Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TVN24 z "blue connect"

TVN24 z "blue connect"

WitekT 20 Lipca 2005 11:01

0 0
W lipcu i sierpniu widzowie TVN24 mogą oglądać specjalne wydania Poranka TVN24 w plenerze.

W każdy piątek Poranek TVN24 będzie nadawany z różnych miejsc w Polsce. Całe pasmo nadawana będzie z terenu a łączenia będą odbywały się "ze studiem", a nie "ze studia" jak jest to zwyczajowo praktykowane.

Sponsorem piątkowych wydań Poranka TVN24 w plenerze jest Era. Udział Ery w tym projekcie w plenerze ma podkreślić mobilność usługi blue connect. Dzięki jej wykorzystaniu, przegląd prasy jest realizowany w oparciu o informacje z serwisów internetowych.


Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-28-203.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kanały TV, które najczęściej oglądasz, pochodzą z:

Krakowscy policjanci przerwali nielegalny proceder

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet