Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TVP będzie pozywać za nielegalne transmisje

TVP będzie pozywać za nielegalne transmisje

orson_dzi 21 Czerwca 2017 14:33

8 1

jacek kurski

Telewizja Polska, podobnie jak Polsat, będzie ścigać i oskarżać o nielegalny streaming swoich programów.

W tej kwestii został rozpisany przetarg. W poniedziałek 19 czerwca minął termin składania ofert. Przetarg dotyczył wykrywania i przeciwdziałania nielegalnej eksploatacji i udostępnianiu w sieci programów TVP. Chodzi tutaj nie tylko o streaming programów, ale również udostępnianie ich w serwisach takich jak YouTube.




Firma, która wygra w przetargu będzie odpowiedzialna za wykrywanie i namierzanie osób zajmujących się nielegalnym udostępnianiem programów oraz kierowanie wobec nich pozwów.

Zobacz: Kolejne oskarżenie w sprawie transmisji KSW

Źródło tekstu: WP Finasne     

Dodaj do:

Tagi: jacek kurski | tvp

w sumie: 42
  • 0

    24.  2017-06-21 16:43:25

    I co w tym nowego? Za wrzucenie kilku kawałków z TVP na YT, dostałem bana już w 2008 roku. Później całkiem zamknęli mi konto.

  • -1

    25.  2017-06-21 17:18:26

    Straszne! Jak się czyta niektóre bzdurne komentarzyki zwolenników narodowego socjalizmu spod znaku Nowogrodzkiej, to przerażenie ogrania jak ci populiści namieszali w głowach słabo wykształconym. Ten sam tezaurus pisowski, ta sama składnia, te same rusycyzmy, identyczne słowotwórstwo. Nawet tutaj na Telepolis ta zaraza dotarła. Może faktycznie niech ograniczają materiały tej swoje tv. Mniejszej ilości ludzi zaszkodzi to!!!

  • 0

    26.  2017-06-21 17:58:35

    ledwo co niektorzy juz w telewizji tvp ogladaja. zabierzcie wszytsko z internetu to niedlugo wszyscy o tej stacji zapomna

  • -1

    27. ~tata  2017-06-21 18:12:29  host: apn-31-0-40-14.dynamic.gprs.plus.pl

    $25 piszesz prawde ale do mozgow pisowskich trafi tylko radio z Torunia bo tam mowi nie rozum tylko glos boski.

  • -2

    28. ~gość  2017-06-21 18:19:35  host: public-gprs210196.centertel.pl

    Ciekawe co tam można nielegalnie transmitować z TVPiS? Stare kotlety, latynoskie chały, i teledurnieje:-D

  • -1

    29. ~gość  2017-06-21 18:26:32  host: public-gprs210196.centertel.pl

    TVPiS niech już przestanie walczyć, wojna się skończyła:-))) Jest rozwiązanie, wyłączyć w cholerę TV, nikt nie straci, nikt nie zauważy, przecież tam i tak nic nie ma ciekawego oprócz starzyzny, pisowskich redaktorów-manipulatorów, "prawd" smoleńskich,miesięcznic,pomników przeklętych zaklętych i pogiętych. Wyłączyć! Problem zniknie.

  • 0

    30. ~los vegos russia  2017-06-21 19:19:03  host: 50.vikingbot.ru

    A czemu na zdjęciu umieszczacie fotke penisa? Przeciez na tym portalu sa tez niepelnoletni! Troche kultury redakcjo kochana!
    :)
    Pozdrawiam serdecznie

  • 0

    31. ~Realista  2017-06-21 19:43:38  host: 5.174.54.18

    Fajne mają argumenty lemingi : Toruń, PIS i penis w TVPPIS. Takich to trzeba naprawdę izolować. Gorszy sort :) A zwolennicy dobrej zmiany rozumieją co to władza, wpływy, służby wojskowe i wywiad rosyjsko-niemiecki. Rozumieją co to znaczy płacić podatki, wiedza co to walka o wolność i stanowienie o sobie. Lemingi tego nie zrozumieją. Są niewolnikami do końca życia. Ekonomicznymi i systemowymi. Niestety. Jedyny argument to Nowogrodzka, Rydzyk, Macierewicz i Misiewicz.

  • 0

    32. ~Realista  2017-06-21 19:49:34  host: 5.174.54.18

    Zobaczcie komentarz nr 30:) I jak tu nie mieć racji że trolle ruskie grasują w polskiej cyberprzestrzeni. Wywiad ruski działa. Zobaczcie host: host: 50.vikingbot.ru
    Los vegos Russia
    I najgorsze jest to że polskie lemingi uważają że ruskie trolle mają racje:))

  • -2

    33. ~  2017-06-21 19:58:32  host: a24-06-12.opera-mini.net

    Lemingi pełowskie i kodziarstwo juz i tutaj się zlazło. Oj boli ich, że w końcu mamy narodowe media obnażające populizmu PO i reszty przystawek, pozostałości po WSI i innych agenturach.

