Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzycyfrowe wzrosty MNI

Trzycyfrowe wzrosty MNI

WitekT 5 Maja 2005 10:13

0 0
16,5 mln zł przychodów i 4,8 mln zł zysku netto miał w I kwartale MNI (dawny Szeptel).

Przychody wzrosły w porównaniu z podobnym okresem 2004 r. o 198%, a zysk netto o 232%. Skok zysków i przychodów to przede wszystkim efekt przejęcia przez spółkę przedsiębiorstwa Media Net Interactiv specjalizującego się w tzw. telekomunikacyjnych usługach dodanych, w tym z wykorzystaniem połączeń o podwyższonej płatności. Przychody z tradycyjnych usług telekomunikacyjnych zwiększyły się o 6%.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz wzmacniaczy sygnału w domowej sieci Wi-Fi?

TP-Link RE270K - wzmacniacz Wi-Fi i inteligentne gniazdko w jednym

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet