej fanboyem ze tak ostro reagujesz jak ktos cos nietak na play napisze? ja korzystam z tych sieci w ktorych mi sie oplaca i kropka. z tym ze dziwne bo kiedys tak orange broniłes, a teraz play? sa różne sieci i play tez nie jest idealna siecią. jest ok siecią ale nie idealna i ma sporo braków. dlatego np ja korzystam z dwoch kart i dopiero te dwie karty łącznie mnie zadowalają. cieszę sie ze TOBIE play w 100% pasuje ze wszystkim ale nie kazdy ma takie potrzeby jak TY. poza tym zaczynasz sie zachowywac jak CI z 'sekty' rydzyka 'jestes z nami lub przeciwko nam' w TWOIM przypadku bylo to 'nie pasi wam to wynocha z tej sieci' zupelnie jakby to byla TWOJA siec i TY nia rządziłbys. a skoro tak nie jest to nie wypowiadaj sie tak agresywnie i z takim niezdrowym jadem do innych co cokolwiek nie tak o playu napiszą. pohamuj troche

  • 0

    36. ~tołdy  2009-10-13 19:31:49  host: badurianie.internetdsl.tpnet.pl

    przyszłośc sprzedaży jest przez internet a nie jakieś saloniki

  • 0

    37. ~  2009-10-13 20:35:16  host: 093105201245.skierniewice.vectranet.pl

    Nigdy sprzedaż internetowa nie zdominuje salonów, jest to nierealne.

  • 0

    38. ~  2009-10-13 20:37:22  host: 093105201245.skierniewice.vectranet.pl

    a co do obsługi w punktach sprzedaży to jakość jest niska i to niestety w każdej sieci a w play szczególnie. Pracują tam ludzie którzy ida do "roboty" na osiem godzin i nie pracuja z pasją tylko z przymusu.

  • 0

    39. ~jajko  2009-10-13 20:42:16  host: wapgw2.wapgw.era.pl

    *1 lord sa takie miejsca w Polsce gdzie jest galeria handlowa i zostal sie tylko play po starym germanosie a od dluzszego czasu nie ma zadnego dealera ani salonu W3 :) i nikt nie chce tam nic takiego uruchomic... najpierw uciekl plus(t1) pozniej zdechla era zmieniajac sie na play a pozniej orange(ramsat chyba)odeszlo w zapomnienie...miejsce nazywa sie CH Plaza w Krakowie :)

  • 0

    40. ~:))  2009-10-13 21:05:24  host: 94.254.233.206

    ad 21 - THONKA jak zwykle :))) - gdybyś przeczytał uważnie, to zauważyłbyś, że mówię o wszystkich operatorach - widać mam doświadczenie - tak jak wiele innych osób, no ale widać dla ciebie rozwijają czerwony dywanik... :)))

  • 0

    41. ~  2009-10-14 02:21:26  host: v08-01.opera-mini.net

    A ja tam nie narzekam na Play, dają wszystko czego trzeba, negatywne komenty jak wykle od anonimow którzy są fanboyami w3. Mi nigdzie taniej nie wyjdzie, w Erze musiałem lądować konto choć miałem jeszcze 30zł teraz tego problemu nie mam. Do bok nie dzwoniłem ani razu choć już w Play jestem rok, jakość połączeń czy ogólnie usług jest na takim samym poziomie jak w Erze tylke że Play ma szybszy internet na swoim zasięgu.

  • 0

    42. ~  2009-10-14 08:05:47  host: host-89-228-251-183.olsztyn.mm.pl

    Obecnie nr.1 co powinni robić w PLAY to: Skonfigurować poprawnie handovery. Nr.2 to poprawić kierunkowość noDeb-ów. Reszta potem bo jak tego nie zrobią to 5 MLN klientów nie będą już mieli :-/

Dodaj swoją opinię