Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzy proste Samsungi dla rynku indyjskiego

Trzy proste Samsungi dla rynku indyjskiego

Q! 25 Sierpnia 2011 22:11

0 0

Samsung zaprezentował trzy telefony o podstawowych parametrach, przeznaczone na rynek indyjski, modele Star II Duos, Metro Duos oraz Metro 3752. Dwa pierwsze obsługiwać będą dwie karty SIM jednocześnie.

samsung star ii duos C6712 Star II Duos posiada dotykowy ekran o przekątnej 3,2 cali i rozdzielczości WQVGA (240 x 400 pikseli). Wbudowany aparat wykona zdjęcia o rozdzielczości 3,2 Mpix. Pozostałe jego możliwości to moduły WiFi oraz Bluetooth, dźwięk w standardzie Sound Alive, interfejs TouchWiz 3.0 oraz bateria 1200 mAh.




samsung metro duosC3322 Metro Duos z 2,2-calowym niedotykowym ekranem posiada także 2 Mpix aparat fotograficzny, odtwarzacz muzyczny oraz dostęp do sieci społecznościowych. Bluetooth i przeglądarka HTML to kolejne jego możliwości. Za zasilanie odpowiadać będzie ogniwo o pojemności 1000 mAh.

samsungc3750Metro 3752 w obudowie typu slider obsłuży jedną kartę SIM oraz zaoferuje ekran o przekątnej 2,4 cali. Wbudowany aparat 3,2 Mpix, moduł Bluetooth, radio FM, odtwarzacz muzyczny oraz gniazdo na karty microSD dopełnią całości jeśli chodzi o jego multimedialne możliwości.

Źródło tekstu: SammyHub     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 1

    9. ~  2011-08-26 07:37:21  host: ddx173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A model Metro 3752 jaką będzie miał baterię?

  • 1

    10.  2011-08-26 07:41:52

    Ja mam od 2 lat Duosa D980. MMSy i info Cell dzialaja z obu kart. Chyba tylko jeden samsung D880 mial ograniczenie do transmisji danych (a co za tym idzie MMSow) do jednej karty SIM. Warto sprawdzac za to zakresy bio czesto sa tylko dwa (D980 ma 900/1800/1900 na obu kartach). Ogolnie teleofn jest swietny i ma w zestawie dwie baterie i futeral.

  • -1

    11.  2011-08-26 07:45:36

    Co do C6712 Star II Duos to chyba Eldar go testowal i nie pamietam czy nie jest ograniczony do o dziwo... jednej karty Sim dzialajacej jednoczesnie. Wiec nie mozna go polecic. C3322 - to tani i dobry duos o pełnej funkcjonalnosci. Nie polecam natomiast zadnych innych chinskich wynalazkow na 2 karty. Samsung /LG/Asus ewentualnie nokia

  • 1

    12. ~  2011-08-26 08:44:36  host: z14-11.opera-mini.net

    #11 Vincenzo, eee chyba cos sie Tobie pomylilo. Z tego co czytalem to obsluguje dwie karty jednoczesnie. Nie wiem tylko czy podczas rozmowy nie jest blokowana druga karta? Na czuwaniu dzialaja obie

  • 1

    13. ~gaskabalbinka  2011-08-26 09:56:03  host: ahz38.internetdsl.tpnet.pl

    Przecież Metro 3752 to dostępny u nas C3750 ;D

  • -1

    14.  2011-08-26 10:31:55

    Sprawdzilem i Napewno Star II Duos C6712 - posiada jeden moduł radiowy wiec jednoczesnie dziala tylko jedna karta SIM - Niestety mam racje. Tego modelu polecic dlatego nie mozna

  • 1

    15. ~  2011-08-26 10:44:36  host: z14-11.opera-mini.net

    #14, dzwonilem do firmy, ktora handluje tymi telefonami i zapewniaja, ze obie karty pracuja jednoczesnie. #14, dzwonilem do firmy, ktora handluje tymi telefonami i zapewniaja, ze obie karty pracuja jednoczesnie.

  • 1

    16.  2011-08-26 10:59:19

    A tutaj link do recenzji Eldara Murtazina: http://w ww.mobile-review.com/review/samsung-star2-duos-c6712-en.shtml Redacjo prosze o wyrozumialosc

  • 0

    17.  2011-08-26 11:00:48

    i ostatnie slowa: "This phone is ideal for those who need the second SIM card only for outgoing calls/SMS or as a spare card from time to time. The model does not fit the active and simultaneous use of two SIM cards"

  • 1

    18.  2011-08-26 11:01:32

    @13 - w numeracji Samsunga 2 jako ostatnia cyfra (prawie) zawsze sugerowała, że telefon ma obsługę 2 SIM jednocześnie.

  • 1

    19. ~  2011-08-26 11:03:46  host: z14-11.opera-mini.net

    opinia uzytkownika: DUAL SIM - działa rewelacyjnie!!! Pamiętajcie, że przy nadejściu/wykonaniu połączenia z jednej z kart, druga zostanie na czas rozmów uśpiona! Dzwoniący na nią usłyszą "abonent czasowo niedostępny", sytuacja ta w ułamku sekundy zmienia się po zakończeniu połączenia, natychmiast obie karty są z nów aktywne. - intuicyjny interfejs - bdb montaż, nic nie skrzypi, wszystko spasowane dobrze. obudowa - plastik 100%, ale jakość dobra więc nie razi. - czytelny wyświetlacz, - wygodny w dłoni - przydatne funkcje, - dobre zarządzanie energią, pamiętajcie macie zasięg dwóch operatorów naraz! - głośnik głośnomówiący (z tyły obudowy) wyraźny zarówno dla rozmów, dzwonków jak i muzyki - mikrofon i głośnik rozmów - dobra praca, żadnych trzasków szmerów. Wady: - klawiatura wirtualna QWERTY - wydaje się, że projektanci nie przemyśleli jej za dobrze, i upakowali za dużo przycisków u dołu ekranu, częst gęsto naciska się niechcący nie ten przycisk co się chciało, lepsza moim zdaniem jest tu klawiatura wirtualna alfanumeryczna - uboga funkcja kopiuj/wklej - z wiadomości sms nie przekleicie np numeru telefonu chcąc go wpisać np. jako nowy do kontaktu, trzeba go zapamiętać i wbić potem na klawiaturze normalnej. więcej się nie dopatrzyłem :)Ogólnie: dobre urządzenie do dzwonienia, smsowania, surfowania, wykorzystania multimediów z zamkniętym wynalazkiem DUAL SIM w środku. Polecam!

  • 0

    20. ~  2011-08-26 11:06:59  host: z14-11.opera-mini.net

    Vincenzo, zglupialem ;) a jestem powaznie zainteresowany zakupem. Chyba jednak d980 w tej sytuacji wybiore lub b7722

  • 0

    21.  2011-08-26 11:30:27

    D980 ma lepsze wyposazenie (dwie baterie i pokrowiec) oraz neico lepsza jakosc wykonania - za to B7722 ma 3G i WiFi. Takze co kto woli. Te modele mozna polecic bo maja caly czas aktywne pelnozakresowe radia. Poza tym sa to najwyzsze modele Duosow Samsunga.

  • 0

    23.  2011-08-26 12:05:31

    Tego star II Duos widziałem niedawno na allegro. :)

  • 0

    24. ~  2011-08-27 10:16:43  host: azr110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fakenmaken Duos jest świetny

  • 0

    25. ~  2011-08-29 11:32:18  host: afib57.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Vincenzo - niestety, nie masz racji. Nawet w recenzji, którą podałeś, jest wyraźnie napisane, że obie karty działają jednocześnie. Jedynie na czas rozmowy, druga zostaje uśpiona. Szczerze mówiąc z kilku powodów uważam to rozwiązanie za lepsze, niż dwa równoległe moduły radiowe. Po pierwsze - dwukrotnie mniejsze zużycie baterii. Po drugie - w D880 zawsze irytował mnie sygnał dzwoniącej drugiej karty podczas rozmowy na pierwszej. I tak żaden normalny śmiertelnik nie prowadzi dwóch rozmów jednocześnie a praktycznie wszyscy polscy operatorzy oferują za darmo usługę "Ktoś dzwonił", która informuje o nieodebranym połączeniu. Myślę, że podobne spostrzeżenia mają inżynierowie Samsunga, skoro rozwiązanie z jednym modułem radiowym (Dual Standby) jest nowsze technologicznie i zastępuje podwójne transceivery. Według angielskiej Wikipedii i polskiej strony Samsunga również w B7722 takie rozwiązanie występuje, ale nie sprawdzałem tej informacji nigdzie indziej. Pozdrawiam.

  • 0

    26. ~pepe  2011-08-30 23:51:24  host: epr128.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jak usunac zabezpieczone pliki wgrane przez producenta(tapety, dzwonki itp) z c6712?

  • 0

    27. ~Samsung  2011-09-11 23:03:58  host: dzm131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    #17: Przykro mi Vincenzo ale nie masz racji, słabo znasz się na telefonach i angielskim. Poczytaj proszę sobie co to jest "dual active" i "dual standby" i jakie są różnice. Poisiadam GT-C6712 od przeszło 2 miesięcy i działają jednocześnie 2 karty sim co zreszta nie jest sprzeczne z cytatem, który podałeś.

  • 0

    28.  2011-12-08 14:14:30

    @27 - ja dobrze znam sie na telefonach i angielski rowniez wystarczajaco - nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze ten telefon podobnie jak niestety C3322 ma tylko jeden tor radiowy.Wiec kazda czynnosc od smsa, po transmisje danych wylacza druga karte i tak naprawde wylacza znacznei czesciej druga niz tylko podczas rozmowy. Podczas gdy na D980 czy B7722 lub wielu wczesniejszych Duosach masz dwa NIEZALEZNE tory i anteny

  • 0

    29. ~kris  2012-09-06 08:34:38  host: ip-89.171.234.96.dsl.cdpnetia.pl

    Widzę, że opinie przemawiają na zakup i tak wlasnie zrobilem. Dzisiaj kupiłem ten model. Martwiłem sie ze jednoczesnie nie będą chodzily dwie karty naraz - ale widze po opiniach, że działa i usypia tylko telefon na czas rozmowy a przy wybieraniu polaczenia - łaczy przez jedna z "aktywowanych kart" - takze jak powinno być. Zaskakuje mnie także czas w jakim telefon działa na baterii , Sprawdze jak dostane telefon do ręki i troche nad nim popracuje:)

Dodaj swoją opinię