Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości tuBiedronka: rok Internetu w zestawie z telefonem

tuBiedronka: rok Internetu w zestawie z telefonem

sirmark 22 Listopada 2013 23:37

9 3

tuBiedronka przygotowała promocję na zestawy z telefonem, w ramach której można otrzymywać przez rok pakiet danych 1000 MB miesięcznie.

W ramach promocji oferowany jest starter z kwotą 5 zł w zestawie z telefonem myPhone Duo Smart w cenie 459 zł.

Użytkownik, który po wykonaniu pierwszego krajowego połączenia wykorzystującego pakietową transmisję danych z zakupionego w ramach zestawu startera, będzie utrzymywał ważne konto przez okres kolejnych jedenastu 30-dniowych cykli, otrzyma bonus w postaci promocyjnych doładowań konta Pakietem 1000 MB.

Pierwsze doładowanie bonusem zostanie przyznane w ciągu 72 godzin. Kolejne będą przyznawane cyklicznie co 30 dni - maksymalnie 12 razy.




Po wykorzystaniu pakietu operator ograniczy szybkość pakietowej transmisji do 16 kb/s i nie będzie pobiera opłat za przekroczenie limitu.

myphone duosmart myPhone Duosmart oferuje dwurdzeniowy procesor 1 GHz, 8-megapikselowy aparat fotograficzny z opcją panoramy oraz procesor dźwiękowy uznanej marki Yamaha. Wyjątkowe doznania podczas oglądania zdjęć czy filmów zapewnić ma 4,3-calowy wyświetlacz 480 x 800 pikseli, wykonany w technologii IPS z powłoką ochronną Gorilla Glass. Poza dużymi możliwościami multimedialnymi, myPhone DuoSmart wyróżnia się długim czasem pracy baterii (1800 mAh), wynoszącym do 3 dni.

Zobacz: regulamin promocji "Rok Internetu w zestawie z telefonem w tu biedronka"

Źródło tekstu: tuBiedronka, wł     

Dodaj do:

Tagi: tubiedronka

w sumie: 45
  • -1

    34. ~  2013-11-23 17:58:42  host: n14-06-02.opera-mini.net

    dlaczego nie da sie zobaczyc wszystkich komentarzy?

  • 1

    37.  2013-11-23 19:03:45

    @32 Lenovo A820 jest lepszy od tego z biedronki,a kupić go można m.in ze znanego polskiego portalu aukcyjnego Allegro(są tam sami pośrednicy),bądź kupić samemu bezpośrednio z Chin,poczytaj sobie forum telchina to się zorientujesz co i jak.

  • 1

    38.  2013-11-23 19:14:35

    Szkoda, że tuBiedronka nie oferuje pozostałym klientom jakichkolwiek pakietów internetowych. Przecież nikt normalny nie będzie korzystał z dostępu do Siec, płacąc 12 gr za 100 KB.

  • -2

    40. ~  2013-11-23 19:43:58  host: 87-207-3-38.dynamic.chello.pl

    Mnie Orange zaproponował ostatnio przy przedłużaniu umowy na net mobilny 80% upustu na abo plus 40% większy transfer. Przy tej ofercie biedronki i inne tego typu oferty wysiadają. Może i ktoś skorzysta ale drogie to trochę jest.

  • -2

    41. ~Intell  2013-11-23 19:47:33  host: n10-07-07.opera-mini.net

    Nie 8mpx ale 5mpy-8 to sztuczki interpolacji

  • -2

    42. ~Punk  2013-11-23 19:54:46  host: 176.100.195.85

    Jakby miał tą baterie minimum 3000 mAh, a najlepiej powyżej 4000 mAh to byłby wart zakupu, tak szkoda pieniędzy. Jeśli mi Samsung Galaxy Note przy baterii 2500 mAh trzyma ledwo jeden dzień to ten nawet 12 h mi nie potrzyma. Gdzie ci producenci którzy do czym większego telefonu dawaliby nawet i 7000 mAh? Chyba nie w tym życiu.

  • 1

    43. ~  2013-11-23 19:54:46  host: 83.218.117.82

    do 40: nie pisz tu procentami tylko napisz wprost ile GB za ile zł Ci orange dał abonment? na jaki okres czasu? i Czy z urządzeniem czy bez??

  • -1

    44. ~  2013-11-23 20:06:03  host: 87-207-3-38.dynamic.chello.pl

    Do 43: Oferta bez urządzenia. Wybrałem abo za 29,90 z limitem 3 GB. Po rabacie i dodatkowym pakiecie GB wychodzi 4,2GB za 5,98. Oferta na 24 miesiące. Gdybym w tym czasie zmienił abo na wyższy rabaty pozostają. Jak liczyłem przy najwyższym za 89,90 - 35 GB wyszło by 17,98 za 49 GB. Specjalnie wziąłem najniższy plan żeby mieć możliwość zmian na wyższy i powrót do wyjściowego. Aneks do umowy podpisywałem w salonie.

  • -1

    45. ~  2013-11-23 20:12:46  host: 83.218.117.82

    do 44: ok - racja 6zł na 24 miesiące to jeszcze nie tragedia (gdyby się potem okazało że standardem w LTE będzie 200GB za 30zł miesięcznie...) 6zł za ponad 4GB miesięcznie to nawet ja bym dał (chociaż korzystam z wifi w domu a poza domem korzystam z darmowego lejka w virgin mobile (na mini operze lejek 32kb/s spokojnie starcza..) ale 6 zł to faktycznie nie pieniądze (2 piwa za to w sklepie kupisz ;P )

  • -1

    46. ~  2013-11-23 20:32:28  host: 232-ld.sm-rozstaje.pl

    @40. ja tam korzystam z orange na kartę 25GB za 15zł i 10GB za 5zł :P bez umowy

  • 1

    47. ~Dam.  2013-11-23 20:50:17  host: 77-255-222-53.adsl.inetia.pl

    Wychodzę z założenia, po przeczytaniu wszystkich komentarzy, że Korwin - Mikke miał rację, jakieś 15% społeczeństwa myśli logicznie. Przyszłość nie będzie należała do ofert abonamentowych, wiążących Użytkownika na 2 czy 3 lata, ale do ofert zbliżonych do tego, co oferuje NJU Mobile, z maksymalnie 1 miesięczną umową, co do LTE, o którym Wspominacie, owszem, to też jest przyszłość, niezbyt odległa przyszłość. Co do marek, które polecacie, to coś Wam powiem, trzeba zwracać uwagę na awaryjność i wykonanie sprzętu, a nie na cenę i papierowe parametry.

  • 1

    49.  2013-11-24 04:06:05

    #48. Jeżeli jest jakiś problem to chyba jest lepszy sposób na kontakt z redakcją, niż pisanie o tym w komentarzach i czekanie.

  • 1

    50. ~  2013-11-24 12:50:12  host: 89-65-25-19.dynamic.chello.pl

    RAZ PISZECIE 1GB DANYCH A RAZ 1000Mb MOZE DLA PANA REDAKTORA TO TO SAMO ALE PRZYPOMINAM ZE 1GB=1024Mb

  • 1

    51. ~  2013-11-24 14:49:18  host: n10-05-01.opera-mini.net

    @50 Chłopcze. MB to nie to samo co Mb i GB to nie to samo co Gb. Więc 1GB nie = 1000Mb. Idź się najpierw doucz i wtedy możesz podyskutować.

  • -1

    52. ~Johny11  2013-11-24 15:20:41  host: ip-93-154-213-218.free.aero2.net.pl

    @47, nie wciskaj kitu bo ja wole z telefonem niż bez bo mi się bardziej opłaca. Tak samo firmy jak mogą wrzucić w koszty to też nie będą iPhone kupować na wolnym rynku, a nie biedzić się o koszty jak 'karciarze' i inni podobni zwolennicy nolimit za ~25 pln bez telefonu i 'kontrolujący koszty' (do bólu(!)). Oferty takie jak NJU są dla tzw. 'wyjadaczy wisienek' i innym którym to odpowiada. Mi to nie odpowiada. Wolę normalne Orange z telefonem.

  • 0

    53. ~umbra  2013-11-25 11:34:09  host: apn-95-40-118-159.dynamic.gprs.plus.pl

    Przecież to dobra oferta. Dosyć tanio i fajny telefon.

  • 0

    54. ~2 i 4 koła  2013-11-25 13:32:47  host: out.kdpw.com.pl

    Chyba nikt nie przeczytał regulaminu tej promocji. Aby dostać 1 GB netu na m-c trzeba mieć aktywny telefon na połączenia wychodzące - w pakiecie dajż tylk o5zł na 14 dni i nie ma ani słowa ile kosztuje przedłużenie ważności konta na miesiąc lub więcej. Skoro nic nie jest napisane to jest na pewno drogo i nieopłacalnie :)

  • 0

    55. ~kolbol  2013-11-25 15:08:20  host: 89-65-190-179.dynamic.chello.pl

    Amerykę odkryłeś!Od kiedy to niezasilana karta ma działać cały rok może jeszcze?RWK większość sieci już likwiduje lub są za to opłaty.Tak jak wszędzie,zasilasz i masz aktywne konto na określoną w regulaminie dni.20zł to 30dni jest więc rzeczywiście drogo,oj drogo i nie opłacalne panie ~2 i 4 koła

  • 0

    56. ~frajer  2014-02-19 23:09:57  host: 93-181-165-64.internetia.net.pl

    nawet jeśli podliczyć to dokładnie to wychodzi podobnie jakby się wykupiło 1gb w abonamencie np. w play. znaczy wychodzi nawet taniej a podliczając to z rabatem na telefon to cena za internet podzielona na miesiące jest nadal atrakcyjna. oferta byął ciekawa.

  • 0

    57. ~domo90  2014-04-10 20:09:21  host: z42-04.opera-mini.net

    mowicie ze aby utrzymac waznosc kpnta trzeba placic... zgadzam sie w polsce woelszpsc sieci oprocz Play. a w irlandii wszystkie sieci... wystarczy doladowanie 5? i rok waznosci na wychodzące. ciekawostke do tego dodam ze jesli w sieci Three doladujesz konto za 20? to masz LTE na miesiac BEZ LIMITU DANYCH. to lte tylko do czerwca bedzie na kartach bez umowy ale reklama o jakich w pl pomazyc mozna...

Dodaj swoją opinię