Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzy nagrody IDEA dla Windows Phone 7

Trzy nagrody IDEA dla Windows Phone 7

Q! 23 Września 2011 16:31

0 0

Windows Phone 7 zdobył trzy nagrody Amerykańskiego Stowarzyszenia Projektantów Wzornictwa Przemysłowego.

Windows Phone 7 zwyciężył w trzech kategoriach konkursu IDEA: najlepszy produkt, najlepsza obsługa oraz uznawanej za najważniejszą wybór użytkowników.




Według jury, przy tworzeniu Windows Phone 7 punktem wyjścia było przekonanie, że można lepiej, przyjemniej i efektywniej korzystać z telefonu, jeśli zaprojektuje się go z myślą o tym kim są użytkownicy, a nie z myślą o tym, co robią.

Amerykańskie Stowarzyszenie Projektantów Wzornictwa Przemysłowego to najstarsze i największe stowarzyszenie na świecie zajmujące się designem. Konkurs IDEA (ang. International Design Excellence Award) ogłaszany jest corocznie od 31 lat.

Źródło tekstu: idea, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 1

    3. ~comandercomander  2011-09-23 17:22:17  host: z38-06.opera-mini.net

    WP7 ma mnóstwo wad. Ale to i tak dobry system. Jest przede wszystkim prosty w obsłudze. Wyprowadził powiew świeżości do systemów operacyjnych. Więc zgadzam się z tymi nagrodami.

  • 0

    4. ~  2011-09-23 17:39:59  host: z05-05.opera-mini.net

    Ze inni sie nie znaja na win... Ci amerykanie to sa jednak fachowcy :-)

  • 1

    5. ~banan1973  2011-09-23 17:40:51  host: ip-91.193.160.9.tvsat364.lodz.pl

    tylko nie jest po polsku ???

  • -1

    6. ~malkontent  2011-09-23 17:57:13  host: public2702.xdsl.centertel.pl

    Nie ma jak Symbian !!!

  • 0

    7. ~pablos  2011-09-23 18:18:37  host: 77-255-32-205.adsl.inetia.pl

    ja mam oandroida od 2 lat i mam go sredecznie dosc zeby to chodziło chociasz jak burza a android sie zacina,chetnie wezme telefon z wp7 mango :)

  • 1

    8. ~  2011-09-23 18:24:09  host: z11-11.opera-mini.net

    7. Pablos. Ale po co tyle czasu się męczyć z telefonem?? Coś jest nie tak, to weź go sprzedaj, oddaj, itp. I kup inny telefon. * Calm7

  • 0

    9. ~  2011-09-23 18:26:32  host: z46-09.opera-mini.net

    Nie każdy rozdaje tel. za darmo.

  • 0

    10. ~lolol  2011-09-23 18:34:10  host: 212.160.172.70

    No soreczka ale kim wlasciwie sa uzytkownicy? Jest na to jakis wzor? Wyciagneli srednią z calej populacji korzystajacej z telefonow? Jesli chodzi o to co robią uzytkownicy, to z pewnoscia, wedlug Microsoftu, korzystaja z Outlooka, Messengera i Internet Explorera. System operacyjny "dla wszystkich" to system otwarty, z mozliwoscia indywidualizacji go.

  • -1

    11.  2011-09-23 18:36:37

    6: Zgadzam się w stu procentach. ;-)

  • -1

    12. ~pablos  2011-09-23 18:55:50  host: 77-255-32-205.adsl.inetia.pl

    @8 no własnie nie wiem czemu tyle czasu sie z tym mecze.Ale teraz to poczekam na jakies nowe telefony htc radar ma byc w polsce moze nie jest jakis mocny ale przy wp7 mango chodził jak masło

  • 0

    13. ~  2011-09-23 19:09:36  host: z11-11.opera-mini.net

    12pablos. No ja tym bardziej tego nie wiem, he he * Tak, teraz to poczekaj, zwłaszcza, że zapewne umowa Ci się kończy.. Tylko sobie nie myśl, że operator da Ci fon za 1zł. Nie ma bowiem telefonów za złotówkę * Calm7

