Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Twórca CyanogenModa na garnuszku u Samsunga?

Twórca CyanogenModa na garnuszku u Samsunga?

Q! 16 Sierpnia 2011 10:17

0 0

Steve Kondik, programista stojący za projektem CyanogenMod, poinformował na swoim profilu w serwisie Facebook, że jego nowym pracodawcą został Samsung Mobile.






CyanogenMod to jeden z najbardziej znanych MOD-ów dla systemu Google Android. Dostępna na wiele urządzeń, zyskała szczególną sympatię Samsunga. Na tyle dużą, że producent ten udostępnił programistom pracującym nad nim telefony Galaxy S II.

cyanogenmodfacebook mTeraz Samsung, według informacji Kondika, miał go zatrudnić na stanowisku projektanta oprogramowania dla telefonów komórkowych. Co z takiej współpracy wyniknie? Patrząc na możliwości CyanogenMod można wnioskować, że bardzo wiele. Na efekty trzeba będzie jednak jeszcze zaczekać.

Źródło tekstu: Engadget     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    2. ~adas  2011-08-16 10:22:55  host: user-46-113-7-63.play-internet.pl

    Nakładka? LOL :D

  • 1

    3. ~aa  2011-08-16 10:23:56  host: five.zetobi.com.pl

    nakładka?? czy na pewno??

  • 1

    4.  2011-08-16 10:25:12

    @2, 3 - no masz, znów puryści językowi atakują. ;-) Proszę bardzo, jest MOD. Chociaż MOD to nie jest jakiśtam sobie soft powstały na bazie nie-Androida.

  • 1

    5. ~  2011-08-16 10:27:26  host: 87.204.188.200

    fajnie by było przybliżyć co to w ogóle za mod/nakładka jest (co robi), a nie głupio zakładać, że każdy wie...

  • 1

    6.  2011-08-16 10:47:14

    Gość jest genialny. Właśnie zastanawiam się nad zakupem GT540 po tym jak zobaczyłem jak ten telefon z tym ROM-em działa, a wcześniej nie mogłem na to ustrojstwo nawet patrzeć. Samsung ma teraz asa w rękawie.

  • 1

    7. ~Bart  2011-08-16 10:52:50  host: 194.181.188.226

    Ale to nie mod na system Android tylko mod systemu Android :) Jeśli Steve będzie nadal pracował nad CM dla innych telefonów to nie widzę problemu w zagarnięciu go przez Samsunga.

  • 1

    8.  2011-08-16 11:03:20

    Czyżby pierwsza reakcja samsunga na wieści o googlowym zakupie? :)

  • 1

    9.  2011-08-16 11:13:53

    Ad 6. Na LG P500 też doskonale Cyanogen 7 działa. Szczerze polecam.

  • 1

    10. ~Jeremy  2011-08-16 11:15:30  host: 194.42.110.3

    @7 Może właśnie tak być. W Samsungu może nie mieć wolnej ręki w zakresie tego, co będzie robił - sądzę, że CM będzie jego działalnością hobbystyczną. Zwłaszcza, że skoro się pochwalił tym na fb, to żadnej lojalki nie podpisywał.

  • 0

    11.  2011-08-16 11:20:02

    @9 a jak z kurzem pod ekranem? No uciekającym multidotykiem?

  • 1

    12. ~komar_boss  2011-08-16 12:20:04  host: 62.144.160.12

    oby tylko gość nie zdradził swoich ideałów i nadal forsował lekkie i szybkie softy, a będzie dobrze

  • -1

    13. ~pablos  2011-08-16 13:51:59  host: 77-255-251-187.adsl.inetia.pl

    Wiemco bedzie bedzie strasznie długa aktualizacja do telefonow samsunga,czekac bedziemy miesiacami :D nie oszukujmy sie ale programisci z sasmuna sa lepszi od niego.

  • 1

    14. ~Jeremy  2011-08-16 13:55:32  host: 194.42.110.3

    @13 No przecież facet nie będzie klepał tego sam

  • 1

    15.  2011-08-16 15:57:56

    @13 lepsi do tego stopnia, że gość hobbistycznie poprawia co oni za ciężką kasę spartolą?

Dodaj swoją opinię