Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Twitter dla BlackBerry

Twitter dla BlackBerry

LuiN 9 Kwietnia 2010 10:35

0 0

tweeter4blackberry RIM udostępnił dla wszystkich użytkowników aplikację Twitter for BlackBerry. Aplikacja pozwoli w prosty i łatwy sposób łączyć się z popularnym serwisem społecznościowym z poziomu smartfonu BlackBerry.

Do najważniejszych funkcji programu należą: odbieranie wiadomości w czasie rzeczywistym (technologia BlackBerry push); odpowiadanie na tweety, przesyłanie ich dalej oraz wysyłanie wiadomości; publikowanie linków z przeglądarki BlackBerry Browser; robienie zdjęć i publikowanie ich natychmiast w serwisie; dzielenie się własnymi przemyśleniami i dołączanie do prowadzonych na portalu rozmów; znajdowanie i śledzenie znajomych bądź poszukiwanie popularnych tematów.
Aplikację Twitter for BlackBerry można bezpłatnie pobrać ze strony mobile.blackberry.com.

Źródło tekstu: RIM     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 1

    1. ~regi  2010-04-09 10:53:41  host: 188.33.103.71

    fajnie, ciekawe kiedy doczekamy spolszczenia sie samego twittera.

  • 0

    2. ~mucus  2010-04-09 22:26:42  host: c20-193.blackberry.net

    I tak korzystam ino z facebooka!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Który producent jako pierwszy wprowadzi do sprzedaży zginane smartfony?

LG też ma swój zginany wyświetlacz OLED

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet