Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzecia reklama z Wojewódzkim [wideo]

Trzecia reklama z Wojewódzkim [wideo]

Q! 5 Września 2011 17:57

0 0
Play w ramach akcji testujsmartfona.pl pokazał trzeci spot reklamowy z udziałem Kuby Wojewódzkiego.

Szerzej o programie testujsmartfona.pl pisaliśmy w tej wiadomości.



Poprzednie dwie reklamy z Kubą Wojewódzkim prezentowaliśmy w tej oraz tej wiadomości.


Źródło tekstu: play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • -2

    2. ~  2011-09-05 18:34:41  host: static-81-219-254-57.devs.futuro.pl

    To już można napisać negatywną opinię o duecie Wojewódzki+Play czy zaraz ktoś wytnie?

  • 1

    3. ~  2011-09-05 18:42:25  host: z11-01.opera-mini.net

    Chyba czwarta ta reklama :)

  • -1

    4. ~badziew  2011-09-05 18:54:05  host: 89-75-140-120.dynamic.chello.pl

    jakich mało ta cała kampania.. bleee

  • -1

    5. ~  2011-09-05 19:03:24  host: z21-08.opera-mini.net

    Zawiesilem korzystanie z plejafresza! Na czas smrodzenia tvn,owskim gniotem(nofresh!).najwiekszy błąd p4!.żenada...

  • -1

    6. ~  2011-09-05 19:17:07  host: 173.254.204.99

    Ciekawe czy PLAY ma zasięg w ***, chociaż kreske. Mniej słów, więcej czynów, choćby BTSów w ***.

  • 0

    7. ~User  2011-09-05 19:17:27  host: 95-178-73-10.gorzow.hypnet.pl

    Może być, lepsze niż te bańki T-Mobile

  • 0

    8. ~polak  2011-09-05 19:25:31  host: v06-15.opera-mini.net

    Posiadacze starterów Red Bull Mobile z edycji limitowanej dostają 25% rabatu na zawsze, także na telefon.takie właśnie nieprawdziwe wiadomości można przeczytać na Telepolis i póżniej goście sprzedają na alledrogo takie startery porażka drogie Telepolis

  • 0

    9. ~  2011-09-05 19:28:10  host: p15-07.opera-mini.net

    Ja chcę przejść z pf do rbm i mogę

  • 0

    10. ~  2011-09-05 19:28:42  host: p15-07.opera-mini.net

    nie mogę

  • 0

    11. ~major  2011-09-05 19:36:45  host: public-gprs220566.centertel.pl

    jezeli udział tego pajaco - trefnisia wojewódzkiego w kampani reklamowej ...ma przynieśc wymierne korzysci... to nisko swiadczy o tej sieci. przeciez wojewodzki to pajaco -gębacz chlapiacy jęzorem na kazdy temat a jesli mu zapłacic

  • 0

    12. ~ramez  2011-09-05 19:49:35  host: v11-15.opera-mini.net

    Fajny, śmieszny spot, podobnie jak poprzednie.

  • -1

    13. ~  2011-09-05 19:59:04  host: ddc67.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Antypolak twarzą sieci telekomunikacyjnej w Polsce. Kto to wymyślił?

  • 0

    14. ~styka  2011-09-05 21:54:19  host: 81-210-123-94.ip.netia.com.pl

    patrząc a coniektóre wypowiedzi wnoszę, że wolelibyście zobaczyć Kaczyńskiego w tej reklamie conajmniej. Ja rozumiem, że reklama może się nie podobać bądź osoba w niej występująca ale cała kampania, łącznie z testujsmarfona to bardzo dobry pomysł. Co do wikcji, jako 4g w całej polsce jesy, nie wypowiem się to bo smiech na sali natomiast co do reszty nei mam zastrzeżeń.

  • 0

    15.  2011-09-06 09:04:50

    @ddc67.neoplus.adsl.tpnet.pl Play to nie jest sieć dla Ciebie, zainteresuj się ofertą Rydzyka.

  • 0

    16. ~zdzichu  2011-09-06 09:42:56  host: kwark.aero2.pl

    @15 coś słabo orientujesz się w telekomunikacji na polskim rynku. Rydzyk nie ma swojej oferty... Chlapiesz bez sensu jęzorem.

  • 0

    17. ~  2011-09-06 10:11:20  host: V32-04.opera-mini.net

    16@ Wrodzinie to co!

  • 0

    18. ~  2011-09-06 12:36:58  host: ip-78-30-123-2.free.aero2.net.pl

    @17. Rydzyk już dawno temu wycofał się ze wspierania oferty wRodzinie. Marka została w całości przejęta przez CenterNet.

  • 0

    19. ~  2011-09-07 19:43:34  host: host-89-229-140-59.chelm.mm.pl

    Ha! Od zobaczenia tego gniota w telewizorni czekałem aż to opublikujecie. Jak dla mnie to śmieć. Jeśli marketing Play jest tak marny, że wykorzystuje się tego typu "pajacyki" to poważnie zastanowię się nad zmianą firmy. Jeszcze tylko 11 m-cy do końca umowy... W końcu nie chcę, by moja ciężko zarobiona w Polsce kaska szła na utrzymanie takich medialnych pajacy... Btw. czy jest tu jeszcze ktoś, kto uważa go za niedorośniętego chłopaczka z nieleczonym ADHD oraz beztalencie bez prezencji i wymaganej w TV aparycji?

  • 0

    20. ~Rozczarowana  2011-09-09 12:47:22  host: 80.48.17.122