Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Twój Dzień w Orange na kartę

Twój Dzień w Orange na kartę

LuiN 6 Lutego 2012 13:07

0 0
Sieć Orange przygotowała nową promocję dla klientów korzystających z oferty prepaid. Co miesiąc, w tym samym dniu otrzymać można prezent-niespodziankę, jeśli tylko suma doładowań w miesiącu przed promocyjnym dniem wyniesie minimum 25 zł.

Prezenty to m.in. SMS-y, minuty do Orange lub do wszystkich sieci oraz MB na połączenia z Internetem. Aby włączyć promocję należy wysłać SMS-a o treści DZIEN pod numer 330. Usługa jest dostępna dla użytkowników One, NOGo i POP.




Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 1

    20.  2012-02-06 14:53:02

    @18 link działa

  • 0

    21. ~  2012-02-06 14:54:52  host: 83.218.104.106

    do 19: Atlan - jeśli to prawda to co piszesz to szkoda nawet zawracać sobie tym głowę. Szkoda że już nie ma darmowych tajemniczych kodów - ale jak rozumiem odkąd dali 2lata (później 1 rok) to coś za coś. Ja już wole mieć 2 lata ważność konta i bonusu MB w OFnK niż bonusy (rozmowy i smsy) w tajemniczych kodach...

  • 0

    22. ~Rafiki  2012-02-06 16:00:18  host: host-87-101-68-192.nowiny.net

    A co z OFnK?

  • 0

    23. ~  2012-02-06 16:07:13  host: 83.218.104.106

    do 22: Rafiki - OFnK to jest Orange Free na Kartę

  • 0

    24. ~...  2012-02-06 16:23:51  host: 2.215.251.247

    @22 Ofnk w regulaminie nie ma. Bonus ważny w praktyce około 30 godzin. tzn. np. dzisiaj dostajesz o 18:00 to masz ważny do 24:00 jutro. No i najgorsze, bonus chyba jest losowy. Niby promocja za free,(jak ktoś ładuje i tak nie mniej niż 25zł w miesiącu) ale trochę nędzna.

  • 0

    25. ~b  2012-02-06 16:40:20  host: ip-78-30-104-75.free.aero2.net.pl

    ja to pitole, laduje tylko za 33 zeta z allegro - daje 50 i mam konto wazne dwa lata. Jak potrzeba- kupuje pakiet. Telefon z Orange- jest , bo jest ;)

  • 0

    26. ~b  2012-02-06 16:43:04  host: ip-78-30-104-75.free.aero2.net.pl

    Najlepsze sa te reklamy orange- mamyt najwiekszy burdel w ofertach na karte i jestesmy z tego bardzo dumni- zanim abonent sie polapie gaszczu waznosci , kodow, my mu bonus/gratis skasujemy. Burdel zmienia sie z Orange ;)

  • 0

    27.  2012-02-06 16:46:34

    18, link działa, wystarczy tylko trochę pomyśleć i usunąć spację w linku (akurat w tym wypadku) tuż przy końcu, pomiędzy "0 .pdf". ;-)

  • 0

    28. ~  2012-02-06 16:49:46  host: z60-11.opera-mini.net

    do 24: biorąc pod uwagę fakt ze w lycamobile za doladowanie 5zl dostaje sie 300 MB ważnych przez 30dni to oferta orange wyglada bardzo blado

  • 0

    29. ~a_lex  2012-02-07 08:21:11  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Czyżby to był Twój Sądny Dzień w Orange?-)

  • 0

    30. ~  2012-02-07 08:39:34  host: z31-09.opera-mini.net

    Promocja niesprawiedliwa, bo jeden doładuje za 25zł, drugi za 50zł a trzeci nawet za 100zł.. I co? Każdy może dostać taki sam prezent, jak i ważny na tyle samo godzin! Ehh.. :-( *Calm7

  • 0

    31. ~500500500  2012-02-07 10:02:52  host: 79-139-109-73.przemysl.hypnet.pl

    Sratatata. Kolejny idiotycznych chwyt.Zauważcie DZIEŃ PRZED. Spadać!!!

  • 0

    32. ~ekwadorczyk  2012-02-07 11:49:14  host: afsi229.neoplus.adsl.tpnet.pl

    [at]30 zgadzam się z Tobą w 100%, gdyż regularnie co miesiąc doładowuję za 100 zł, a mój brat za 25 zł i jako, że dzisiaj razem włączyliśmy tę usługę to pewnie to samo dostaniemy w ramach promocji :/ Osoby, które dostaną bonusy jako pierwsze mogłyby w tym temacie podawać co się dostaje, np. 1, 2, 3, 4, itp., itd. dnia danego miesiąca, gdyż sądzę, że każdego dnia dla wszystkich będzie to samo bez względu na kwotę doładowania, czyli dziś, np. dają SMSy, a jutro minuty, itd.

  • 1

    33. ~  2012-02-07 17:08:46  host: z31-09.opera-mini.net

    32). Pomijam już fakt tych samych prezentów przy 25 i 100zł - miło by było, gdyby klient mógł wybrać: albo MB, minuty, smsy, mmsy...bo każdy ma różne potrzeby. * Pozdrawiam, Calm7

  • 0

    34. ~nokiolandia.pl  2012-02-25 00:34:40  host: 178.182.122.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Darmowa bramka sms do orange

  • 0

    35.  2012-03-10 10:02:56

    Witam serdecznie! Doładowałem konto za 100zł, ale bonus mi się nie należy! Lipa, LIPA jeszcze raz lipa ta usługa! Cyt.sms: "Niestety w tym miesiacu nie otrzymujesz bonusu w Twoim Dniu. Twoje konto nie zostalo doladowane za 25zl w ciagu ost. 30dni. Pamietaj o regularnych doladowaniach."

  • 0

    36.  2012-03-12 11:54:24

    Wchodzę i co czytam w komentarzach...? Panowie i Panie, Dostajecie za DARMO (no, ostatecznie w cenie 20gr za SMS aktywacyjny) bonus, w cenie rynkowej do 37 PLN (30 min za poł. do innych sieci) a Wy jeszcze marudzicie... Kurczę, ile operator musi dać by część z Was była choć trochę zadowolona z oferty...?

  • 0

    37.  2012-03-27 22:30:15

    Czyli taki ryzyk fizyk co się trafi? Jaka to frajda? Dzisiaj chce skorzystać z darmowych minut, a dostaje darmowy internet? Jak dla mnie beznadziejnie.

  • 0

    38.  2012-03-27 22:33:35

    no rewelacji nie ma, ale taka polityka orange, wolę nie czekac czy dostanę pakiet sms do orange, kupie sobie w heyah pakiet 1000 sms do wszystkich sieci, a nie tylko do swojej, bo do swojej mam SMS za darmo ;]

  • 0

    39.  2012-04-10 10:36:15

    Ach, no tak, nie wolno kodu doładowującego wykorzystać inaczej niż na *125* bo prezent nie będzie się należał, hehe ..to ja już wolę 3 darmowe numery w Orange Go, niż 50smsków w jednym dniu! :-D Adios promocios!

Dodaj swoją opinię