Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości TurboDymoMan zawstydzi Zygmunta III Wazę

TurboDymoMan zawstydzi Zygmunta III Wazę

WitekT 29 Września 2009 14:13

0 0

1. października w Warszawie odbędzie się niecodzienna akcja z udziałem TurboDymoMana - twarzy najnowszej kampanii reklamowej telefonii prepaidowej 36i6.

TurboDymoMan jest twarzą jesiennej kampanii 36i6 promującej najnowszą ofertę marki, w ramach której do każdego doładowania kolejne 50% otrzymuje się gratis. Szerzej o promocji pisaliśmy w tej wiadomości.

Ten nowy bohater wszechczasów, jak mówi legenda przybył do nas z gwiazd, prawie nagi - przyodziany jedynie w swój bohaterski strój. Mając we krwi wyczyny zawsze o połowę lepsze od tego, co na swojej drodze napotka, daje radę wszystkim i wszystkiemu. Dowodem tego są telewizyjne spoty reklamowe, w których o połowę pokonuje w dziobaniu kurę, moczy się o 50% dłużej niż pędzel, a Basię spoglądającą na 10. piętro zwycięża patrząc na 15 - napisano w komunikacie prasowym.




Już w najbliższy czwartek i piątek, TurboDymoMan pojawi się na placu Zamkowym w Warszawie i od 10 do 16 będzie próbował pokonać samego króla Zygmunta stojącego od ponad 300 lat na 22-metrowej kolumnie. TurboDymoMan stanie na postumencie obok legendarnego pomnika Warszawy. Tymczasowa kolumna naszego bohatera będzie miał wysokość 33. metrów, czyli właśnie o połowę wyższą niż ta, na której stoi król Zygmunt III Waza.




Źródło tekstu: 36.6, wł     

Dodaj do:
w sumie: 44
  • 0

    25. ~lisakis  2009-09-29 16:37:21  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    przypominam kretynom bez szkoły że Plus jest mecnenasem siatkówki zarówno męskiej jak i żeńśkiej

  • 0

    26. ~gis  2009-09-29 18:09:19  host: 188.33.167.68

    Żeby zawstydzić Zygmunta III Wazę powinien przenieść stolicę do Włoszczowy

  • 0

    27. ~darko  2009-09-29 18:14:08  host: 188.33.191.199

    a ja przebijam turbodymomana bo wyrzuciłem o 50% wiecej kart sim 36i6 do klopa. Kto lepszy?

  • 0

    28. ~  2009-09-29 18:37:44  host: p08-07.opera-mini.net

    Dobra a Heyah zawstydzilo Turbodymomana bo dalo 100% hehehe a tak na powaznie to taka sobie reklama akurat z Zygmuntem nie wypal wg mnie to jednak postac historyczna... Zreszta slyszalem ze blondynka zdobyla w tescie na inteligencje 0pkt. Turbodymoman wymiekl:-D

  • 0

    29. ~Jasne  2009-09-29 20:23:17  host: 82.160.51.168

    Turbo"Dyma"Man zawstydził Romana Polańskiego. Roman Polański zgwałcił 13-latkę, a Turo"Dyma"Man 1,5 13-latki.

  • 0

    30. ~  2009-09-29 20:40:00  host: v01-09.opera-mini.net

    A_lex a ja mam pytanie cn do samej reklamowanej promocji-czy te 50% wiecej mozna wykorzystac tez na smsy premium, np. 7410? cos trudno w to mi uwierzyc.

  • 0

    31. ~nick  2009-09-29 21:49:44  host: dhn61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żal.pl

  • 0

    32. ~  2009-09-30 11:53:58  host: v06-15.opera-mini.net

    @30: A niby dlaczego nie? Ludzie, nauczcie się jednej rzeczy - kasa z tych promocji (nieważne czy 20 czy 50%) jest do wykorzystania do wszystkich i na wszystko. Tu nie ma żadnego debilnego konta promocyjnego - jest jedno jedyne i tam jest np. po doładowaniu 50zł z promocją 50% więcej razem 75zł, a bonusowe 25 zł niczym nie różni się od podstawowych 50zł. Widać niektórym orangutan wypaczył myślenie swoimi promocjami, gdzie jest "do wszystkich w sieci".

