Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Tydzień ze-stawu" na Wyspach Heyah

"Tydzień ze-stawu" na Wyspach Heyah

WitekT 23 Czerwca 2006 13:34

0 0

Na Wyspach Heyah trwa właśnie Tydzień ze-stawu. W czasie jego trwania obniżone zostają ceny starterów, które zakupione zostaną wraz z Kibi GitKartą i kartą doładowującą konto.

Zestaw pierwszy to starter za 5 zł, karta doładowująca za 20 zł i Kibi GitKarta. Kosztuje on 21,90 zł. Wszystkie elementy kupione oddzielnie kosztowałyby 34,90 zł.

Zestaw drugi to starter za 20 zł, karta doładowująca za 50 zł i Kibi GitKarta. Kosztuje on 51,90 zł. Wszystkie elementy kupione oddzielnie kosztowałyby 79,90 zł.




Promocja trwa od 23. do 30. czerwca. Więcej o Kibi GitKartcie pisaliśmy w tej wiadomości.

Wyspy Heyah to prawie 120 punktów sprzedaży umieszczonych w centrach handlowych w 60 miastach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2006-06-23 13:51:23  host: dqh73.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na plus- tyle, że nie w Plusie:)

  • 0

    3. ~  2006-06-23 14:07:49  host: dos203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kosztuje 21, a normalnie 34. To zdecydowanie jest promocja!Już nie wspomne o zestawie nr2

  • 0

    4. ~Frido  2006-06-23 15:14:51  host: cdv103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Promocja jest bardzo dobra, w skrócie mówiąc jak na razie bezkonkurencyjna, pracuję już dość długo w heyah i oprócz podwójnego doładowania oferta jest świetna, ciekawe tylko czy ją przedłużymy...

  • 0

    5. ~  2006-06-23 15:43:27  host: dvu245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rozszerżcie ofertę na prepaidy innych operatorów a podbijecie rynek :P

  • 0

    6. ~Frido  2006-06-23 15:46:09  host: cdv103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niebawem na pewno cos wymyślimy, w końcu wakacje się zbliżają a tym samym dużo połączeń :)

  • 0

    7. ~  2006-06-23 15:51:26  host: dqh176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ta heja to jakiś fenomen, jestem od 2 m-cy i nie wyobrażam sobie zmiany operatora

  • 0

    8. ~adi  2006-06-23 16:00:16  host: dpq147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to heya szaleje, te jej promocje i kreatywne reklamy się wybijają nad innymi propozycjami pre -paid.

  • 0

    9. ~ss  2006-06-23 17:00:39  host: chello062179005231.chello.pl

    Chyba się skuszę na zestaw pierwszy. W heyah najtaniej wychodzi korzystanie z wapu i Opery mini w telefonie spośród wszystkich pre-paidów (5MB za 5zł, a potem 10gr/50kb nie ma nigdzie). Nawet bez tej gitkarty oferta jest korzystna - za 21,90 ma się do wykorzystania 24zł. Muszę się tylko najpierw pozbyć sim-locka :/

  • 0

    10.  2006-06-23 17:24:51

    Frido jeśli naprawdę pracujesz w Heyahu - a może pakiety minut takie jak w TT???:) co ty na to ??? (kuzyn nie bedzie musial do Ery przechodzic) daj ten pomysł na waszym konklawe:) to wtedy tytuł na Telepolis bedzie Era tt i Heyah miażdżą konkurencję:) co ty na to ?:)

  • 0

    11.  2006-06-23 17:27:54

    Wogóle - panowie z Heyah -weźcie moja propozycję (10 komentarz) pod uwage :)

  • 0

    12. ~Frido  2006-06-23 19:17:31  host: cdv103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do Olek_skype. może może nic nie jest wykluczone... na pocieszenie powiem że wkrótce może się zmieć to iż połaczenia z heyah do ery czyli tt i post-paid będą traktowane jako połączenia do sieci macieżystej.

  • 0

    13. ~noname  2006-06-23 22:03:11  host: eey117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    12. Frido: rychło w czas :) zostało by tylko SS i plus jako obce sobie sieci co jest chore.

  • 0

    14. ~  2006-06-23 22:08:46  host: alnair.ae.poznan.pl

    Czas najwyzszy. Od 1,5 roku polaczenia z TT do H sa tansze niz z H do H.

  • 0

    15. ~  2006-06-24 01:37:11  host: nat01.rtk.net.pl

    do Frido: jeśli naprawdę pracujesz w Heyah i masz tam sporo do powiedzenia (=biorą pod uwagę to co powiesz w przyszłych ofertach np choćby) to ja niecierpliwie czekam na tą małą zmianę w regualaminie by za 5,5zł były tanie rozmowy i smsy do heyah i na stacjonarne w Polsce (no - a jeśli oprócz tego rozmowy i smsy by były tańsze nie tylko jeśli chodzi o telefonie komórkową wewnątrz Heyah ale i na Erę - to chyba naprawdę bym się skusił na Heyah.
    Puki tego nie macie (a przede wszystkim tanich rozmów do sieci i na stacjonane) to zdecydowanie wolę pozostać przy Erze TT lub Ich ofertach abonamentowych (chociaż na abonamencie Ery się niemiło rozczasrowałem - otóż kupiłem sobie telefonik przy umowie na 2 lata. Okazało się jednak że telefonik miał gwarancję tylko 12 miesięcy. Po 14-15 miesiącach jakimś dziwnym trafem telefon mi padł(!!!)*(a dokładnie wyświetlacz w telefonie - wogóle nie mogę go nawet naładować ostatnio(!!) i ponieważ gwarancja się skończyła - zostałem na lodzie... - zostało mi sporo miesięcy z umową abonamentową - a bez telefonu jak narazie nie mam jak nawet dzwonić??
    Może ktoś by mi poradził - czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?? czy operator powinien mi za darmo udostępnić jakiś telefon zastępczy - skoro nadal muszę opłacać abonament - czy jak gwarancja się skończyła na telefon - to operatora to już nic nie interesuje - i będę zmuszony kupić nowy (tym razem drogi już) telefon ??
    Proszę o pomoc w tej sprawie - pozdrawiam

  • 0

    16.  2006-06-24 11:27:10

    A może zamiast pierdół Heyah wprowadzi jakis program lojalnościowy (punkty na profity) lub aparaty w dobrych cenach...?Jestem w Heyah prawie od początku,jak na razie PTC nie robi nic by zachęcić mnie do pozostania w tej usłudze,srednio miesięcznie wydaje 70 zł i od dawna zastanawiam się już na kupnem abonamentu...

  • 0

    17.  2006-06-24 15:00:38

    ss - racja! Z Megapaczką WAP over GPRS wychodzi najtaniej w polskich prepaidach. Nominalnie ta sama cena jest w pakietach danych w TT, ale w Heyah mamy 10% więcej co obniża realne ceny wszystkich usług o ok. 9,09%. A w simdata WAP over GPRS kosztuje 3 PLN/MB i paczki są liczone oddzielnie.
    Frido: racja - potraktujcie połaczenia do Ery jako wewnątrzsieciowe i zróbcie taniej do stacjonarek. I sugerowałbym sekundowe naliczanie w międzynarodowych oraz obniżkę cen na zagraniczne stacjonarne. Wtedy będzie można olać wszystkie telgrosiki, telepiny i inne tego typu zdrapki....

  • 0

    18. ~  2006-06-24 23:26:11  host: abco236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przemolog: jak już potrzebujesz tego WAP-u to wsadź SIMDATA to telefonu singlestack. I wtedy dopiero patrz na cenę. Drugie wyjście to własny WAP gateway (np. http://www.kannel.org/ ) - obniża dziesięciokrotnie cenę.

  • 0

    19. ~  2006-06-24 23:34:13  host: p02-07.opera-mini.net

    Proszę nie zapominać o operze mini! To też jest dziesięciokrotnie tańsze w simdata.

  • 0

    20. ~Camel  2006-06-25 12:54:45  host: dka13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do: ~ 2006-06-24 01:37 nat01.rtk.net.pl
    Gwarancja gwarancją... Producent nie musi jej udzielać;) Najważniejsza jest zgodność towaru z umową, a tej możesz dochodzić od sprzedawcy - w tym przypadku Ery. Podstawą jest ustawa z dnia 27 lipca 2002r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego, Dz. U. Nr 141, poz. 1176, ze zm. Jeśli więc masz dowód zakupu to śmigaj do Ery i (oczywiście na piśmie) żądaj naprawy lub wymiany na nowy. Pozdro

  • 0

    21. ~endrej  2006-06-25 13:27:10  host: ape210.internetdsl.tpnet.pl

    To mnie dziwi - jedni potrafia dac przyzwoite ceny, inni nie, a niby podobna wielkosc operatorw,podobne koszty prowadzenia dzialalnosci

Dodaj swoją opinię