Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzy firmy – jedno rozwiązanie "triple play"

Trzy firmy – jedno rozwiązanie "triple play"

WitekT 2 Czerwca 2006 13:03

0 0

Alcatel i Microsoft poinformowały o planach wykorzystania serwerów IBM w rozwiązaniach umożliwiających wdrażanie usług triple play klasy operatorskiej oraz telewizji interaktywnej (IPTV).

IBM już wcześniej zawarł z Alcatelem porozumienie OEM, a obecnie, dzięki tej współpracy, stanie się kluczowym partnerem wspólnych działań firm Alcatela i Microsoftu w dziedzinie IPTV. W rezultacie IBM, Alcatel i Microsoft będą wspólnie dostarczać te zaawansowane systemy operatorom wdrażającym usługi triple play.
Optymalizacja rozwiązań IBM w zakresie serwerów i pamięci masowych pozwoli na zapewnienie znakomitej obsługi oprogramowania Microsoft TV IPTV Edition w ramach architektury TPSDA (ang. Triple Play Service Delivery Architecture) Alcatela. Firmy podejmą też globalną współpracę w celu wprowadzenia swojej oferty na rynek, co będzie obejmować m.in. wspólne działania handlowe i marketingowe.

Oczekuje się, że połączenie doświadczenia Alcatela w dziedzinie dostępu do sieci, sprawdzonych rozwiązań serwerowych IBM oraz wiedzy z zakresu oprogramowania i wszechstronnej platformy IPTV Edition firmy Microsoft zaowocuje szybszym wdrażaniem usług IPTV, a także zwiększeniem wydajności i skalowalności architektury systemów oferowanych operatorom usług telekomunikacyjnych. Co więcej, dzięki poniesionym w ramach współpracy wydatkom na testy wydajności i integrację, usługodawcy będą mogli zwiększyć wydajność swoich usług oraz obniżyć nakłady inwestycyjne.

Źródło tekstu: Alcatel     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-55-5.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~SM | 2017-10-20 20:09:03

Skoro rośnie sprzedaż to może wzieliby się za poprawę jakości mapy w PL?


~Sebek | 2017-10-20 19:54:38

21 ja ci moge dać


~to ja | 2017-10-20 19:28:04

nie warto !!!


kabell | 2017-10-20 18:41:27

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie.


~opinioczeq | 2017-10-20 18:34:41

Idealny telefon dla grabarz.a

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (11)

Archiwum Ankiet