Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzy nowości Motoroli

Trzy nowości Motoroli

sirmark 9 Marca 2004 17:35

0 0

Tym razem nie w Krakowie lecz w Miami Beach, Motorola zaprezentowała trzy nowe "muzyczne" telefony komórkowe. Urządzenia są przystosowane do wykorzystywania muzyki pochodzącej z MTV.

Porozumienie z MTV obejmuje wykorzystywanie dźwięków opartych na muzyce stacji we wszystkich funkcjach nowych telefonów Motoroli - E398, E680 i C650 - w tym w grach, dzwonkach i odtwarzaniu MP3. Najbardziej efektownym wśród nowych telefonów jest model C650, wyposażony w cyfrowy aparat fotograficzny VGA z czterokrotnym zoomem optycznym i umożliwiający nagrywanie filmów w formacie MPEG4. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD odwzorowujący 65 tys. kolorów, obsługuje gry Java i wiadomości multimedialne, a użytkownik może wykorzystać jako dzwonki muzykę MP3. Wbudowana funkcja MotoMixer pozwala m.in. na modyfikowanie skomponowanych osobiście dzwonków. W trakcie dzwonienia, wyświetlacz migocze w rytm muzyki.

Motorola E680 to telefon komórkowy dla entuzjastów rozrywki, który posiada wbudowane trójwymiarowe głośniki stereo surround oraz oprogramowanie RealPlayer zapewniające najwyższe wrażenia dźwiękowe. Telefon posiada duży kolorowy panel LCD umożliwiający np. odtwarzanie filmów. Użytkownik może zapisać w pamięci telefonu aż 1GB danych, które mogą być transferowane np. z komputera za pośrednictwem złącza USB, a także bezprzewodowo w oparciu o technologie GPRS lub Bluetooth. Telefon obsługuje trójwymiarowa grafikę w grach Java i posiada 8-kierunkowy przycisk sterujący.
Z kolei model E398 charakteryzuje się wbudowanym odtwarzaczem MP3. Dwa wbudowane głośniki o wymiarach 16mm gwarantują trójwymiarowy dźwięk przestrzenny o wysokiej jakości. W rytm odtwarzanej muzyki telefon wibruje oraz rozświetla się jego ekran. Urządzenie posiada wbudowany aparat fotograficzny, który jest zintegrowany z lampą błyskową.

Telefony komórkowe Motorola C650 i E398 pojawią się w sprzedaży w drugim kwartale, natomiast na model E680 trzeba będzie poczekać do drugiego półrocza 2004r. Producent nie ujawnił żadnych szczegółów odnośnie ceny tych urządzeń.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet