Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzęsienie ziemi w zarządzie TP

Trzęsienie ziemi w zarządzie TP

WitekT 24 Stycznia 2008 20:51

0 0

Rada Nadzorcza Telekomunikacji Polskiej przyjęła dziś rezygnację trzech z pięciu członków Zarządu TP: Benoit Merela, Iwony Kossmann i Pierricka Hamon. Jednocześnie powierzyła obowiązki członka Zarządu TP Rolandowi Dubois.

24. stycznia Iwona Kossmann, Pierrick Hamon i Benoit Merel złożyli rezygnacje z pełnienia funkcji członków Zarządu TP. Powodem jest realizacja nowych planów zawodowych. Rezygnacje wchodzą w życie w następujących terminach: 24. stycznia w przypadku Iwony Kossmann, 29. lutego w przypadku Pierricka Hamon i Benoit Merela.




Obradująca w tym samym dniu Rada Nadzorcza TP powołała Rolanda Dubois w skład Zarządu. Zostanie on następcą Benoit Merela, obecnego członka Zarządu ds. finansów. Nową funkcję obejmie 1. marca pracując do tego czasu razem z Benoit Merelem nad przejęciem obowiązków.

Roland Dubois ma 58 lat, jest absolwentem Ecole Supérieure de Commerce Le Havre oraz uzyskał tytuł executive MBA w HEC (Centre de Préparation aux Affaires) w Paryżu. Karierę zawodową rozpoczął w 1975 roku do Grupy France Telecom dołączył w roku 1987. W 2006 roku został wiceprezesem ds. kontrolingu finansowego dywizji AMEA, odpowiedzialnej za spółki Grupy FT w krajach Azji, Środkowego Wschodu oraz Afryki.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~projekt mgc  2008-01-24 21:56:00  host: eqa70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem sieć Tp jest już tak obiążona że nie wytrzymie kolejnych PROMOCJI. Poza tym kasę to oni trzepią ale nie widać aby cokolwiek zmieniało się dla użytkownika. chodzi mi tu o nowe sieci, centrale itp. Niestety. Ja się pytam w takim układzie na co idą opłaty z tak zwanego abonamentu - konserwacja technologii? Skoro nic w tym kierunku nic nie robią? Myślę że to powinno im wszystko gruchnąć :)może to by ich nauczyło. Pozdro do zarządu Tp Nie martwcie się nie jedną karę jeszcze zapłacicie :)

  • 0

    7. ~haha  2008-01-24 21:57:08  host: chello089077136181.chello.pl

    tylko czekać na wyniki za 4 kwartał, musiało coś ...... się popsuć

  • 0

    8. ~  2008-01-24 22:42:05  host: acme39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na czwarty kwartal nie czekaj tylko 30stycznia na roczny raport, a co sie popsulo nic tylko milion klientów mają mniej. Ale tego nawet czarodzien nie zmieni, bo telefon stacjonanry to przeszlosc, ja mam ostatnie dni do ostatniego stycznia neo, i stacjonanry,

  • 0

    9. ~  2008-01-24 22:57:22  host: chello083144071124.chello.pl

    A może trzeba do zarządu powołać kogoś związanego z PO i PSL? Dobrze jest mieć dobre stosunki z władzą. Po gadce Panasiuka widać, że UKE moze mieć pod górkę. Szkoda by było, bo p. Streżyńska robi kawał dobrej roboty.

  • 0

    10. ~miki  2008-01-24 22:58:04  host: ge-r1-atm.ptim.net.pl

    "złożyli rezygnację" - raczej zostali zmuszeni do jej złożenia :) Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć, że nagle cała trójka postanowiła zmienić swoje plany zawodowe.

  • 0

    11. ~  2008-01-24 23:26:41  host: oo9.ipartners.pl

    Moze nam ciemniakom ta skomplikowana i tajemnicza jatke w zarzadzie &FTP wytlumacza tu tak czesto obecni, a teraz niepokojaca milczacy koledzy z biura propagandy i dezinformacji &FTP ;-) pls

  • 0

    12. ~  2008-01-24 23:52:34  host: p07-09.opera-mini.net

    Poprosimy o komentarz Ukenamuniu. Pls nie daj plamy.

  • 0

    13. ~A  2008-01-25 09:11:22  host: proxy2.netia.pl

    czemu sie dziwic, o zmianach od dawna sie mowilo; najpiękniejsze jest to, ze IK w grudniu oficjalnie dementowała że odchodzi:) to trzeba traktować jako zwolnienie na własną prośbę, o ile PH i BM trochę sie napracowali w zarządzie, wiec mogą chcieć zmienić plany, to IK rządzi od niecałego roku i jedyne co zorganizowała to wielki bur... w wyniku którego masowo odchodzili ludzie - no i miarka się przebrała ale sa też plotki, że Prezes też już szykuje trzecią kopertę;) na razie kupił trochę czasu, ale kto wie co będzie jesienią

  • 0

    14. ~Chrome_TP  2008-01-25 09:13:59  host: 212.160.172.70

    Co do zarządu to cholera ich tam wie :L Co do jojczenia o rozbudowy to już nie raz wskazywałem że jest to kombinacja czynników - tenencja w tp do cięcia kosztów + działania UKE (stawki retail itp uprzedzanie konkurencji o planowanych promocjach, cennikach) + działanie konkurencji na sieci tp (bsa) + szybki przyrost prędkości łączy + faktycznie w pewnych miejscach tandetne(przestarzałe) kable i mała przepustowość na obiektach przesyłowych.

  • 0

    15.  2008-01-25 09:17:12

    Chrome_TP: ostatnio UKE bardzo oszczędnie informuje o taryfach... A co do uprzedzania, to biorąc pod uwagę time2market w TP, to jej nie da się po prostu nie uprzedzić... ;)

  • 0

    16. ~mirekb  2008-01-25 09:51:19  host: hii227.internetdsl.tpnet.pl

    to pewnie dlatego porozdawali "darmowe" godziny do 15 stycznia bi teraz będzie juz tylko gorzej nic innego sie nie spodziewam.ciekawe czy zmienią po cichu znowu regulamin programu profit bo sa tam takie zawiechy ze szkoda gadac,późno naliczane punkty,błędne daty lub"informacje sa w tym momencie niedostepne" ;-))

  • 0

    17. ~znawca  2008-01-25 10:05:40  host: atropos.tpi.pl

    Nie ma co się martwić, tu chodzi o cięcie kosztów. Zwolniły się 3 miejsca a przyjęto jednego człowieka. Pan Roland Dubois to dobry manager z tytułem MBA. Spoko wyprowadzi TPSA na prostą. Będzie dobrze ;)

  • 0

    18.  2008-01-25 10:08:10

    znawca: zaoszczędzą przede wszystkim na codziennie kupowanym świeżym bukiecie róż do biura jednego z ex członków zarządu. ;)

  • 0

    19. ~frn  2008-01-25 10:56:05  host: ip-89-174-120-159.multimo.gtsenergis.pl

    Kurcze, juz to skomentowalem u virrusa wiec nie bede sie powtarzal. A swoja droga Pani IK taka milosniczka kwiecia? Moze te nowe plany zawodowe to kwiaciarnia???

  • 0

    20. ~A  2008-01-25 11:11:38  host: proxy2.netia.pl

    raczej szklarnia;)

  • 0

    21. ~Chrome_TP  2008-01-25 11:51:55  host: 212.160.172.70

    Witek - ja mówiłem ogólnie na przestrzenii czasu, a nie na chwilę obecną :> Wiadomo przecie, iż jest to zjawisko złożone i nieco denerwujące może być późniejsze wypowiadanie się postronnego klienta łykającego bez zastanowienia każdą propagandę UKE i bezczelne pytanie w takim razie dlaczego tp nie inwestuje jakby to była tylko kwestia od puszczenia bąka...

  • 0

    22. ~SLAin  2008-01-25 11:56:19  host: habibi.gts.pl

    Grażynko O. robi krecią robotę....;-)

  • 0

    23.  2008-01-25 13:35:10

    Chrome_TP: no ale skoro UKE się poprawiło i robi tak, jak postulowałeś, to czemu masz o to pretensje? Po co ciągle wypominasz czasy wcześniejsze? :)

  • 0

    24. ~  2008-01-25 19:35:27  host: oo7.ipartners.pl

    Jesli te odejscia to mniejsze koszty jak twierdzi "znawca" (jak ja lubie takie nicki, kojarza mi sie z expierdem) to nic tylko tarzac sie ze smiechu ;-) A odprawy? Trzy i tluste. Mozna by za nie utrzymac troszke pracownikow &FTP.

  • 0

    25. ~sdfsd  2008-01-27 09:29:20  host: efx96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Trzepać kasę można ale jak już nie będzie kogo zwalniać to zaczną się big problemy. Na polityce likwidacji stanowisk pracy daleko się nie zajedzie. Już teraz widać kiepską obsługę klienta która coraz bardziej się psuje i masowy odpływ klientów posiadających tylko telefon w TP. TP traci przychody ale próbuje odzyskiwać pieniądze poprzez zwalnianie ludzi. Ale na dłuższą metę to nic nie da. Kompletnie nic. Polityka którą się kierują francuscy prezesi i wyzyskiwacze prowadzi do nikąd.

Dodaj swoją opinię