Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tylko dziś Mobile Doc Scanner 3 + OCR za darmo w sklepie Google Play

Tylko dziś Mobile Doc Scanner 3 + OCR za darmo w sklepie Google Play

Koala 25 Kwietnia 2017 16:45

7 1

scan

Dziś w sklepie Google Play można za darmo pobrać aplikację Mobile Doc Scanner 3 + OCR . Program pozwala na skanowanie dokumentów lub zdjęć za pomocą wbudowanego w smartfon bądź tablet aparatu fotograficznego.

Oprogramowanie umożliwia wybranie typu dokumentu jaki będziemy skanować oraz zadecydowanie, czy skanowany obiekt zostanie od razu przetworzony przez aplikację, czy nie. Zeskanowany dokument można także później edytować. Program zapewnia wyrównanie jasności skanowanego dokumentu, korektę dystorsji, a także automatyczne i precyzyjne określenie pola dokumentu wraz z jego przycięciem. Ponadto na zeskanowanym dokumencie mamy możliwość dodania podpisu lub wykonania odręcznej notatki.




Zeskanowane materiały są zapisywane w pliku PDF, który może dodatkowo zostać zaszyfrowany. Program umożliwia też skorzystanie z funkcji OCR. Jet to technologia przekształcania zeskanowanego obrazu na edytowalny tekst. Aplikacja oferuje także synchronizację z usługami w chmurze, takimi jak Dropbox czy Google Docs. Cena Mobile Doc Scanner 3 + OCR poza promocją wynosi 19,99 złotych.

Zobacz: inne filmy z kategorii


Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć:

Dodaj do:

Tagi: android | google play

w sumie: 21
  • -1

    2.  2017-04-25 17:04:18

    dzięki :)

  • -1

    3.  2017-04-25 17:10:43

    A czy znacie jakieś aplikacje działające jak Office Lens, które potrafią rozszyfrować pismo wprowadzając je do pliku- tekstu? Tj. piszę listę zakupów i chcę ją wprowadzić bez wklepywania w telefon, więc aplikacja sama automatycznie ją sczytuje i wpisuje za mnie do notatnika.

  • 0

    4.  2017-04-25 17:13:56

    ocr mogą być czasami bardzo przydatne, takze dobrze wiedziec

  • 0

    5. ~Kocię  2017-04-25 18:22:45  host: ip-31-0-121-162.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Evernote miał OCR czytającego pismo odręczne.

  • 0

    6. ~Gosciu  2017-04-25 18:36:03  host: netinary-13.130.hosteur.com

    Jak to dokładnie działa? Jeśli podczas trwania oferty odbiorę aplikację to będę z niej mógł korzystać aż ja usunę, czy będzie przypisana do konta i nawet jeśli usunę będę mógł ja zainstalować ponownie?

  • 1

    7.  2017-04-25 18:38:42

    Wymaga niezłych uprawnień...

  • -1

    8. ~Tomasz  2017-04-25 18:41:24  host: a25-06-10.opera-mini.net

    Niby fajna sprawa gdyby nie jedno ale ... niestety moskiewskie pochodzenie .

  • 2

    9. ~nn  2017-04-25 18:58:00  host: host-85-202-155-164.sta.tvknaszapraca.pl

    @8: a co Ci przeszkadza "moskiewskie pochodzenie"? Tak samo reagujesz np. na Kaspersky'ego? Rozumiem też, że dla Ciebie lepsze jest "amerykanskie" pochodzenie Windowsa?

  • -1

    10.  2017-04-25 19:14:23

    @6, możesz ją pobrać za darmo i od razu odinstalować ale zapisuje się w bibliotece jako "zapłacone" i możesz dokonać instalacji ponownie po czasie. Połowę aplikacji z ostatnich przecen w ten sposób zamawiałem. Fajna akcja i sporo oszczędności.

  • 0

    11.  2017-04-25 20:53:50

    szkoda ze tak szybko koncza te promocje

  • 0

    12.  2017-04-25 21:09:40

    @11: bo? przecież jeszcze jest...

  • 0

    13. ~Kspt  2017-04-25 21:24:01  host: s29-06-09.opera-mini.net

    Dzieki

  • 0

    14. ~Ggree  2017-04-25 21:28:11  host: s29-06-12.opera-mini.net

    Dzięki to pierwsza wartoscio aplikacja w gratisie w ostatnim okresie.

  • 0

    15. ~Gosciu  2017-04-25 21:42:00  host: 188.146.130.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @10 dzięki :)

  • 0

    16.  2017-04-25 22:36:15

    Genialna aplikacja - dzięki :)

  • 0

    17.  2017-04-25 22:40:35

    Przecież gdocs też ma skaner. Co w tym jest takiego unikalnego?

  • 0

    18. ~skwiercz  2017-04-26 09:17:02  host: 78-9-181-126.static.ip.netia.com.pl

    szkoda, że info z Telepolis przyszło dziś rano...bo by się przydała taka apka, a dziś już 19,99 :-((

  • 0

    19. ~Piter  2017-04-26 14:46:32  host: 188.146.84.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Podajecie falszywe wiadomosci zadne darmowe tylko za 1.75 i *** nie sciagne

  • 0

    20. ~Nick  2017-04-26 16:55:35  host: 77-253-37-16.adsl.inetia.pl

    Kosztuje 1,79 zł. Nie mam podpiętej karty kredytowej do googla i nie chce.

  • 0

    21. ~seviq  2017-04-26 23:55:10  host: user-94-254-156-83.play-internet.pl

    OFFICE LENS - polecam i za 0 zł

Dodaj swoją opinię