Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzecie urodziny sieci Play

Trzecie urodziny sieci Play

LuiN 16 Marca 2010 23:28

0 0

16. marca 2007 roku ruszyła oferta Play. Na koniec 2009 roku sieć miała prawie 3,5 mln klientów - to średnio 3.426 aktywacji dziennie.

Na koniec IV kwartału 2009 roku sieć miała 1,37 mln klientów postpaid i 2,077 mln klientów prepaid. Od sierpnia 2009 roku P4 wykazuje pozytywną wartość EBITDA.

W 2009 roku na jedną kartę SIM przypadało 150 minut rozmów wychodzących w skali miesiąca. 350 tys. kart SIM działało w usłudze Play Online (zarówno abonamentowej, jak i prepaid).




Sieć Play obejmuje zasięgiem 3G 61% populacji kraju, a 2G - 85%. Razem z roamingiem w Polkomtelu daje to wynik 99% ludności w zasięgu.

W tym roku z okazji urodzin klienci Play mogą korzystać z darmowych połączeń wewnątrzsieciowych w ofercie prepaid oraz abonamentach dla klientów biznesowych i indywidualnych (za sprawą serii promocji o ogólnej nazwie Stan Darmowy).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 51
  • 0

    32. ~kris850  2010-03-17 10:07:13  host: valiant.aster.com.pl

    średnio 150 minut/SIM miesięcznie? chyba przeszacowali :)

  • 1

    33.  2010-03-17 10:20:51

    popsuli na przykład pakiet 100 minut - teraz jest tylko do Play. popsuli też replay'a bez telefonu.

  • 0

    34.  2010-03-17 10:24:31

    Mnie cieszy wejście Play na polski rynek :) Mam same korzyści

  • 0

    35. ~  2010-03-17 10:36:40  host: 188.33.167.235

    Powiedzcie mi - czemu we Freshu wpisanie jakiegokolwiek kodu skutkuje błędem "żądanie niezrealizowane" (czy jakoś tak)? Dopiero za którymś razem działa, prawie straciłem cierpliwość zanim udało mi się włączyć co chciałem (stan darmowy, program doładowań, NET 500MB i sprawdzenie tego wszystkiwego). Dopiero teraz mam to wszystko, a próbowałem od wczorajszego popołudnia. Ja wiem, że jest 24h na aktywacje, ale nie w tym rzecz - wpisuję jakiś kod i mam odmowę.

  • 0

    36. ~play123  2010-03-17 10:45:57  host: 62.61.56.39

    okej wszystko fajnie tylko gdzie jakaś promocja dla przedłużających umowę - z tego co udało mi się przeczytać to dają przez 6mcy 50 min gratis. Tylko że ten gratis jest tak naprawdę dla każdej innej osoby jeśli przeniesie numer to play lub zamówi abonament przez internet...

  • 0

    37. ~  2010-03-17 11:07:15  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    35. Mnie to też irytuje. Niemniej w taki wypadku wystarczy wyłączyć i włączyć telefon. Przynajmniej u mnie to pomaga.

  • 0

    38.  2010-03-17 12:18:36

    35, 37 - Kilka dni temu aktywowałem mamie pakiet 100 minut do Play i na stacjonarne, po jakimś czasie (5, 10 minut) sprawdziłem stan pakietu i teraz co jakiś czas sprawdzam i wszystko jet OK.

  • 0

    39. ~  2010-03-17 16:43:08  host: 109.243.197.234

    @38: Dziękuję za wspaniały sposób na rozwiązanie problemu! Nie no, super że u Ciebie jest ok. U mnie nie jest. A tak poważnie to u mnie też "zdarza się", że jest ok - ale są takie momenty, że chciałoby sie pier....ąć telefonem o ścianę! Tak pół na pół. A jak mamsprawdzić stan pakietu online w telefonie to zanim dojdę w *111# do 1, 2, 6, 2 to przeważnie się wywali - za dużo możliwości po drodze żeby się wywaliło... Dlatego wolę na stronie sprawdzać ten pakiet. Ale kody bardzo się przydają, tylko szoda, że tak często doprowadzają do szewskiej pasji. Słuchaj - jako zagorzały playowiec pisałeś kiedyś w jakiej kolejności odpalać bonusy itp. żeby mieć max zysk i długie terminy wazności bonusa - możesz przypomnieć (może przeniosę pewien numer). Chodzi mi żeby bonus na start był ważny 30 dni i co tam jeszcze jest... aaa, nie ma już chyba podwojonej wartości startera.

