Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości tuBiedronka na dwie karty SIM

tuBiedronka na dwie karty SIM

WitekT 9 Czerwca 2009 18:32

0 0
myphone 3350Od 15. czerwca w ofercie tuBiedronka pojawi się nowy zestaw z telefonem - tym razem będzie to aparat na dwie karty SIM.

W ofercie będzie dostępny myPhone 3350 w cenie 199 zł - w komplecie ze słuchawkami i czytnikiem kart pamięci oraz - oczywiście - starterem tuBiedronki.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 33
  • 0

    14. ~  2009-06-09 20:53:27  host: apn-77-112-119-108.dynamic.gprs.plus.pl

    13: np jak ktoś ma służbową i prywatną kartę sim a nie chce nosić 2 słuchawek

  • 0

    15. ~  2009-06-09 21:01:00  host: 94.254.156.135

    jak ktoś ma służbową i prywatną kartę sim to kupuje duosa

  • 0

    16.  2009-06-09 21:21:22

    13: a no np. po to: 1 sim - Simplus: rozmowy wychodzące i przychodzące do/z Plusa, sms-y przychodzące z Plusa, 2 sim - Play Fresh: rozmowy wychodzące do pozostałych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz darmowe sms-y do "wszystkich" (dzięki temu nie muszę korzystać z pakietów sms w Simplusie). tak to wygląda w moim przypadku i obecnie niestety noszę ze sobą dwa telefony. netu w komórce nie używam więc nie przeszkadza mi jego brak, natomiast zdecydowanie brakuje mi w tym telefonie dwóch rzeczy: bluetootha i aparatu. Z tego powodu raczej go nie zakupię, natomiast mocno zacząłem się przyglądać innym modelom tejże firmy.

  • 0

    17. ~  2009-06-09 21:52:07  host: public1794.cdma.centertel.pl

    jeden z moich znajowych ma 3 telefony i..... wszystkie aktywne i wszystkich uzywa:) to jest dopiero przegiecie

  • 0

    18. ~b  2009-06-09 22:04:14  host: 188.33.116.83

    To nie jest przegięcie tylko bardzo wygodna sprawa. Sam używam trzech nrów a myślę o migracji trzeciego nr-u do czwartego opa :) Polecam wszystkim. Duży plus że możemy sterować kto ma do nas dostęp w danym momencie. Takie lekkie zerwanie sie ze smyczy :)

  • 0

    19. ~*  2009-06-09 22:31:23  host: jasien-020-000-032.nat0.sta.nsm.pl

    Ten tel. faktycznie nie obsługuje MMSów?

  • 0

    20. ~jajko  2009-06-09 22:46:24  host: chello089074216005.chello.pl

    ja nosze trzy prywatne tel i numery ze soba i w ciagu dnia mam jeszcze czwarty sluzbowy ktory wlaczam w godzinach pracy.czesc moich znajomych juz od dluzszego czasu goni z 2,3 lub 4 numerami.niektorzy uzywaja myphon-ow i bardzo sobie chwala.nic szczegolnego ale za ta kase sa wysmienite

  • 0

    21.  2009-06-10 07:51:49

    Za przeproszeniem takie badziewne wynalazki mają obsługe 2 kart SIM, a Nokie nawet te z najwyższej półki nie posiadają dwóch slotów na SIM:(. Kiedy to Nokia zrobi taki telefon?. Mam N82, ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego telefonu tylko właśnie 2 slotów SIM mi brakuje, ponieważ mam 3 aktywne karty a 2 tel:(.

  • 0

    22.  2009-06-10 08:26:05

    Kolego tak się składa, że posiadam i używam i to "badziewie" z tym, że model 7230. Polecam wszystkim wahającym się i używającym dwóch kart sim. Telefon jest bardzo solidnie wykonany, ma dwa lata gwarancji, w moim komplecie są aż 3 baterie! Ni i na Allegro można kupić znacznie taniej niż w oficjalnej sprzedaży firmy MyPhone. Zanim zaczniesz krytykować zbierz więcej informacji i produkcie!

  • 0

    23. ~ziomek13  2009-06-10 08:28:49  host: ehr74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22 a jaka jest jakosc połaczen na tym sprzecie? i czy jest tak sama na 1 i 2 simie jak wstawisz np 2 karty orange?

  • 0

    24.  2009-06-10 11:29:15

    jakość połączeń jest ok, mieszkam w mieście więc brak zasięgu nie wchodzi w grę, na obu kartach jest bardzo dobrze, na dwóch Orange też w porządku bo akurat takich używam.

  • 0

    25. ~  2009-06-10 11:37:16  host: feq162.internetdsl.tpnet.pl

    kupuje :)

  • 0

    26. ~Adam  2009-06-10 11:57:55  host: adpf127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ten model ma jakas komunikacje i synchronizacje ksiazki adresowej z komputerem ? Bo nie usmiecha mi sie wklepywac z palca wszystkich moich kontaktow do telefonu.

  • 0

    27. ~M.  2009-06-10 12:25:42  host: ttihfwgw.tieto.com

    Trzy baterie - ich jakość musi być rewelacyjna zatem, skoro dają taki zapas...

  • 0

    28. ~  2009-06-10 15:10:22  host: doi192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Branie takiego telefonu tylko dla stawki 25groszy mija się z celem. Lepszym rozwiązaniem i wykorzystaniem opcji dwóch kart sim jest zakup na allegro i podpisanie rocznej umowy na sam abonament w Orange i dokupienie startera NOG. W abonamencie stawka za minutę także jest po 25groszy a przy okazji otrzymuje się wybrany numer a w nowym go za regularne doładowania bezpłatne minuty do wszystkich operatorów. Tylko tak jak zapytał witek13, jaka jest jakoś połączeń przy tych dwóch kartach?

  • 0

    29. ~ciekawski  2009-06-10 21:18:27  host: 188.33.101.32

    no właśnie, o co chodzi z tymi 25 gr w tu Biedronka ? znajomy mówił że widział dzisiaj reklamę w tiwi, a na www cisza :/

  • 0

    30. ~c  2009-06-10 21:29:56  host: 188.33.101.32

    oczywiście miało być 22 gr, 25 gr to jest teraz ;)

  • 0

    31. ~aqq  2009-06-11 18:38:28  host: ems88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niewiele funkcji ma ten model poza obsługą 2 sim ale mimo to kupię i sprawdzę przede wszytkim użytkowanie dual - simów bo bardzo potrzebuję obsługi dwóch kart. Jak za to cenę to warto przynajmniej spróbować. No i chyba obsługuje tylko 2G, trudno, na dobry początek jako dwukartowiec musi wystarczyć.

  • 0

    32. ~r  2009-06-11 20:41:32  host: apn-77-112-179-40.dynamic.gprs.plus.pl

    obsługuje MMS, a 3 baterie to chyba pomyłka

  • 0

    33. ~grzech  2009-06-22 10:13:23  host: iwv170.internetdsl.tpnet.pl

    a czy ktos wie jak sie gos cisza i poglasnia chodzi o glosnosc rozmowy bo jakos nie moge dojsc w menu ;(

Dodaj swoją opinię