Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Twitter: prezentacja lokalizacji dzięki technologii od Pitney Bowes

Twitter: prezentacja lokalizacji dzięki technologii od Pitney Bowes

sirmark 12 Grudnia 2013 19:29

0 1

Firma Pitney Bowes Inc. poinformowała o zawarciu wieloletniej umowy licencyjnej z Twitterem, dotyczącą rozwiązań Location Intelligence dla platformy mobilnej.

Rozwiązania Location Intelligence firmy Pitney Bowes oferują usługi geokodowania i odwrotnego geokodowania dla platform mobilnych, firma oferuje także rozwiązania do tworzenia map dla sektora ubezpieczeniowego, usług finansowych, handlu detalicznego i sektora publicznego. Precyzyjne geokodowanie jest oparte na adresach, które poddano weryfikacji i walidacji przed przypisaniem współrzędnych (długości i szerokości geograficznej).
Funkcja lokalizacji jest domyślnie wyłączona i jeśli użytkownik nie zdecyduje się na skorzystanie z niej, Twitter nie będzie wyświetlać żadnych informacji dotyczących lokalizacji. Ta opcjonalna funkcja pozwoli użytkownikom Twittera na udostępnianie swojej lokalizacji w tweetach w sposób selektywny. Funkcję wyświetlania lokalizacji można w każdej chwili wyłączyć; użytkownicy mogą również usunąć informacje o lokalizacji przed opublikowaniem tweeta. Ponadto mogą także jednym kliknięciem usunąć wszystkie wcześniejsze dane dotyczące lokalizacji.

Twitter ma obecnie ponad 230 milionów użytkowników, a niemal 60% spośród 500 milionów codziennych tweetów jest przesyłane za pomocą urządzeń mobilnych.

Źródło tekstu: Pitney Bowes     

Dodaj do:

Tagi: lokalizacja | pitney bowes | twitter

w sumie: 3
 • 0

  1. ~applefan  2013-12-12 19:44:07  host: 217.153.182.70

  ciekawe hhh :) pierwszy

 • 0

  2.  2013-12-12 20:35:36

  Dobrze że nie mam na tym portalu konta...

 • 0

  3. ~marcellove  2013-12-12 21:32:41  host: 77-92-37-221.cable-modem.tkk.net.pl

  @2 Ja też nie mam konta na tym portalu,mieć nie zamierzam i wcale nie żałuje.Nie bawi mnie to poprostu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet