Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ty rozmawiasz – my płacimy - nowa promocja Sferii

Ty rozmawiasz – my płacimy - nowa promocja Sferii

BBurns 14 Marca 2005 11:38

0 0

200zł na rozmowy otrzymają w prezencie klienci, którzy do 31 marca przyłączą się do Sferii

Klienci, którzy do końca marca podpiszą Umowę abonencką i zdecydują się na jedną z taryf: Firmową, Wszechstronną, Wieczorną, Rozważną lub Rozgadaną, otrzymają w prezencie 200zł na rozmowy do wykorzystania w ciągu pół roku. Ci, którzy zdecydują się na Taryfę Rodzinną, dostaną w prezencie 100 zł.
Promocja 200zł na rozmowy obejmuje wszystkie rodzaje połączeń. Teraz to Klient decyduje, czy pieniądze od Sferii wyda dzwoniąc za granicę, do innego miasta, na numery lokalne, na komórki lub do sieci inteligentnych. Na wykorzystanie 200zł Klient ma sześć miesięcy – może wykorzystać całą kwotę w jednym miesiącu lub rozłożyć ją na dłuższy okres, nie przekraczający jednak pół roku.

Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet