Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzy nowe urządzenia dla kierowców od Coyote

Trzy nowe urządzenia dla kierowców od Coyote

orson_dzi 24 Marca 2016 23:14

0 0

Polscy kierowcy zyskają dostęp do nowoczesnych rozwiązań na europejskim rynku - Coyote wprowadza nowe urządzenia: mini, S oraz Nav.

coyote s Coyote S, to wideorejestrator samochodowy i ostrzegacz, który działa w Polsce i innych krajac Europy. Zastosowano w nim funkcje takie jak: nowe typy zdarzeń (np. pojazd jadący pod prąd), nowy tryb omijania korków, podgląd ostrzeżeń na mapie oraz trzy poziomy pracy dla optymalizacji czasu dojazdu do celu. Urządzenie wyposażony w 4-calowy ekran dotykowy z trybem rozszerzonej rzeczywistości z informacjami oraz ostrzeżeniami wyświetlanymi bezpośrednio na obrazie rejestrowanym przez kamerę. Sekwencje filmu można w każdej chwili zapisać w pamięci. W przypadku kolizji lub innego zdarzenia drogowego, Coyote S automatycznie zapamięta ostatnie 10 minut przejazdu. Dzięki temu w razie jakichkolwiek wątpliwości można łatwo odtworzyć przebieg zdarzenia.

coyote nav Coyote Nav łączy nawigację GPS i system ostrzeżeń Coyote. Informacje aktualizowane są na bieżąco i wyszczególniane na trasie wyznaczonej przez użytkownika. Nawigacja zawiera dożywotnio aktualizowane mapy 23 krajów (Austria, Andora, Czechy, Belgia, Chorwacja, Dania, Francja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Liechtenstein, Luksemburg, Malta, Monako, Polska, Portugalia, San Marino, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Watykan, Węgry, Włochy). W cenie urządzenia są wliczone koszty transferu danych w Polsce i Europie.
coyote mini Coyote mini, to kompaktowe urządzenie, które ostrzega kierowcę przed utrudnieniami (korek, wypadek, niebezpieczne warunki), które mogą utrudnić płynne poruszanie się w trasie. Dzięki funkcji Bluetooth może być podłączone do kompatybilnego sprzętu w samochodzie (np. radio samochodowe lub zestaw głośnomówiący) oraz wykorzystane na motocyklu (np. kask z wbudowanymi słuchawkami bezprzewodowymi).

Coyote mini, Coyote S oraz Coyote Nav zostaną zaprezentowane podczas wystawy Poznań Motor Show 2016, która odbędzie się w dniach 31 marca - 4 kwietnia.

Źródło tekstu: Coyote     

Dodaj do:

Tagi: coyote

w sumie: 8
 • 0

  1.  2016-03-24 23:48:07

  Po co się rozdrabniać na kilka aplikacji? Najlepiej jak wszyscy kierowcy będą w jednej, wtedy szansa ze kontrola zgłoszona przed nami jest większa:) yanosik jest jaki jest ale chyba najpopularniejszy, i w tym jego siła

 • 0

  2. ~Templariusz  2016-03-25 06:50:07  host: staticline23090.toya.net.pl

  #1: Tak samo jak wszyscy polscy powinni korzystać z usług jednej sieci komórkowej? Monopol jest zły, pamiętaj o tym:)

 • 0

  3. ~piotrmak  2016-03-25 08:13:56  host: jzd113.internetdsl.tpnet.pl

  Ciekawi mnie ten transfer danych. Ciekawe jak to jest rozwiązane? Co z kierowcami np. jeżdżącymi zawodowo po Europie. Potrzebują duże ilości transferu w ciągu kilku lat czyli życia urządzenia. Kto za to zapłaci?

 • 0

  5. ~Egon  2016-03-25 09:00:37  host: 195.117.93.153

  #3 jak to kto zapłaci ? przecież używanie nie jest darmowe, patrz ich strona www i cytat "2 miesiące wliczone
  aby poznać usługi Coyote. Począwszy od 3-go miesiąca, 39,90PLN/miesięcznie bez zobowiązania, milczące cykliczne odnowienie "

 • 0

  6.  2016-03-25 09:14:05

  Podziwiam ich za upór z którym usiłują przekonać że to co kierowcy mają za free w pewnej aplikacji jest gorsze od tego za co trzeba zapłacić i używa tego jakiś niewielki % jeżdżących ;) W EU też nie ma szału jeśli chodzi o statystyki a w dobie gdy paczki netu w roamingu kosztują coraz mniej uruchomienie apki w smartfonie wystarczy.

 • 0

  7.  2016-03-25 15:28:33

  Jakbym kupił każde takie "niezbędne" urządzenie do samochodu to moja fura wyglądałby jak taksówka pooblepiana tabletami, kasownikami i pierdyliardem terminali a tak to mam smartfona w którym mam nawigacje online z ostrzeżeniami o utrudnieniach i patrolach z kilku źródeł i telefon i radio i wszystko co sobie wymyślę.
  Era takich coyotów przeminęła 10 lat temu bezpowrotnie i ewentualnie dla zawodowych kierowców może mieć sens choć według mnie nie ma.

 • 0

  8. ~  2016-03-26 13:39:29  host: gaja.tpnet.pl

  > Trzy nowe urządzenia dla kierowców od Coyote

  Nowy artykuł od orsona_dzi od Telepolis.

 • 0

  9. ~Sobi  2016-03-28 18:10:57  host: 31-178-193-124.dynamic.chello.pl

  Yanosik THE BEST ;))

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet