Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tylko dziś Bowling Game 3D za darmo w sklepie Google Play

Tylko dziś Bowling Game 3D za darmo w sklepie Google Play

Koala 2 Kwietnia 2017 14:25

5 3
kregle

Jeszcze przez ok. 11 godzin od czasu publikacji tego newsa możecie pobrać za darmo, w sklepie Google Play, grę Bowling Game 3D. Jest to gratka dla wszystkich miłośników kręgli.

Gra ma niskie wymagania i działa nawet na leciwym już Androidzie 2.3. Do wyboru mamy trzy tryby rozgrywki. Grafika jest miła dla oka. Mamy realistyczne trójwymiarowe tory z zachowaną fizyką. Regularna cena gry wynosi 9,75 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii



Źródło tekstu: wł     
Źródło zdjęć:

Dodaj do:

Tagi: google play | android

w sumie: 15
  • 0

    1. ~mhm  2017-04-02 14:33:23  host: blj103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta treść nie jest jeszcze dostępna w Twoim kraju.
    Chcemy jak najszybciej udostępnić Twoje ulubione treści w większej liczbie krajów.
    Zajrzyj tu znowu.

  • 0

    2.  2017-04-02 14:36:30

    @1 ciekawe, u mnie wszystko działa na kilku smartfonach i tabletach

  • 2

    3. ~marek92  2017-04-02 14:39:16  host: adku98.ipv4.supernova.orange.pl

    Ja zainstalowałem to bez problemu. Gra fajna. Fajnie, że piszecie o aplikacjach. A czemu nie zrobicie działu o apkach na android i ios?

  • 2

    4.  2017-04-02 14:42:16

    @3, marek92 - wiele lat temu mieliśmy już coś takiego. Wtedy niestety zabrakło czasu/zasobów ludzkich by temat kontynuować. Teraz zamierzamy jednak wrócić do przeglądów i recenzji aplikacji.

  • 1

    5. ~marek92  2017-04-02 14:45:54  host: adku98.ipv4.supernova.orange.pl

    @4, Luin - Super! Obie propozycje Koali są dobre. Obie pobrałem. Oby tak dalej :)

  • 0

    6. ~Pryszard  2017-04-02 15:03:14  host: c136.jelenia.zicom.pl

    Jak znaleźć samemu taka ofertę?

  • 0

    7.  2017-04-02 15:16:03

    nie żebym się czepiał ale ... "Bowing"? Powinno być "Bow ->L

  • 0

    8.  2017-04-02 15:18:45

    Wysyp darmowych gier jest tyle ostatnio, że aż szok

  • 0

    9.  2017-04-02 15:21:29

    @7, maqs6 - racja, poprawiłem.

  • 0

    10.  2017-04-02 15:24:18

    @7 tak tak, jest niedziela, a ja bez obiadu, zjadłem sobie "L", no podaruj, bądź człowiek, Koalkę biedną pogania, jak możesz :D poprawione, dzięki ;)

  • 0

    11. ~marek92  2017-04-02 15:38:26  host: adku98.ipv4.supernova.orange.pl

    Dajcie Koali premię. Niech sobie zje dobry obiad, bo ma dobre pomysły. A w grę pograłem. Jest spoko. Dzięki Koalo. :)

  • 0

    12. ~Zdzichu  2017-04-02 15:48:15  host: n28-03-02.opera-mini.net

    @Koala, na dworze juz sie troche zieleni, mozesz sobie poskubać :)

  • 1

    13. ~pabloki  2017-04-02 15:58:13  host: user-5-173-102-114.play-internet.pl

    Koala zamów sobie obiad do domu , chyba że wyjechałeś na wieś ... to nie zamówisz.

    A kto z telepolis napisze o nowej reklamie plusa?

  • 0

    14. ~r  2017-04-02 20:27:55  host: 89-77-34-35.dynamic.chello.pl

    Strasznie nudna ta gra. Jak można dać za to dychę? Wolałbym 3 piwa wypić choc jestem abstynentem. Dzięki za info, w 2 minuty zainstalowałem, pograłem i odinstalowałem. Fajna sprawa :-)

  • 0

    15.  2017-04-03 10:31:43