Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzycyfrowe wzrosty MNI

Trzycyfrowe wzrosty MNI

WitekT 5 Maja 2005 10:13

0 0
16,5 mln zł przychodów i 4,8 mln zł zysku netto miał w I kwartale MNI (dawny Szeptel).Przychody wzrosły w porównaniu z podobnym okresem 2004 r. o 198%, a zysk netto o 232%. Skok zysków i przychodów to przede wszystkim efekt przejęcia przez spółkę przedsiębiorstwa Media Net Interactiv specjalizującego się w tzw. telekomunikacyjnych usługach dodanych, w tym z wykorzystaniem połączeń o podwyższonej płatności. Przychody z tradycyjnych usług telekomunikacyjnych zwiększyły się o 6%.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-240-162.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet