Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Turbodoładowanie w T-Mobile i Heyah - do 30% więcej za doładowanie

Turbodoładowanie w T-Mobile i Heyah - do 30% więcej za doładowanie

orson_dzi 14 Stycznia 2015 11:39

1 0

Użytkownicy T-Mobile na kartę i Heyah na kartę mogą skorzystać z promocji, w której zyskają nawet 30% więcej za doładowanie elektroniczne u konsultanta w punkcie sprzedaży T-Mobile lub online poprzez stronę.



Każdy klient, który do 28.01. doładuje konto w wymienionych kanałach kwotą co najmniej 5 zł otrzyma nawet 30% wartości doładowania. Szczegółowe wartości bonusów dla użytkowników T-Mobile na kartę i Heyah na kartę przedstawia poniższa tabela:

Kwota doładownia Wartość promocyjnego doładowania
5 - 9 zł 1,5 Złotówki/Ekstra Złotówki
10 - 19 zł 3 Złotówki/Ekstra Złotówki
20 - 49 zł 6 Złotówek/Ekstra Złotówek
50 - 99 zł 15 Złotówek/Ekstra Złotówek
100 - 500 zł 30 Złotówek/Ekstra Złotówek





Bonus zostanie dodany do konta Klienta w ciągu maksymalnie 72 godzin co zostanie potwierdzone SMS-em.

Środki przyznane w ramach Bonusu:
  • W przypadku taryf Frii, Happy, Hot, Tak Tak Hot i Nowy Tak Tak zostaną dodane w formie Złotówek i mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta klienta.
  • W przypadku taryfy Dniówka zostaną dodane w formie Ekstra Złotówek i mogą być wykorzystane na połączenia głosowe i wideo oraz SMS-y do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta klienta.
  • W przypadku taryf Nowa Heyah i Pakietowa zostaną dodane w formie Ekstra Złotówek i mogą być wykorzystane na krajowe SMS-y, MMS-y, nie pakietową transmisję danych oraz połączenia głosowe i wideo do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych w ciągu 14 dni od daty dodania ich do konta klienta.

Złotówki/Ekstra Złotówki przyznane w ramach bonusu są rozliczane w pierwszej kolejności przed zgromadzoną na koncie kwotą złotych. Nie powodują przedłużenia ważności konta. Nie są premiowane bonusami pochodzącymi z innych ofert. Nie realizują zobowiązań w innych ofertach aktywnych na koncie klienta.

Z promocji można skorzystać wielokrotnie.

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: heyah | t-mobile | turbodoładowanie

w sumie: 17
  • 7

    1.  2015-01-14 11:49:22

    buahahaha

  • 7

    2.  2015-01-14 11:59:03

    T-Mobile szczodry jak zawsze. Oni są mistrzami w kombinowaniu jak niby coś dać, a tak naprawdę nie dać. Tu chodzi tylko o ściągnięcie ludzi do punktów sprzedaży (dotyczy ludzi starszych) i na stronę internetową (dotyczy młodszych). W pierwszym przypadku konsultant ma obowiązek nakłaniać klienta na nowy abonament, w drugim oferty same bombardują internautę.

  • 4

    3.  2015-01-14 11:59:05

    Szukania jeleni ciąg dalszy.

  • 6

    4.  2015-01-14 12:02:40

    Gdzie stare dobre podwójne doładowanie z bonusem dodawanym na konto główne? Odeszło wraz z Erą...

  • 1

    5. ~Calm7  2015-01-14 12:03:04  host: n15-10-02.opera-mini.net

    Ja bez promocji doładowań - zgarniam w Orange 115zł za doładowanie setką :-) ..więc EraTM mogła się lepiej wykazać...

  • 5

    6. ~loop  2015-01-14 12:07:11  host: apn-95-41-119-155.dynamic.gprs.plus.pl

    A starą erę pamiętacie? ehhh to były czasy! proste +50% PLN za doładowanie.... od tego czasu nadal się nie podnieśli! Obecnie cały czas mętne zagrywki: 4 salda w ramach jednego konta z różnymi terminami ważności i różnym priorytetem wykorzystania. Dramat!

  • -4

    7. ~  2015-01-14 12:26:28  host: n05-02-08.opera-mini.net

    @1, ty jak zawsze popisales sie inteligentnym komentarzem. Widac skonczyles dzis juz lekcje

  • 2

    8. ~lol  2015-01-14 12:56:40  host: user-31-174-134-227.play-internet.pl

    TO SIĘ NAZYWA: TRAGIKOMEDIA :-)

  • 0

    9.  2015-01-14 12:57:17

    nawet z doladowaniem + 50% nie sa w stanie zblizcy sie do SmartDomu.
    Prawda jest taka, ze TM powinien rozwazyc sprzedaz polskiego oddzialu, gdyz nie ma szans aby zatrudnili rownie innowacyjnego wizjonera, jak Pan Zygmunt Solorz.

  • -4

    10.  2015-01-14 12:59:58

    9 - a to w Simplusie też już smartdom jest?

  • -4

    11.  2015-01-14 13:04:41

    toms - no ja już za czasów T-Mobile jak najbardziej podwójnie doładowywałem i na konto główne. Więc nie odeszło z Erą...

  • -3

    12. ~russel  2015-01-14 14:11:09  host: agpb216.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja podchodzę do tego inaczej, kartę w heyah mam już kilka ładnych lat używam tego numeru jako "firmowy", raz na jakiś czas. I tak muszę go doładować i tak więc jeśli dostaję do tego jakiś bonus to mnie to cieszy a nie drażni że tak mało

  • 2

    13.  2015-01-14 16:34:28

    bonus na 14 dni- bardzo słabo,to nie to co kiedyś było że bonus szedł na główne konto, teraz T-M już się na stara o dobre promocje.

  • -2

    14.  2015-01-14 17:07:09

    No przyznać musze, zę Wam się wywala strona ostatnio dość często... Wkurzające jest kiedy napisze komentarz i go nie zapisze ;-)
    Pytanie mam do znawców Ery. Czy środki z tych procentów za doładowanie, księgowanych na innym niż główne konto, można wykorzystać na zakupy w sklepie "Muzyka i rozrywka" Ery?

  • 2

    15.  2015-01-14 17:31:02

    @14 Zamiast zadawać pytania innym, przeczytaj DOKŁADNIE tą wiadomość i bez kłopotu uzyskasz odpowiedź na co możesz wykorzystać bonusowe środki.

  • 0

    16. ~  2015-01-14 21:20:57  host: 91.222.57.138

    Turbomen powrócił?

  • 0

    17. ~Indyk  2015-01-15 14:38:56  host: aepy29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @14 niestety tylko na voice/sms ale i tak, jak miało by go nie być, to lepiej aby coś takiego było niż nic :)

Dodaj swoją opinię