  • 0

    34. ~kozioł  2009-09-30 15:09:05  host: glp250.internetdsl.tpnet.pl

    taaa ja tez uwazam, że plus ma genialne reklamy, a tubodymoman jest the best

  • 0

    35. ~  2009-09-30 19:56:11  host: 188.33.53.168

    turboDarek zawstydził turbodymomana bo wyrzucił do klopa 100% kart sim 36i6. Oj będzie się działo. Żalosne są te reklamy Plusa. Teraz wszyscy z tego się nabijają.

  • 0

    36. ~  2009-09-30 20:01:12  host: 188.33.53.168

    turboDarek po raz kolejny zawstydził turbodymomana bo wypowiedział Plus-owi 100% umów na abonament. I ty możesz zawstydzić turbodymojełopa.

  • 0

    37. ~Turbowymiotnakampania  2009-10-01 12:27:05  host: 212.160.172.70

    TurboDymoMan, koleś uwieczniony w internecie, a ściślej w Nonsensopedii, czyli polskiej encyklopedii humoru. Jego osiągnięcia opisane są w punktach, na przykład 12. brzmi tak: "Simon Mol zaraził HIV-em 16 kobiet. TurboDymoMan zawstydził Simona, zaraził 24". Mocniejszy jest punkt 60.: "Hitler wymordował 6 milionów Żydów. TurboDymoMan zawstydził Hitlera, wymordował 9 milionów".

  • 0

    38. ~C  2009-10-01 13:56:43  host: 89.230.161.214

    Tak sie składa, że mam telefon w 36i6 i nie bardzo wiem co sie stało, bo z mojego konta zniknęło ponad 30 procent uzbieranych środków?!? W dodatku na www.36i6 nawet po zalogowaniu nie można prześledzić historii doładowań :-/ Chyba z powrotem wrócę do Heyah. Te całe 36i6 to jedna wielka lipa!

  • 0

    39. ~xDSL  2009-10-02 16:27:34  host: aaso116.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego Polkomtel po tak udanych kampaniach reklamowych z udziałem kabaretu Mumio zdecydował się na tak niesmaczne slogany jak zapisane w Nonsensopedii

  • 0

    40. ~  2009-10-03 14:35:15  host: user-89-108-236-160.mobile.playmobile.pl

    Cicia Jadzia puściła bąka, turbodymomen zawstydził ciocię Jadzię bo puścił 100 bąków więcej. Niech inni się wstydzą. Hej.

  • 0

    41. ~Slavo  2009-10-05 10:48:03  host: aaus74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z turbodymomanem bedzie niedługo jak z "czakiem norisem" i o to chodziło twórcom tej reklamy. A Czy ktoś zapamiętał jakąś reklamę np. POPa ?? Zresztą zawsze się możecie "dać" potrójnie załadować w "taktaka"

  • 0

    42. ~Ele  2009-10-05 10:52:07  host: 77-254-131-97.adsl.inetia.pl

    Do 37: Zacytowane przez ciebie punkty 12. i 60. wcale nie są humorystyczne, lecz co najmniej niestosowne, a wręcz żałosne!

  • 0

    43. ~kapeć  2009-10-23 12:38:28  host: apn-95-41-106-143.dynamic.gprs.plus.pl

    Reklama działa bo już 43 osoby się nią zainteresowały na tym forum. Hłyt martetindowy :)Ale działa :)

  • 0

    44. ~alfa  2009-12-12 22:15:54  host: ddq175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak zrobic zeby dawali 50% wiecej przy kaazdym doladowaniu?

  • 0

    45.  2009-12-23 12:27:05