Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Twoj Internet" w Orange

"Twoj Internet" w Orange

sirmark 17 Września 2005 03:13

0 0

Prezentujemy ofertę promocyjną "Twój Internet GPRS oraz Twój Internet EGDE/WLAN" obowiązującą od dnia 19 września 2005r. do odwołania lub wyczerpania zestawów.

"Twój Internet GPRS oraz Twój Internet EDGE/WLAN" (dalej "Promocja") to oferta promocyjna dotycząca dostępu do Internetu dostępna w chwili zawarcia umowy w ofercie Twój Plan.

jak włączyć?
1. Aby skorzystać z Promocji, wystarczy podpisać umowę na czas określony 24 miesięcy ("Okres zastrzeżony") w ofercie Twój Plan.
2. Usługa Twój Internet dostępna w Promocji włączana jest w ciągu 24 godzin od dnia włączenia numeru abonenckiego do Orange.

co można dostać?
3. W Promocji aktywowany jest numer abonencki w planie taryfowym DATA wraz z promocyjną usługą Twój Internet i zestawem, w jednej z opcji opisanych poniżej.
4. Promocji można skorzystać z promocyjnej usługi Orange Hotspot na warunkach opisanych poniżej.
5. Dla każdego numeru abonenckiego, dla którego jest zawierana nowa umowa, można kupić jedno z poniższych urządzeń służących do transmisji danych:

orange oferta twoj internet

6. Urządzenia dostępne w Promocji, poza kartą Sony Ericsson GC89, nie wspierają technologii Wireless LAN (WLAN), aby korzystać z usługi Orange Hotspot należy posiadać sprzęt umożliwiający korzystanie z Internetu w technologii WLAN.
7. W Promocji nie jest pobierana opłata za przyłączenie do Orange (300 zł).
jak działa?

8. Twój Internet to usługa nielimitowanego dostępu do Internetu na terenie Polski przy ustawieniach APN: internet (APN oznacza nazwę punktu dostępu do sieci).
9. Połączenia wykonywane z wykorzystaniem operatora roamingowego powodują naliczenie opłat zgodnych ze stawkami roamingowymi oferty Twój Plan.
10. Średnia prędkość pobierania danych wynosi odpowiednio 40 kbps dla opcji Twój Internet GPRS albo 100 kbps dla opcji Twój Internet EDGE/WLAN.
11. Powyższe prędkości mogą ulegać zmianie w zależności od obciążenia stacji nadawczej, siły odbieranego sygnału stacji nadawczej, maksymalnych prędkości obsługiwanych przez terminale lub warunków atmosferycznych.
12. Powyższe prędkości mogą również ulec zmianie po przekroczeniu limitu przesłanych danych w jednym okresie rozliczeniowym. Limit wynosi 0,5 GB dla opcji Twój Internet GPRS oraz 1 GB dla opcji Twój Internet EDGE/WLAN Do powyższego limitu nie są wliczane dane transferowane w ramach usługi Orange Hotspot.
13. W Promocji nie ma możliwości korzystania z usług podstawowych dostępnych w ofercie Twój Plan oraz innych usług niż określone poniżej, a także z połączeń z numerami serwisów audioteksowych oraz numerami międzynarodowymi. Wymienione numery mogą być odblokowane na pisemne życzenia Abonenta.

ile to kosztuje?
14. Aktywacja numeru abonenckiego w Promocji kosztuje 61 zł.
15. Za korzystanie z usługi Twój Internet oraz Orange Hotspot w Promocji są pobierane opłaty zgodnie z poniższą tabelą:

Opcja usługiopłata miesięczna za Twój Internetopłata miesięczna za Orange Hotspot
Twój Internet GPRS 60 zł 36,60 zł
Twój Internet EDGE/WLAN 120 zł bez opłaty

16. Opłata miesięczna za wybraną opcję Twój Internet stanowi kwotę zobowiązania zgodnie z Ogólnymi warunkami świadczenia usług telekomunikacyjnych w ramach oferty Twój Plan i Twój Mix.
17. Za korzystania z połączeń głosowych, SMS oraz MMS w Promocji pobierane są opłaty zgodne z poniższą tabelą:

połączenie do wszystkich krajowych operatorów2,44 zł/minuta
SMS do wszystkich krajowych operatorów komórkowych (SMS standardowy)0,20 zł/SMS
MMS do wszystkich krajowych operatorów komórkowych0,29 zł/MMS

dodatkowe informacje
18. Po upływie Okresu zastrzeżonego umowa przekształca się w umowę na czas nieokreślony.
19. PTK Centertel sp. z o.o. świadczy usługi transmisji danych w poszczególnych technologiach transmisji danych w zakresie istniejących możliwości technicznych. Orientacyjna mapa zasięgu poszczególnych technologii jest dostępna na stronach www.orange.pl/moc . Zasięg ma charakter informacyjny i nie może być podstawą do zawierania umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych.
20. W Okresie zastrzeżonym nie ma możliwości korzystania z innych promocji oraz usług promocyjnych chyba, że promocje te stanowią inaczej.
20. Po Okresie zastrzeżonym PTK Centertel sp. z o.o zastrzega sobie możliwość zmiany usługi Twój Internet GPRS lub Twój Internet EDGE/WLAN na inną usługę podstawową w ofercie Twój Plan.
22. PTK Centertel sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za niekompatybilność oprogramowania zainstalowanego na komputerze Abonenta z oprogramowaniem dostarczanym lub udostępnianym przez producenta wraz z urządzeniem zakupionym w Promocji.
23. W pozostałym zakresie do Promocji stosuje się Regulamin promocyjnej usługi Orange Hotspot, Ogólne warunki świadczenia usług telekomunikacyjnych w ramach oferty Twój Plan i Twój Mix, Cennik usług w ofercie Twój Plan i Twój Mix oraz Regulamin świadczenia usług telekomunikacyjnych w sieci telekomunikacyjnej GSM 900/1800 i UMTS przez spółkę pod firmą Polska Telefonia Komórkowa Centertel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z dnia 19 września 2005 r.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 6
 • 0

  1. ~biru  2005-09-17 03:39:13  host: pool-0.jasien.net

  simdata2 lepsza.

 • 0

  2.  2005-09-17 08:36:58

  Może i się czepiam, ale śmieszy mnie takie zestawienie słów:
  "usługa NIELIMITOWANEGO dostępu" ... "po przekroczeniu LIMITU". Jest to tak nielimitowane jak neostrada 6 mbps zwalniająca do 32 kbps :D (tylko tutaj nikt nie wie JAK ZNACZĄCO "prędkość może ulec zmianie")

 • 0

  3. ~  2005-09-18 01:44:03  host: kwant.info

  twój internet kosztuje 60zł + vat czy 60zł z vat????

 • 0

  4. ~RobertD  2005-09-18 12:19:32  host: 213-238-122-84.adsl.inetia.pl

  Czyli nic się nie zmieniło a takie nadzieje wiązałem z Orange
  Oferta w sumie nie jest zła ale ten cyrograf na 2 lata jest nie do przyjęcia, zwłaszcza jeśli nie chce się urządzenia i co za tym idzie dopłat do niego

 • 0

  5. ~dacmare  2005-09-18 18:42:26  host: 228-106.81-161.gts.tkb.net.pl

  Pogieło ich... trzeba wybrać albo GPRS albo EDGE w PLUSie mam za 60 zł brutto GPRS i EDGE razem. Zastanawiam sie co bedzie gdy osoba wezmie Twój internet EDGE/WLAN i pojedzie na wakacje na wieś... Chyba bedzie musiała zapomnieć o sieci bo tam bedzie TYLKO GPRS... Kicha i tyle wole PLUSa!!!!!!!!!

 • 0

  6. ~ekipka  2005-10-14 18:58:44  host: xdsl-6059.zgora.dialog.net.pl

  ja też wole plusa i już, zgadzam sie z panem"dacmare" w 100% :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-153-90.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet