Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości tuBiedronka z nowym telefonem

tuBiedronka z nowym telefonem

LuiN 26 Sierpnia 2009 10:09

0 0
nokia 1661Od 31. sierpnia do oferty tuBiedronki wchodzi nowy telefon komórkowy. Jest nim budżetowa Nokia 1661, która oferowana będzie w cenie promocyjnej wynoszącej 139 zł.

Nokia 1661 sprzedawana będzie w zestawie z kartą startową tuBiedronka i stereofonicznym zestawem słuchawkowym Nokia WH-101. Telefon oferuje 1,8-calowy ekran wyświetlający 65 tys. kolorów, radio FM, tryb głośnomówiący oraz polifoniczne dźwięki połączeń i SMS-ów.

Urządzenie zasilane jest baterią o pojemności 860 mAh. Telefon waży 82 gramy.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5.  2009-08-26 10:52:35

    Całkiem dobry telefon w tej cenie.Napewno lepszy od LG KP100,który jest dostępny w Play,w tej samej cenie.

  • 0

    6.  2009-08-26 10:59:49

    pomimo dobrej oferty cenowej i dość konkurencyjnych cenowo telefonów do dzwonienia, to jakoś efektów nie widać. Jest to nadal marginalna sieć. Ile mogą mieć użytkowników? 30 tysiecy? Biorąc pod uwagę, ze jest 1300 biedronek, i przyjmując, że oferta jest już na rynku 180 dni, to wychodzi, że jeden SIM sprzedaje się w jednym sklepie rzadziej niż raz w tygodniu. Słabo

  • 0

    7. ~adolf  2009-08-26 11:00:25  host: aesw25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wniemczech w wolnej sprzedaży 21 Euro

  • 0

    8. ~  2009-08-26 11:10:40  host: h35.ds3.univ.gda.pl

    te telefony mają simlocka?

  • 0

    9. ~greg  2009-08-26 11:17:40  host: dom252.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ 8 - nie sądzę, współpracują z PTC, i starsi koledzy pewnie ich przekonali, aby ich wzorem nie zakładali blokad

  • 0

    10. ~  2009-08-26 11:18:08  host: 212.160.172.70

    za darmo sobie go zdejmiesz jezeli tam jest nie wazne w jakim punkcie np idziesz do ery dajesz tel a oni ciagna :D za free.

  • 0

    11.  2009-08-26 11:27:36

    MOVA - zwiększenie ilości klientów przez darmowe rozdawanie starterów. Od dziś w Carrefourze dla posiadaczy karty lojalnościowej Rodzinka - jeden z kuponów premiowych dotyczy odebrania w sklepie darmowego startera CM. Ciekawy jestem czy w Biedronce będą rozdawali startery TuBiedronki ;)

  • 0

    12. ~Bartek  2009-08-26 11:34:49  host: ip-94-42-33-225.multimo.pl

    "budżetowy telefon"? co to za nowomowa?

  • 0

    13.  2009-08-26 11:37:53

    @9: Marka tuBiedronka NALEŻY do PTC.

  • 0

    14. ~  2009-08-26 11:39:59  host: v02-08.opera-mini.net

    To nie są oferty dla mas, tylko dla branży, bo jak ktoś w ogóle nie kupuje w stonce, oszołomach, kerfusach to nie sądzę żeby się zainteresował ich ofertą. Siostra dorabia sprzedając kosmetyki Oriflame i co, myślicie że ma myAvon ?! Zefir

  • 0

    15.  2009-08-26 11:42:05

    w Anglii ten telefon kosztuje 10f plus koszty startera...

  • 0

    16. ~lee  2009-08-26 11:42:40  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    gsm 900 only ??

  • 0

    17. ~lee  2009-08-26 11:49:56  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    update: na telepolis jest błąd w specyfikacji bo ten telefon jest dwuzakresowy :)

  • 0

    18. ~ksad  2009-08-26 11:58:23  host: 188.33.114.65

    LuiN: Prośba: pisz po polsku! "Budżetowa" to kalka z angielskiego, w którym "budget" oznacza m. in. "tani", "korzystny cenowo"; np. a budget hotel = tani hotel na każdą kieszeń. Ale w polskim to jest niepoprawne! U nas funkcjonuje co najwyżej słowo "niskobudżetowy", ale też nie w odniesieniu do produktów, lecz planów finansowych (tzw. biznesplanów).

  • 0

    19. ~Aster  2009-08-26 11:58:39  host: chello089078208148.chello.pl

    *15 - W UK wszystkie telefony są koszmarnie tanie, kontynentalna Europa pod tym względem wysiada, niestety.

  • 0

    20. ~lee  2009-08-26 12:03:52  host: tysiaclecia-z-bie37200223077.c200.msk.pl

    a na stronie tubiedry jest napisane jest ten telefon obsługuje dwie karty sim ech...http://www.tubiedronka.pl/oferta/telefony/nokia1661.html

  • 0

    21. ~Astro  2009-08-26 12:13:31  host: v02-02.opera-mini.net

    Wszystkie fony z biedrony nie maja simlocka,Avon i Oriflame to dwie rozne konkurujace ze soba firmy kosmetyczne.

  • 0

    22. ~monrem  2009-08-26 12:23:41  host: 88-199-105-4.tktelekom.pl