Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Tydzień Nokia Maps za darmo

Tydzień Nokia Maps za darmo

WitekT 26 Lutego 2009 13:35

0 0

Użytkownicy telefonów Nokia z aplikacją Nokia Maps, mają możliwość skorzystania z darmowej, tygodniowej licencji. Wystarczy wejść na stronę www i postępować według wskazówek.

Aby uzyskać darmową, tygodniową licencję, należy wejść na stronę www.nokia.pl/7dnii postepować według następujących wskazówek:
podać numer telefonu komórkowego, na który SMS-em zostanie przysłany kod bezpłatnej licencji oraz przypomnienie terminu upływu siedmiu dni,
otworzyć aplikację Nokia Maps i wybrać Opcje / Usługi dodatkowe,
wybrać pasek Dojazd i dojście, a następnie przejść do Opcje / Wpisz kod licencji i wpisać otrzymany SMS-em kod.
Bezpłatna licencja obejmuje nawigacje głosową samochodową jak i pieszą. Demo aktywacji "krok po kroku" można obejrzeć klikając znak "odtwórz" na zdjęciu telefonu znajdującym, się w prawym dolnym rogu strony.

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Kruk  2009-02-26 14:05:16  host: abeb158.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie chcę nic mówić, ale od kilku miesięcy można 7 dniową nawigację Nokia otrzymać pod adresem: http://europe.nokia.com/explore-services/maps/e-voucher-campaign I właśnie z tej lokalizacji niektórzy spryciarze na Allegro sprzedają kody po 4,99 za sztukę

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet