Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TVN24 na żywo dla klientów neostrady tp

TVN24 na żywo dla klientów neostrady tp

sirmark 23 Stycznia 2008 15:27

0 0
Wszyscy klienci, którzy korzystają z dostępu do internetu neostrada tp mogą oglądać bezpłatnie i na żywo kanał TVN24.

Kanał jest dostępny bezpłatnie na portalu neostradaworld.pl.

Neostrada World to multimedialny serwis informacyjno - rozrywkowy stworzony specjalnie dla użytkowników neostrady tp. Oferuje m.in. nieograniczony i bezpłatny dostęp do strefy gier, a także nowości ze świata kultury, filmu, muzyki, relacje sportowe oraz wywiady z gwiazdami.


Źródło tekstu: TP     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2008-01-23 15:40:47  host: chello087206030004.chello.pl

    W UPC od dawna już jest taka opcja , z zastrzeżeniem że musisz mieć pełny pakiet TV.

  • 0

    2.  2008-01-23 15:43:43

    Nie chcę nic mówić, ale to już prawie miesiąc działa...

  • 0

    3.  2008-01-23 15:49:56

    #2. mam szczescie nie byc uzytkownikiem neo ;) , a i TP chwali sie tym dopiero dzis.

  • 0

    4.  2008-01-23 15:57:16

    Ja się o tym gdzieś z neta dowiedziałem (z jakiegoś portalu). Dzięki temu zyskałem okazję by zajrzeć na stronę neostrady, bo wcześniej tego nie robiłem :P

  • 0

    5.  2008-01-23 16:09:11

    w aster tez jest, ale odkad oglosili to oficjalnie to dziala fatalnie.

  • 0

    6. ~nie działa  2008-01-23 18:09:20  host: bfr85.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz nie działa

  • 0

    7. ~  2008-01-23 18:13:50  host: acyb128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co nie działa jak działa..

  • 0

    8. ~lipa  2008-01-23 19:02:42  host: bfo87.neoplus.adsl.tpnet.pl

    u mnie też nie działa ciągle trwa łączenie z multimediami... i kiedy jest gotowe i klikam play to znów łączenie z multimediami... i tak na okrągło :)

  • 0

    9. ~  2008-01-23 19:18:48  host: acyb128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to nie wiem u mnie dziala moze zainstaluj najnowszego wmp

  • 0

    10. ~  2008-01-23 20:11:00  host: 77-253-174-127.adsl.inetia.pl

    Masońska telewizja u masońskiego operatora.

  • 0

    11. ~mm  2008-01-23 20:24:40  host: 3-to2-6.acn.waw.pl

    W aster jest tylko dla tych którzy mają pakiet telewizyjny Basic

  • 0

    12. ~ptok  2008-01-23 23:32:38  host: chello083144071124.chello.pl

    ad.1chello. Mówisz nieprawdę . Mam w UPC internet solo, bez kablówki i odbieram na kompie: TVN 24, Animal, CNN, Discovery, National Geographic, Mini Mini, Eurosport i Hyper.

  • 0

    13. ~  2008-01-23 23:50:14  host: cir95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tutaj mozna ogladac: http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=msi_wiadomosci_tvn24 Mozna ogladac, akurat zadebiutowałem katastrofa CASY w Mirosławcu :/ Ehh, szkoda. Nie mniej, jak dla mnie udogodnienie, plusik dla TP :) Drugi plusik bedzie za przecene i obzke cen za net. NIestety mniejsi operatorzy maja nieporownywalnie mniejsze oplaty. Chocby moj favoryt - Netia.

  • 0

    14. ~nick  2008-01-24 01:28:46  host: ccd180.neoplus.adsl.tpnet.pl

    10. ~ 2008-01-23 20:11 77-253-174-127.adsl.inetia.pl - bzdury piszesz. Prawidłowo powinno być: żydomasońskopopulistyczna telewizja u największego polskiego złodzieja (zaraz obok poczty). I jeszcze ten kłamliwy tekst "Do oglądania materiałów wideo wymagane są programy RealPlayer i/lub Windows Media Player". A bitrate chyba dobrali do neo128.

  • 0

    15. ~arcy  2008-02-02 13:31:00  host: aabt245.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla tych, którym nie działa - błąd lezy najprawdopodobniej po stronie kontrolek activeX. Niestety Tepsa użyła nieco innego sposobu transmisji niż jest to na stronie tvn24 co powoduje problemy. Rozwiązanie opisane na stronie http://www.arcy.net/2008/01/30/tvn24-online-za-darmo/ Pozdrawiam :]

  • 0

    16. ~rocco  2008-02-05 20:17:06  host: abfl147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    thx arcy

  • 0

    17. ~rocco  2008-02-12 14:18:34  host: 63.96.141.163

    tvn24 mam w kablówce kurde, nie mogą zaproponować czegoś lepszego? przecież każdy ma ten kanał na kablu. ludziom zależy na tanim necie przecież, takim jak netia powolutku wprowadza, a nie kolejnym zbędnym dodatku do internetu.

  • 0

    18. ~mister  2008-02-12 15:35:01  host: chello087206049021.chello.pl

    po protu opada mi, opada mi...entuzjazm. tvn24, wooooooooooooooooooooooooooooooow. odsylam do konkurencji, by porownac oferty.

  • 0

    19. ~tvn24  2010-08-13 03:31:42  host: mail82.anonymouse.org

    tvn24zadarmo.prv.pl/

Dodaj swoją opinię