Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzy nowe telefony w promocjach Plusa

Trzy nowe telefony w promocjach Plusa

sirmark 7 Lutego 2009 15:14

0 0

Od 9. lutego Plus wprowadza do oferty dla klientów indywidualnych trzy nowe telefony. Dostępne będą także nowe promocje w MixPlusie.

W promocjach dla klientów indywidualnych pojawią się: LG KP500 Cookie, LG KS360 Etna oraz Nokia 5610.




W MixPlusie zmieniają się nazwy promocji na "Muzyczny MixPlus" oraz "Muzyczny MusicPack". W stosunku do starych edycji zmienione zostaną ceny telefonów: Nokia 5610, SonyEricsson W890i, LG KU990, Nokia 2680 slide oraz Nokia 5220.

Zobacz: regulamin i cennik promocji Wielka Wyprz w Umowie Minutowej.
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Taryfach Syberyjskich w Plusie"
Zobacz: regulamin promocji "Telefonopromocja w Taryfach Syberyjskich".
Zobacz: regulamin promocji "Wielka Wyprz w Cafe Plus dla Kobiet".
Zobacz: szczegóły promocji "Muzyczny MixPlus".
Zobacz: szczegóły promocji "Muzyczny MusicPack".

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12. ~  2009-02-08 11:01:34  host: 217.98.19.127

    A wie ktoś kiedy w mixie będzie W595?

  • 0

    13. ~tof  2009-02-08 12:09:21  host: r6.ists.pl

    "Muzyczny MusicPack"? A niby jaki ma być? Te nazwy promocji, to chyba ktoś na sporym kacu wymyśla :)

  • 0

    14. ~qtoś  2009-02-08 12:19:09  host: 94.254.244.16

    do 10 Jesteś w błędzie, w telefonie wykorzystuję wszystkie jego możliwości nie będę tu opisywał bo i tak nie będziesz wiedział o co chodzi małolacie, jak dostaniesz dowód to wtedy możesz wypowiadać się jak dorosły. Wracając do promocji może telefon i wiekowy ale w Plusie nie ma dużo takich telefonów z takimi funkcjami.

  • 0

    15. ~ku3bek  2009-02-08 13:28:45  host: 66.230.230.230

    podsumowując nic nadzwyczajnego z tej oferty nie wynika. uważam że plus mógłby się bardziej postarać

  • 0

    16. ~  2009-02-08 13:36:53  host: f142-052.opera-mini.net

    To praktycznie czyszczenie magazynow.nic specjalnego.ciekawe o ile stanieje min do wszystkich w plusie abo mix prepaid..45-50gr to gora do play60 od1lipca dla3mtr to17gr,ciekawe ile do p4 z obenych56 srednio z t1t2t3.jak sadzicie?mirekb

  • 0

    17. ~  2009-02-08 14:21:37  host: 94.254.137.202

    Fakt, ze nie ma w Plusie telefonow o mozliwosciach N95, ale prawda jest taka ze w tej ich pseudopromocji po prostu nie oplaca sie brac tej Nokii. Juz lepiej kupic w sklepie, bo wyjdzie 3 razy taniej.

  • 0

    18.  2009-02-08 15:42:16

    #9 - powodzenia.

  • 0

    19. ~Plus abon  2009-02-08 16:04:16  host: ark174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie przesadzajcie z tą N95, lepszy stosunek jakości do ceny jeżeli chodzi o modele nokii przestawia E71/E66 (w ofercie plusa). Jedyne czym ustępują, to aparat (którego i tak się używa raz na...) A tak dostajecie szybszy, nowszy i zdecydowanie ładniejszy telefon. N95 kiedyś była "guru" ale nie ma się co oszukiwać, to już stary telefon. Przedłużam właśnie umowę i nawet nie biore tego modelu pod uwage, albo dam te 400 zł za E71, albo kupie coś tańszego, może U900, W595, F480 czy nawet tego nowego KP500 Cookie, bo i tak się z tego tylko dzwoni i pisze SMS'y, mały odsetek ludzi używa telefonu w innym celu, taka jest prawda...

  • 0

    20.  2009-02-08 16:29:13

    Widzę, że cennik który był jeszcze wczoraj dzisiaj juz wygląda inaczej... Skad te zmiany?

  • 0

    21. ~  2009-02-08 18:53:24  host: ebd130.internetdsl.tpnet.pl

    mogliby obniżyć stawki za rozmowy i sms-y...

  • 0

    22. ~Ben  2009-02-08 22:56:55  host: adlf125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czemu na telepolis ani slowa o tym ze Play niebawem tez bedzie oferowal telefony wylacznie bez sim-locka?! A kolejny zarzut do telepolis - strona w ostatnim tygodniu czesciej nie dziala niz dziala!

  • 0

    23. ~  2009-02-09 00:58:39  host: anu198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22 ja już nie nadąrzam najpierw telepolisowi zarzucają że to play-owi trzymają palca w pewnej części ciała, ateraz , że info o playu są nie publikowane. Zdecydujcie sięw koncu

  • 0

    24. ~  2009-02-09 09:52:44  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    #Ben, a ty masz dokładne info - od kiedy to będzie? To, że Bannister czy rzecznik Gruszka czy coś tam powie na blogu w stylu - do wakacji będą telefony bez simlocka - to żadna informacja jest.

  • 0

    25. ~borsuk  2009-02-09 10:04:12  host: dqn59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Typowa wyprzedaż, tylko ceny mało wyprzedażowe. Więcej się spodziewałem po tej edycji

  • 0

    26. ~hansen  2009-02-09 12:19:58  host: f96-065.opera-mini.net

    qtoś napisz z jakich funkcji korzystasz tylko sie nie pomyl przy przepisywaniu :)) a dla twojej informacji to sprzedawalem telefony nmt z 18 lat temu wiec juz dowodzik mam od czasow dawnych. jak widac po ip korzystam teraz z telefonu

  • 0

    27. ~  2009-02-09 13:13:17  host: cin18.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ciekawe jak sie sprzedaja nokie e71 i e51 w taryfie biznesowej, bo ostatnio jak patrzylem to byly po zlociszu.

  • 0

    28. ~kuba  2009-02-09 13:23:10  host: nat-tar.aster.pl

    Fajnie ze pojawia sie tak duzo nowosci.Sam mam Simplusa i korzystam przy okazji z promocji w której rozmawiam z jednym numerem za darmo ,ale zastanowie sie tez nad mixem.

  • 0

    29. ~  2009-02-09 17:30:33  host: host84-38-91-173.tvkdiana.pl

    a gdzie jakas promocja dla przedluzajacych umowe w mix plusie??

  • 0

    30. ~wiruss  2009-02-10 20:42:08  host: aavz215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tak, tak, w biznesówce plusa E51 i E71 są po 1pln. to akurat opłacalne, bo abonamenty tu też staniały. Co do mix plusa to sie eni orientuje.

  • 0

    31. ~...  2009-02-13 23:10:59  host: abbp238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie wiedzie może ile kosztuje ten samsung s3500 w mixie przy 24 doładowaniach za 30zł??

Dodaj swoją opinię