Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Twój Dialnet DSL - jeszcze taniej

Twój Dialnet DSL - jeszcze taniej

sirmark 16 Marca 2004 17:38

0 0

Od wczoraj - 15 marca - trwa promocja "Twój Dialnet DSL" - opłata instalacyjna na usługi Dialnet DSL 1 i Dialnet DSL 2 obniżona została o 76 % i wynosi 96 zł netto (według cennika 400 zł netto). Promocja potrwa do 30 czerwca 2004 roku.

Usługi dostępu szerokopasmowego Dialnet DSL - oferowane klientom Dialogu od listopada 2003 roku - charakteryzują się najlepszym w Polsce stosunkiem przepływności do ceny. Do wyboru są dwie opcje: o przepustowości 1 Mb/s (opłata miesięczna - 149 zł + VAT) lub 2 Mb/s (opłata miesięczna 249 zł +VAT). Do każdego dostępu oferowany jest jeden publiczny stały adres IP. Dialnet DSL - przeznaczony przede wszystkim dla klientów indywidualnych oraz małego i średniego biznesu, realizowany jest w oparciu o łącze asymetryczne ADSL, charakteryzujące się niesymetrycznym podziałem przepustowości w kierunkach "Internet - Użytkownik" (wyższa przepustowość) i "Użytkownik - Internet" (niższa przepustowość). To optymalna propozycja dla tych, którzy raczej korzystają z zasobów Internetu, niż wysyłają pliki o dużej objętości ze swoich kont.
Obszar obowiązywania promocji jest ograniczony możliwościami technicznymi świadczenia usługi. W tej chwili Dialnet DSL jest dostępny w niektórych obszarach Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry, Legnicy, Lubina, Polkowic, Zielonej Góry, Bielska - Białej, Elbląga i Łodzi.

Szczegółowe informacje o obszarach, na których usługa jest dostępna: TeleCentrum 0801 700 700

Źródło tekstu: Dialog     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jaka jest maksymalna szybkość Internetu (download), z którego najczęściej korzystasz?

Szybkość polskiego Internetu na tle świata według Speedtest.net

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet