Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzynaste urodziny sieci Era - oficjalne informacje

Trzynaste urodziny sieci Era - oficjalne informacje

LuiN 26 Sierpnia 2009 13:44

0 0

Od 1. września Era oferować będzie dwie nowe promocje abonamentowe przygotowane z okazji trzynastych urodzin operatora. Do wyboru będą duże pakiety minut lub tanie pakiety internetowe.

era internetowa okazja Internetowa okazja to pierwsza z propozycji dla klientów, w której do swobodnego rozmawiania i wysyłania SMS-ów, przeglądania stron Internetowych oraz surfowania po sieci w komputerze będzie potrzebne tylko jedno urządzenie, abonament i karta SIM. W tej ofercie klient ma możliwość skompletowania najlepszego dla siebie zestawu składającego się z pakietu minut, paczki danych oraz nowoczesnego aparatu.

Do wyboru będzie miał całą gamę Taryf Nowa Era oraz jeden z czterech pakietów danych: 300 MB, 1,5 GB, 4 GB lub 16 GB za odpowiednio 19, 39, 59 lub 129 złotych. W promocji będą dostępne już od złotówki telefony, które umożliwiają, obok prowadzenia rozmów, przeglądanie stron www, a także podłączenie do komputera, jako modem. Są to m.in., Sony Ericsson C702, Nokia 5800 XpressMusic czy Apple iPhone 3GS.




era urodzinowe prezenty Kolejna propozycja to Urodzinowe prezenty, w której klienci będą mogli bezpłatnie wliczyć do wybranego abonamentu jedną z trzech dodatkowych usług: 2 x więcej minut albo Sieć rodzinną lub do 2000 dodatkowych minut na rozmowy w weekendy.

Przy pierwszej z nich liczba bezpłatnych minut dostępnych w miesiącu zostanie podwojona niezależnie od wybranego abonamentu (bonusowe minuty będą dostępne na połączenia do Ery, Orange, Plusa i na polskie telefony stacjonarne). Ponadto w ofercie tej będą dostępne nowoczesne modele aparatów już od złotówki, m.in. Era G1 z Google, Samsung S5230 Avila czy Sony Ericsson C902.

Wszystkie telefony sprzedawane w powyższych ofertach nie będą posiadały blokad SIM Lock. Umowy będą zawierane na 24 lub 36 miesięcy, a abonament będzie można jednorazowo zawiesić nawet do pół roku, bez utraty możliwości wykonywania i odbierania połączeń. Koszt takiej usługi to jedynie 2 złote.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 271
  • 0

    252. ~srak  2009-09-02 20:04:29  host: 188.33.17.116

    w Play mam telefon firmowy i przez 1.5 roku nie zauważyłem zakłóceń w rozmowach. Na dzień dzisiejszy w Erze mam tel prywatny. A oto skan reklamy z dziennika ogólnopolskiego z dnia wczorajszego potwierdzający, że era proponuje avile za 1pln przy abo za 45pln (http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cc01e8fe3d262305.html) lub (http://i28.tinypic.com/5oh0e9.jpg). Specjalnie dla ciebie, doziemny: w prawym dolnym rogu zdjęcia '1pln w abonamencie 45pln'. Dlatego zanim zaczniesz zarzucać innym problemy z percepcją, czy też z logicznym myśleniem, odrób zadane w gimnazjum prace domowe.

  • 0

    253.  2009-09-02 20:33:03

    Oferta na trzynastkę jest świetna! Internet i jedna z dodatkowych usług do wyboru. Najciekawszą jest moim zdaniem sieć rodzinna- do 12 tys minut z 6cioma osobami, nawet z Tak Tak'iem. Era dała naprawdę zestaw ciekawych, szerokich opcji do wyboru.

  • 0

    254. ~Sławek  2009-09-02 21:22:05  host: 94.254.214.178

    Ja juz prawie nikogo znajomego nie mam w Erze- wszyscy przechodza albo do Plusa, albo do Play. W Orange jesli mam jedna osobe, to bedzie dobrze xD

  • 0

    255.  2009-09-03 15:07:43

    250. Dokładnie i dlatego ta oferta jest tak podobna do tej Orangowej, tylko że pomarańcza jasno mówi które minuty po sieci a które po za sieć, dodatkowo przemawia za nimi większa ilość prezentów do wyboru

  • 0

    256. ~  2009-09-03 17:54:28  host: 80.51.92.146

    A czy do ofert dla iphone'a moge dobrac sobie ktorys z prezentow??

  • 0

    257. ~  2009-09-03 18:39:21  host: inet20909nm-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    najbardziej bawi mnie oferta z internetem gdzie po wyczerpaniu limitu naliczają normalne stawki za transfer - z ekonomcznego punktu widzenia ta oferta nie ma sensu (dla klienta) - wychodzi drogo a konkurencja ma podobne lepsze oferty

  • 0

    258. ~Ray  2009-09-03 19:57:31  host: aedt109.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @252 45 zł abo na 36 m`cy - Avilla za 1zł. Pozatym kto normalny bierze coś z ery jak dzwoni w większości do Play`a ? TO TYLKO śWIADCZY O TWOIM WYSOKIM IQ. Pozdrawiam.

  • 0

    259. ~  2009-09-03 20:04:35  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    dziś podpisana umowa dla stałych abonentów na 18 miesięcy bez telefonu - za 20 zł 70 minut do wszystkich i 30 minut do wszystkich bez Playa - czyli 100 minut (20 gr/minuta) i większość też do play ;) 1/3 taniej niż w play fresh ;) uważam, że oferta bardzo korzystna

  • 0

    260. ~srak  2009-09-03 23:16:48  host: user-89-108-225-164.mobile.playmobile.pl

    ray, nie napisałem, że mam większość znajomych w play, chciałem tylko wyrazić swoje niezadowolenie z ciągłej adoracji orange+era+plus,a to nie ma nic wspólnego z poziomem IQ u żadnej osoby. I fakt nie doczytałem, że avila w tym abonamencie jest za 1pln. Jakoś nie mogę się pogodzić, że ktoś przy zdrowych zmysłach bierze telefon na 3 lata, tak samo nie dociera do mnie, że jest taka oferta u operatora.

  • 0

    261. ~wer  2009-09-06 01:42:40  host: 188.33.126.114

    jeszcze 2 lata temu bylaby to oferta swietna jednak dzis jest zenujaca...

  • 0

    262. ~,,,  2009-09-06 16:30:52  host: 093105083159.legnica.vectranet.pl

    porównajmy ofertę abonamentową na 3 lata za 45 zł --- Era za 45zł mamy 70 minut do wszystkich i 70 bez Playa (w przypadku wybrania prezentu 2xwięcej minut) oraz telefon Samsung Avilia za 1 zł. --- Play za 45 zł mamy 100 minut do wszystkich oraz telefon Samsung Avilia za 1 zł. ALE: dużo osób ma drogo do playa i do nas nie dzwoni --- czyli oferta Ery jest lepsza - 40 minut więcej i osoba dzwoniąca do nas płaci normalnie Pozdrawiam.

  • 0

    263.  2009-09-07 10:39:35

    261 nie masz racji. Taka ilość minut jest na prawdę bardzo dobra - trzy lata temu za 40 zł otrzymać można była max te 70 wskazane minut, a teraz jest znacznie lepiej. Te 3 lata temu sam jeszcze miałem abonament, teraz mimo tych wszystkich promocji i tak bardziej opłaca mi się korzystanie z telefonu na kartę w Tak-Taku.

  • 0

    264. ~goly  2009-09-08 22:36:44  host: 217.153.188.227

    podpisalem umowe z era - taryfa era nowa 60 i w pakiecie "era rodzinna 3" . mam 120 minut do wszystkich sieci. jak dzwonię na numer z "ery rodzinnej" to odejmuje mi minuty z ogólnej, a nie z rodzinnej. czy to wporządku???

  • 0

    265. ~guerill  2009-09-08 23:40:21  host: dynamic-78-8-134-28.ssp.dialog.net.pl

    Bez telefonu dostałem w Erze ofertę 50pln/290min do wszystkich sieci (z playem włącznie) - 0,17 pln za minutę. warto brać?

  • 0

    266. ~pytajnik  2009-09-16 04:24:17  host: 78.151.151.132

    Zainteresowała mnie oferta ery "Internetowa okazja" za 159zł 220min+pakiet danych 4gb i iPhone 3gs 16gb za 299zł. Powiedzcie mi tylko czy ten "pakiet danych" to 4gb na miesiąc czy na całą umowę? Spójrzcie na regulamin i tabelkę: http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/internetowa_okazj a_specjalne_warunki_20090901.pdf Czy ktoś z was miał już z tą taryfą do czynienia?

  • 0

    267. ~pracownik ery  2009-09-23 00:53:43  host: staticline16995.toya.net.pl

    266: 4gb miesięcznie

  • 0

    268. ~pracownik  2009-09-23 00:56:21  host: staticline16995.toya.net.pl

    265: nie ma możliwości by dostać taki pakiet. na 100% dostałeś 170min do wszystkich + 120min do wszystkich prócz play. pozdrawiam.

  • 0

    269. ~  2009-11-02 18:53:18  host: ip-94-42-9-185.multimo.pl

    ladujac mbank mobile co miesiac za 60zl mam wiecej minut nisz placac 60zl dla ery

  • 0

    270. ~  2009-11-02 18:53:39  host: ip-94-42-9-185.multimo.pl

    niż *

  • 0

    271. ~dk  2010-03-25 11:35:56  host: 84.38.98.137.internetia.net.pl

    czekam na cennik telefonów i wtedy zobaczymy czy tak bardzo opłacalne są te całe abonamenty

Dodaj swoją opinię