Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzecie objawienie Shakiry

Trzecie objawienie Shakiry

LuiN 21 Czerwca 2010 12:20

0 0
sonyericsson xperia x8 Do sieci trafił film z prezentacją możliwości telefonu Sony Ericsson Xperia X8, znanego wcześniej jako Shakira. Telefon ma kosztować poniżej 200 euro - czy okaże się rynkowym hitem?

Telefon ma wypełnić gabarytową lukę między potężną Xperią X10 i mikroskopijną Xperią X10 mini. Jak się okazuje, ten wyposażony w 3-calowy pojemnościowy ekran telefon, będzie tańszy od X10 mini. Szerzej o Shakirze pisaliśmy ostatnio w tej wiadomości.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Sony Ericsson, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • -1

    1. ~bberrian  2010-06-21 12:28:30  host: 93-186-28-206.rdns.blackberry.net

    Nic od sonyericssona nie ma juz szans stac sie rynkowym hitem! Koniec I kropka!!!

  • 1

    2.  2010-06-21 12:35:53

    bberrian - jak rozumiem wnioskujesz to po takich "marnych" telefonach jak np.: T68i, T610, K700, P910, K750, W810, K800, K550, które rynkowymi hitami według Ciebie nie były?

  • -1

    3. ~bberrian  2010-06-21 12:44:49  host: c23-228.blackberry.net

    LuiN- byly, sam mialem ale to byly lata temu! Dzis czym moze sie pochwalic SE?! Jaka maja sprzedaz?! Ok X10 I mini odmiany wygladaja ok ale ich sprzedaz jest na miernym poziomie! Face it- SE dzis to nisza, Ishit, bberry i Samsung lykaja go na lunch:)

  • 1

    4.  2010-06-21 12:45:09

    Ludzie cały czas zainteresowni są produktami SE, tyle, że takie Satio itp. są za drogie. Jeśli w Polsce Shakira będzie miała rozsądną cenę u opów, to sukces bardzo prawdopodobny. SE wyrobiło sobie markę u młodych i w tym ich siła.

  • 1

    5.  2010-06-21 12:53:06

    4.Popieram,telefon bardzo ładny,z możliwościami,jeśli cena będzie przystępna,to czemu nie.

  • 0

    6.  2010-06-21 12:55:34

    Tak dla młodych ale teraz popsuło sobie wizerunek drogimi telefonami ale jeśli ten telefon u nas będzie tani to widzę potencjał w X8 bo jeżeli naprawdę będzie kosztować mniej niż 200 euro to u naszych operatorów będzie do wzięcia za 1zł na abo

  • 1

    7. ~Paweł  2010-06-21 13:44:07  host: 195.136.20.133

    Od zawsze miałem Nokie. Jakieś 3 lata temu przesiadłem się na Blackberry z numerem firmowym i Sony Ericssona z numerem prywatnym. Jedynie co mogę napisać, to że przesiadka wyszła mi na zdrowie :) BB to potęga, jeśli chodzi o terminal do pracy. Natomiast Sony Ericsson bije każdą Nokię na głowę. Miałem K800, W880, W890, Xperie X1 a teraz mam Xperie X10 mini. Rewelacyjny telefon, nie da się ukryć nie najtańszy. X8 jeśli będzie miał dobrą cenę ma szanse zawalczyć na rynku.

  • 0

    8.  2010-06-21 14:11:15

    Jestem podobnego zdania, cena będzie tu miała decydujący wpływ.

  • 0

    9.  2010-06-21 14:33:10

    mnie sie podoba ale i tak jesli chodzi o marke to jestem fanatyczka nokii bo nigdy sie nie zawiodlam na zadnym modelu telefonu z tej firmy.

  • 0

    10.  2010-06-21 17:26:37

    Taki grubas na pewno wypełni lukę. ;)

  • 0

    11.  2010-06-21 19:18:33

    @10 za cienki fon beznadziejnie trzyma sie w dłoniach, ja osobiście wolę taki około 1,5-1,7cm

  • 0

    12.  2010-06-21 19:21:29

    A i nie chce się narażać fanboyom SE ale ciekawe czy polepszyli materiał z którego robią fony bo na zdjęciach cała ta seria X10 wydaje się lekko "zabawkowo-plastikowa" ale to tylko odczucia optyczne ;-)

  • 0

    13. ~e  2010-06-21 22:13:05  host: host115.opteris.pl

    1*** ja jako odwieczny fan Motoroli, i przychylnie patrzacy na Samsunga, a sceptycznie podchodzacy do SE, to powiem Ci, ze SE modelami X10 (mini), X8 zrobilo na mnie pozytywne wrazenie. Sam sie zastanawiam, co wybrac, bo zyczylbym sobie parametry Samsunga i wykonanie Motoroli, a design SE (szczegolnie X10)

Dodaj swoją opinię