  • -2

    40. ~simplusowiec  2010-03-17 17:38:02  host: 109.243.237.223

    dzieci paly, macie dzisiaj święto, prawie jak rudzi w irlandii :)

  • 0

    41.  2010-03-17 18:12:42

    PLAY, to ten produkt Durexa tak?

  • 0

    42. ~wosq  2010-03-17 18:38:15  host: 188.33.129.142

    @39 Można krócej to sprawdzić:*111# potem 1,6,2.

  • 0

    43. ~a  2010-03-17 19:05:48  host: chello084010073133.chello.pl

    41: Tia, nigdy nie testowalem go, rzeczywiscie poprawia wrazenia? :)

  • 0

    44. ~  2010-03-17 21:29:19  host: system-1.pansa.pl

    @42: Tak, pomyliłem się. To ja pisałem kom. #39.

  • 0

    45.  2010-03-17 22:23:05

    @43, produkty kauczukowe zabijają całą radość zabawy ;)

  • 0

    46.  2010-03-17 22:44:30

    39 - To nie miał być żaden "wspaniały sposób na rozwiązanie problemu". Jedynym sposobem jest w takim razie kontakt z OK Play. A "zagorzały playowiec", to również określenie na wyrost. Słuchaj jeżeli chodzi o bonusy, to fakt nie ma już "2x więcej na starterze" (czy coś w ten deseń). Teraz wchodzi nowy starter, więc bonusy "lekko" polecą w dół. Nie wiem kiedy będziesz przenosić, więc nie chcę się niepotrzebnie rozpisywać, bo "za chwilę" może się okazać, ze już nie będzie można przenosić się na startery: darmowy On Visit 9 zł, "normalny" 9 zł i 30 zł, a pozostanie tylko ten nowy - darmowy 5 zł (pewnie też w trybie One Visit). A o co do tego nowego znam zbyt mało szczegółów.

  • 0

    47. ~fern  2010-03-18 22:56:12  host: abee98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ad46. startery On Visit 9zł pozostają juz tylko w tych salonach w których mieli zapasy. Od środy oficjalnie do procesu mnp czyli przeniesienia uzywamy startera '5' w czym 4 zł jest na połączenia i wiadomości a pozostała 1 zł na internet itp.. w obecnym stanie promocji znacznie bardziej opłaca się abonament in stan darmowy w play na stałe. a przy tym dobre tel za 1 zł. ktoś może dac lepiej?

  • 0

    48. ~  2010-03-18 23:30:58  host: 109.243.213.4

    @46: Ok, dzięki. @47; Nie, dziękuję za uwiązanie na łańcuchu (umowa).

  • 0

    49.  2010-03-18 23:31:37

    fern (47) - Jak już tu jesteś :-) Wiesz może czy te 5 złotówki MNP (oprócz tego, ze będą darmowe) też będą ważne 20 dni na wychodzące + 3 miesiąc na przychodzące, czy też może będą miały jakieś inne terminy ważności, bo o to głównie mi się rozchodzi... Z góry dzięki za odpowiedź. ;-)

  • 0

    50.  2010-03-19 15:46:34

    fern (47) - OK, już nie musisz odpisywać. Wiem już wszystko o zmianach związanych ze starterami MNP. Całkiem zapomniałem, o tym żeby po prostu zajrzeć na stronkę sieci Play i przejrzeć zaktualizowane regulaminy. ;-)

  • 0

    51. ~n  2010-04-12 01:21:16  host: 77-254-188-244.adsl.inetia.pl

    a w play za jakiekolwiek doładowanie mam rok "wychodzących" i nie przepadają mi złotówy jak po miesiączce w jakimś Orżnąć:P I tak oto wspólnie budujemy lepszą przyszłość - oby bez O.;)

Dodaj swoją opinię