  • 0

    14. ~  2011-09-23 19:12:30  host: v10-16.opera-mini.net

    Kiedyś była w Erze Nokia 1600 za złotówkę

  • 1

    15. ~  2011-09-23 19:21:09  host: z11-11.opera-mini.net

    14). NIE MA TELEFONÓW ZA ZŁOTÓWKĘ. Im wcześniej to do Was dotrze, tym lepiej :-)

  • 0

    16. ~  2011-09-23 19:44:08  host: v10-16.opera-mini.net

    Powtórzę: Kiedyś była w Erze Nokia 1600 za złotówkę

  • 0

    17. ~HD  2011-09-23 20:30:49  host: 89-74-55-52.dynamic.chello.pl

    CIEKAWE ILE GATES DAŁ "W ŁAPĘ" TEJ IDEI :P

  • 0

    18. ~pablos  2011-09-23 21:03:51  host: 87-205-250-25.adsl.inetia.pl

    @13 No konczy mi sie w marcu umowa wezme jakis telefon i go opyle a kupie HTC z wiekszym ekranem.Straznie ejstem ciekawy tego wp7 naprawde chce mu dac szanse.

  • 0

    19. ~pablos  2011-09-23 21:09:57  host: 87-205-250-25.adsl.inetia.pl

    pewnie ze nie ma telefonow za złotowke bo wszysko ludzie spłacaja w abonamencie a i jeszcze na telefonach operatorzy zarobia,no coz ludzie sie nabieraja na tani chwyt w tym i ja ale to dobrze jkest pomyslane duza opłata w sklai lat a sie jej nie odczuwa tak bardzo.

  • 0

    20. ~nicky  2011-09-24 01:09:25  host: 89-76-202-46.dynamic.chello.pl

    @pablos Gwarantuję Ci że się nie zawiedziesz. Używam tego systemu od lutego. I nawet bez Mango jest super. A po aktualizacji to będzie bajka. Powodzenia

  • 0

    21. ~ja  2011-09-24 09:33:37  host: 77-253-98-15.adsl.inetia.pl

    Wybor uzytkownikow :))))))) System ma 4% rynku, telefony zalegaja w magazynach, Steve Ballmer sam przyznaje, ze sprzedaje sie slabo. I WP7 dostaje nagrode w tej kategorii... Zabawne. Tak samo jak prognozy jakiejs firmy sprzed chyba pol roku, ze w 2012 WP7 bedzie najlepiej sprzedajacym sie systemem. To sie nazywa zaklinanie rzeczywistosci. Aczkolwiek dobrze by bylo, gdyby ten system NAPRAWDE sie sprzedawal i byl konkurencja dla Androida i iOS. Bo nie ma nic lepszego dla uzytkownikow, jak konkurencja. Ale niestety, poki co WP7 jest tylko pozywka dla fanbojow Nokii i antyfanbojow Androida.

  • 0

    22. ~Gecon  2011-09-26 08:36:05  host: klapa.denko.com.pl

    Więc fundacja IDEA dostała od M$ sporo kasy na dalszą działalność. Super nagrody za coś co zalega magazyny, widać M$ tak jak swego czasu w Vistą chce na siłę uszczęśliwić świat.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-132-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

applefan_ | 2017-10-18 11:25:00

@3 skąd wiesz ile mam ich akcji?


~Hotelarz | 2017-10-18 11:14:48

Xiaomi to najlepsze telefony robi za niską cenę.


~Ppp | 2017-10-18 11:07:13

Czasami szybciej działa 3g niż 4g


~ | 2017-10-18 11:05:35

młode pelikany to glupie ze h ho


~stary_pelikan | 2017-10-18 11:04:56

dziecko zanim coś napiszesz to się zastanów bo tylko wstyd przynosisz rodowi Pelikanow.

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet