Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Twitter chce podwoić liczbę znaków

Twitter chce podwoić liczbę znaków

orson_dzi 27 Września 2017 14:44

3 2
twitter znaki Twitter stopniowo zwiększa liczbę dostępnych znaków w postach. Tym razem mowa jest o ich podwojeniu.

W marcu tego roku Twitter zwiększył liczbę znaków dostępnych w postach dzięki nie zaliczaniu nazw użytkowników do treści wiadomości. Dzięki temu sama treść wiadomości mogła liczyć pełne 140 znaków.

Aktualnie Twitter testuje nowe rozwiązanie. Liczba znaków ma być podwojona, czyli wpisy będą mogły pomieścić 280 znaków. Nie wiadomo jeszcze kiedy rozwiązanie ma trafić w ręce wszystkich użytkowników, ale na pewno będzie to krok w dobrą stronę, a popularność serwisu może na tym zyskać.


Źródło tekstu: Twitter; wł     

Dodaj do:

Tagi: twitter

w sumie: 15
  • 1

    1. ~Buli  2017-09-27 14:50:16  host: 178.43.236.232.ipv4.supernova.orange.pl

    Za późno.

  • 0

    2.  2017-09-27 14:57:27

    Jak na razie to widzę że wszyscy na to psioczą, właśnie tym wyróżniał się TT że wiadomości były krótkie i treściwe a nie lanie wody na beton.

  • 0

    3.  2017-09-27 15:03:12

    " Liczba znaków ma być podwojona, czyli wpisy będą mogły pomieścić 280 znaków." Jak dla mnie ok. :)

  • 0

    4. ~@2  2017-09-27 15:26:08  host: 178.43.236.232.ipv4.supernova.orange.pl

    Przecież w tej liczbie znaków nie da się nic rzetelnie wyjaśnić, opisać. Jak kogoś interesuje tak mała liczba znaków, to niech w gazetach czyta same tytuły. Tylko potem niech się nie dziwi, jak będzie wychodził na głąba przy każdej możliwej sytuacji.

  • 0

    5.  2017-09-27 15:36:52

    @4 Ale twitter nie jest serwisem informacyjnym, twitter jest serwisem do przekazywania krótkich treściwych informacji czy komentarzy, co ty myślisz że w 280 znakach wiadomość już nie będzie pustym sloganem ze strony tytułowej wp czy onetu? No serio? :D Tak masz racje, 280 znaków to wystarcza ilość aby przekazać wiadomość treściwie i rzetelnie hahahaha propsy!!!!!

  • 0

    6. ~@5  2017-09-27 15:54:17  host: 178.43.236.232.ipv4.supernova.orange.pl

    No to właśnie to napisałem - że jest dalej za mało.

  • 0

    7. ~  2017-09-27 15:58:18  host: 8.37.231.74

    @5 ależ ty jestes dziecinny

  • 0

    8.  2017-09-27 16:52:48

    @6 czytaj ze zrozumieniem to co napisałem, TT TO NIE JEST SERWISEM INFORMACYJNYM!

  • 0

    9. ~  2017-09-27 17:12:51  host: 8.37.231.74

    @8 sam najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem

  • 0

    10. ~Gliwice  2017-09-27 17:16:33  host: pub-137.65.multiplay.pl

    coś dla polityków co nie potrafią nic z sensem powiedzieć to mogą przynajmniej się krótko bez sensu rozpisać

  • 1

    11. ~Biały  2017-09-27 18:17:18  host: pc-55197.zdnet.com.pl

    "Testują" ? Niesamowite...co to za wielkie testy mogą być....śmieszne to trochę. Zmiana w skrypcie dosłownie 1 znaku. Przypomina mi to trochę Apple. Jak po wielkich testach zwiększyli wielkość aplikacji w app store do pobrania przez dane pakietowe ze 100 na 150 mb...albo jak zwiększyli wielkość aplikacji do pobrania. Haha. Niedługo przeczytamy jak to Twitter po pół rocznych testach zwiększył interlinię w czcionce z 1.15678em na 1.15679em

  • 0

    12.  2017-09-27 19:56:18

    @10 pracjesz dla telepolisa? http://tlp.is/ezk (ps. zmieściłem się w 140 znakach)

  • 0

    13.  2017-09-28 11:25:34

    zbędna zmiana, a już na pewno bardzo po czasie. TT polega na zwięzłym komunikacie i ciętej ripoście. Smutna prawda taka, ze ludzie od Twittera na świecie odchodzą.

  • 0

    14. ~Stefan  2017-09-28 11:40:46  host: rb70.internetdsl.tpnet.pl

    Normalnie news na jedynkę. Świat stanie się szczęśliwszy, a kury zaczno nieść więcej jajków.

  • 0

    15.  2017-09-28 15:41:47

    Dyskusja o zwiększeni liczny znaków trwa od zarania dziejów. W tym momencie, to naprawdę nie zatrzyma odpływu użytkowników, a tych naprawdę zagorzałych, może tylko zniechęcić.

Dodaj swoją opinię