Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzy nowe tablety Lenovo - jeden z projektorem

Trzy nowe tablety Lenovo - jeden z projektorem

LuiN 3 Września 2015 08:28

1 0

Przy okazji targów IFA 2015 Lenovo zaprezentował jeden tablet z górnej półki uzbrojony w projektor oraz dwa urządzenia, które przekonać mają do siebie klientów głównie ceną i długim czasem pracy.

lenovo yoga tab 3 pro Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 wyposażony został w 10,1-calowy ekran 2560 x 1600 pikseli, obrotowy projektor zdolny wyświetlać 70-calowy obraz, soundbar JBL (4 frontowe głośniki) z Wolfson Master Hi-Fi i Dolby Atmos, chipset Intel Atom x5-Z8500 z czterema rdzeniami 2,24 GHz, 2 GB pamięci RAM, 32 lub 64 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart, potężny akumulator 10200 mAh (18 h pracy), główny aparat 13 Mpix i przednią kamerkę 5 Mpix, łączność 3G i LTE i Androida 5.1. Sprzedaż rusza w listopadzie, cena wyniesie od 499 dolarów.




yoga tab 3 8 Oprócz tego firma zaprezentowała dwa tablety z dolnej półki (Yoga Tab 3), oba wyposażone w ekrany o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli (8 lub 10 cali), głośniki stereo z Dolby Atmos, obrotowy aparat 8 Mpix, chipset Snapdragon 210, 1 GB pamięci RAM, akumulator 6200 mAh, opcjonalną łączność 3G/LTE i Anroida 5.1. 8-calowy wariant będzie kosztował od 169 dolarów, a 10-calowy od 199 dolarów. Obu należy spodziewać się w sklepach jeszcze w październiku.

Źródło tekstu: Lenovo, wł     

w sumie: 15
  • 1

    1. ~wg4518  2015-09-03 09:04:04  host: n14-06-06.opera-mini.net

    No to mamy juz pierwsze nowe rozwiazania propagowane na jesienny wysyp nowosci

  • -1

    2. ~  2015-09-03 09:08:44  host: 194.251.119.196

    Szkoda że nie zrobili lepszej wersji Lenovo Yoga 2 Tablet. Dobry sprzęt w swojej cenie.

  • -1

    3. ~  2015-09-03 09:14:46  host: 81.219.84.18

    Coś wiadomo o jakości tego wyświetlanego obrazu przez projektor?

  • 1

    4. ~jerry  2015-09-03 09:15:38  host: 217.153.45.226

    na początku Yoga dawała mi popalić z restartami ale teraz jest O.K. Na forum nie polecają jedynie Lolipopa.Co o tym sadzicie?

  • 1

    5.  2015-09-03 09:22:21

    3, nie spodziewam się więcej niż 480p, inaczej by się głośno chwalili ;-)

  • 1

    6. ~naskrutoff  2015-09-03 09:45:53  host: public-gprs364170.centertel.pl

    Wszystkie na Androidzie?? Nie będzie wersji z Windows?

  • 0

    7. ~Mariusz  2015-09-03 12:10:32  host: user-94-254-199-212.play-internet.pl

    Windows to niszowy system odchodzi do lamusa, a ty znowu z tym systemem i wyskakującymi errorami.
    LuIN, a yen yoga 3 pro z akumulatorem 10200mAh ma głośniki stereo??? Bo nic nie pisze.

  • 1

    8.  2015-09-03 12:13:17

    7, Mariusz, tam zdaje się, że jest nawet 2.1.

  • 1

    9. ~Mariusz  2015-09-03 12:15:04  host: user-94-254-199-212.play-internet.pl

    Czyli możesz jaśniej????
    I co z akumulatorem najważniejsze??? Jaka technologia?? Litowo-jonowa czy litowo-polimerowa????

  • 1

    10.  2015-09-03 12:19:31

    9, Mariusz - dokładnie to są 4 frontowe głośniki z systemem Dolby. Coś na kształt soundbarów pod TV. Do tej pory Lenovo stosował akumulatory litowo-jonowe w swoich tabletach, nie ogłaszał zmian w tej kwestii.

  • -1

    11. ~Mariusz  2015-09-03 12:32:52  host: user-94-254-199-212.play-internet.pl

    Czyli są 2 głośniki i 2 soundbary- to nie są typowe glośniki tylko wytwarzają jakiś bass????
    Dobrze rozumiem.
    Należy poprawic tekst bo jest z 94 frontowymi głośnikami.

  • 1

    12.  2015-09-03 12:37:38

    11, Mariusz - głośniki są 4 ukryte w sounbarze. Trudno powiedzieć czy jest to stereo + centralny + niskotonowy, czy może jakieś inne rozwiązanie. Dzięki - shift nie wskoczył, miał być nawias :-)

  • -1

    13. ~mac  2015-09-03 12:44:24  host: user-94-254-145-89.play-internet.pl

    Tego się nie opłaca kupować bo bardzo szybko porzucają wsparcie. Mam tablet Yoga 8, dostarczyli jedną główną aktualizację i całkowicie porzucili wsparcie. Zaplacilem więcej w nadziei na należytą opiekę producenta, a oni po roku pokazali mi srodkowy palec. W obliczu luk bezpieczeństwa jak np StageFright to dyskwalifikuje Lenovo, zwłaszcza za takie ciężkie pieniądze. Wyszło więc na to, że przeplacilem i to zdrowo za urządzenie jednej wersji. Mogłem kupić chińczyka za połowę ceny i efekt byłby ten sam!

  • -1

    14.  2015-09-04 00:41:27

    Właśnie Windows (duży Win, nie Phone) jest sensownym, o wiele poważniejszym systemem. Android dalej jest zacofany pod wieloma względami, no ale i tak nie tak jak iOS ; )

  • -1

    15. ~Darek  2015-09-04 09:31:30  host: apn-5-172-252-59.dynamic.gprs.plus.pl

    @7 Mariusz, głupoty piszesz o Windows

Dodaj swoją opinię