Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Turkcell i Nokia wdrażają PTT

Turkcell i Nokia wdrażają PTT

WitekT 4 Stycznia 2005 12:44

0 0
Turkcell, turecki operator GSM, uruchomił usługę Push to talk dla swoich klientów biznesowych. Rozwiązanie oparte jest na technologii i sprzęcie Nokii.

Rozwiązanie Nokii zapewna bezproblemową, przyszłą migrację do architektury OMA (ang. Open Mobile Architecture oraz zapewnia kompatybilność ze standardami 3GPP.


Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2005-01-04 19:19:00  host: dmm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A u nas? Pewnie jak zawsze "rynek nie dojrzał" :-( Ciekawe tylko kiedy pojawi się pierwsze niezależne centrum wiadomości PTT (na APN-ach do Int) i czy coś to zmieni w podejściu olewatorów do klienta? Zwłaszcza opcja z APN WAP może być ciekawa dla niektórych starych klientów.

  • 0

    2. ~  2005-01-04 19:20:00  host: dmm16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    BTW: ma ktoś albo wie gdzie "leży" specyfikacja PTT ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.