  • 0

    34. ~nick/imię  2017-06-21 19:59:03  host: ip-37-109-33-43.a2mobile.pl

    @Realista - koleś a jakie ty masz prawo tutaj do oceniania innych i obrażania? Co ty pisowszczyku takiego dobrego zrobiłeś? Pochwal się nam tutaj!! KONKRETNIE napisz co zrobiłeś konkretnego w- jak to piszesz- "walce o wolność i stanowienie o sobie" Ale konkretnie. Daty, sumy, liczby, miejsca. Zaryzykuję, że płacę wielokrotnie większe od ciebie podatki ale sobie mordy ojczyzną nie wycieram. Kim ty jesteś, że śmiesz twierdzić, że "Lemingi tego nie zrozumieją." Socjologiem? Psychologiem? Na jakiej podstawie oceniasz, że ktoś nie rozumie rzeczywistości? KONKRETNIE.
    Póki co sam piszesz kolesiu z domeny .be i prócz obrażania tutaj innych niczego sensownego nie napisałeś. Na dodatek - jak typowy lepszy sort- masz spory problem z poprawną pisownią, Wszystkie te niepokorne polaczki mają problem z pisowią i pewnie dlatego wybierają PiSownię.

  • -1

    35. ~  2017-06-21 20:01:40  host: a24-06-12.opera-mini.net

    Rząd powinien uszczelnić system opłat abonamentowych. Trzeba z lemingów i KODziarstwa ściągać abonament na Media Narodowe ponieważ tam można usłyszeć, co naprawdę dzieje się w kraju i za granicą.

  • 1

    36. ~  2017-06-21 20:17:44  host: user-31-175-38-255.play-internet.pl

    Oto jak można zupełnie zniechęcić do TVP.

  • 0

    37. ~Realista  2017-06-21 20:29:28  host: a25-06-09.opera-mini.net

    Cieszę się że płacisz podatki.Nikogo nie obrażam. Wskazuje na ludzi którzy nie mają argumentów w rozmowie o polityce poza Misiewiczem i Rydzykiem. To jest oczywista oczywistością ze PiS ma poparcie Waszyngtonu a ex władza Brukseli i Berlina.To geopolityka poprostu.To tez inne spojrzenie na tego kto nami rzadzi.To takze pytanie o nasza strategie Panstwa.Ale tego zwolennicy poprzedniej władzy nie rozumieją. A faktem jest cyber obecność rosyjskich komentatorów.Ludzie nie mają pojęcia kto działa w polskiej cyberprzestrzeni. Zapisałem się do Wojsk Obrony Terytorialnej i mam zamiar służyć Ojczyźnie .To też służba Tak jak i Twoje i moje cywilne podatki.Przepraszam jeśli kogoś urazilem.

  • 0

    38.  2017-06-21 20:31:19

    Czy kablówki płacą TVP za transmisję i rozpowszechnianie ich kanałów..?

  • 1

    39. ~  2017-06-21 20:50:20  host: user-31-175-38-255.play-internet.pl

    To jest cenzura w innej postaci. Nie tylko chcą usuwać, ale ścigać. To jest gwóźdź do trumny o nazwie PiS. Kurski to dywersant, który wykończy PiS.

  • 1

    40. ~  2017-06-21 20:51:44  host: user-31-175-38-255.play-internet.pl

    Odzew publiczny na tego typu działania będzie bardzo negatywny.

  • 0

    41.  2017-06-21 21:58:20

    Przeraża mnie gość (@realista) który na zmianę pisze raz z opery mini, raz przez apn Play, drugi Polkomtela. Mała podpowiedz. Odnawiając sesje w operze mini jesteś cały czas pod tym samym hostem. Jak mocno trzeba być zakompleksionym żeby poświęcać czas na produkowanie swoich hejterskich wypowiedzi na forum telekomunikacyjnym... Jaką nienawiść i zazdrość tłamsi w sobie ten człek? najlepsze, ze to jeden z forumowiczów który w każdym temacie gdzie jest to możliwe rozpoczyna swoją krucjatę polityczną... Wymienić z nicka czy sam się przyznasz? Czy może wolisz od razu po nazwisku, bo to tez sprawdziłem w 10 minut... Polecam mniej Radia maryja, dobry psychiatra i jakoś to będzie.

  • 0

    42. ~AntyHejt  2017-06-22 09:06:06  host: static-62-244-156-100.devs.futuro.pl

    @41
    Nie jestem za Realista,ale ty takze stosujesz hejt.Lepiej wiec zakonczyc dyskusje polityczne.

  • 0

    43. ~  2017-06-25 19:01:42  host: user-94-254-179-30.play-internet.pl

    Przecież to niedorzeczne. W propagandzie właśnie chodzi o to żeby była rozpowszechniana a tutaj propagandziści chcą pozywać za... rozpowszechnianie propagandy!

Dodaj swoją opinię