Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TVP z aplikacją dla Androida

TVP z aplikacją dla Androida

Q! 3 Kwietnia 2012 21:34

0 0

Telewizja Polska udostępniła aplikację dla systemu Android, która pozwala na dostęp do wybranych działów tematycznych i materiałów multimedialnych stacji.

Mobilna aplikacja TVP daje dostęp m.in. do najciekawszych programów, najnowszych informacji, filmów oraz seriali. Dział informacji podzielony został na te pochodzące ze świata, kraju oraz wybranego regionu, a treści dostarczane są w formie tekstowej oraz wideo.

tvp android tvp android tvp android tvp android tvp android




W bibliotece multimediów dostępne są m.in. najpopularniejsze seriale, filmy dokumentalne oraz audycje publicystyczne, podróżnicze i kulinarne. Dla najmłodszych przygotowano również dział z bajkami.

Dostęp do wszystkich treści oferowany jest bezpłatnie, a aplikację pobrać można ze sklepu Google Play pod tym adresem.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~qqs  2012-04-03 22:02:06  host: gate193.radioalfa.pl

    Pobierz aple, a potem smutni panowie zapukaja do Ciebie po abonament tv...

  • 0

    2. ~qqs  2012-04-03 22:02:45  host: gate193.radioalfa.pl

    apke ;)

  • 0

    3.  2012-04-03 22:23:28

    @1 biorąc pod uwagę ile im płacą nie powinni być smutni:P

  • 0

    4. ~zenon  2012-04-03 22:30:14  host: CMPC-089-239-096-099.CNet.Gawex.PL

    abonament trzeba płacić jak się posiada w domu tv albo radio, w ustawie o radiofonii chyba nie ma nic o smartfonie/tablecie ;-)

  • 0

    5. ~  2012-04-03 22:34:10  host: z24-05.opera-mini.net

    Mieli zmienic dopiero.

  • 0

    6.  2012-04-03 22:37:56

    Ciekawe czy będzie na iOS...

  • 0

    7. ~M.  2012-04-03 23:51:51  host: 088156028163.olsztyn.vectranet.pl

    No właśnie, czekamy na wersję na iPada.

  • 0

    8. ~x  2012-04-04 05:20:58  host: user-31-174-217-242.play-internet.pl

    4 - nie bądź taki cwany bo już wpadli na pomysł nowelizacji przepisów, żeby od kompa też trzeba było płacić abonament, te pomysły się tam gdzieś lęgną w Warszawie... więc się tak nie ciesz...

  • 0

    9. ~pawgaw  2012-04-04 06:14:33  host: 109197069226.nowysacz.vectranet.pl

    A przeczytał ktoś może, jakie uprawnienia ma program? Może pobrać nawet numery telefonów, maile.... Masakra jakaś. Po co im to?

  • 0

    10. ~mrzolwik  2012-04-04 07:57:53  host: 107-pra-23.acn.waw.pl

    Działa wam? U mnie coś nie za bardzo... VOD nie chce się odpalić.

  • 0

    11. ~Longman  2012-04-04 08:22:07  host: absk212.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No właśnie nic nie działa - początkowo myślałem, że to wina mojego fona (SE x8 z ROMem GDX 024) który nie obsługuje flasha, ale w przypadku tableta Ainol Aurora który obsługuje flasha aplikacja tak samo nie działa. To znaczy wygląda to jak portal tematyczny, bo filmiki nie działają. Ani wiadomości, ani VOD. A Internet via WiFi mam naprawdę szybki.

  • 0

    12. ~  2012-04-04 08:27:03  host: z45-12.opera-mini.net

    Świetna aplikacja, u mnie wszystko działa (Galaxy SIIR i9103. Każdy dział. Najnowsze odcinki oczywiście z jednodniowym opóźnieniem, ale to zrozumiałe. Bardzo dobra jakość.

  • 0

    13. ~Szumi  2012-04-04 20:20:00  host: public93725.xdsl.centertel.pl

    U mnie nie działa - CyanogenMod 7.

  • 0

    14. ~robert  2012-04-05 10:04:50  host: 213.108.152.83.wlantech.pl

    Dlaczego u mnie nie działa na Defy z Andkiem 2.2.2 ?

  • 0

    15. ~waldi  2012-04-05 14:53:23  host: 193-218-133-240.komster.pl

    U mnie na Galaxy mini też filmiki nie działają

Dodaj swoją opinię