Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trzech rosyjskich operatorów zrezygnowało z iPhone'a

Trzech rosyjskich operatorów zrezygnowało z iPhone'a

WitekT 17 Lipca 2013 09:11

13 1
Żadna z rosyjskich sieci nie zdecydowała się na odnowienie 5-letniego kontraktu z Apple. Wielu operatorów wyrażało niezadowolenie ze swoich relacji z Apple, ale Rosjanie najwyraźniej stracili już cierpliwość.

MTS i MegaFon wcześniej zdecydowały się na taki krok. Teraz decyzję taką podjął VimpelCom (Beeline), który zapowiedział większą promocję urządzeń Samsunga.

W Rosji niedozwolone jest subsydiowanie telefonów, jednak operatorzy omijali ten zakaz oferując wraz z telefonem darmowe usługi.


Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:

Tagi: apple | megafon | mts | vimpelcom

w sumie: 48
  • 0

    30.  2013-07-17 15:17:14

    Biorąc pod uwagę, ze dobra luksusowe są raczej do pokazywania się a nie normalnego używania... Niech się z nimi pokazują ci, którzy rzeczywiście mają na tyle dużo pieniędzy, ze mogą sobie na to pozwolić. IPhone dobrem luksusowym w porównaniu z jakimkolwiek innym telefonem? No weź przestań... Chyba, zę specjalne wydanie w 24-karatowym złocie... to i owszem... Ale to Nokia wcześniej robiła takie dobra luksusowe ;-)

  • 0

    31. ~Majster  2013-07-17 15:22:09  host: 5-226-111-202.ip.netia.com.pl

    To kolejny przykład na to, ze Apple gra nieczysto i ingeruje w wolnorynkowe mechanizmy.

  • 0

    32. ~  2013-07-17 15:46:25  host: v41-03.opera-mini.net

    @applefan_ sprawdz lepiej swoją ładowarke. Ostatnio czytałem że iphone śmiertelnie poraził chinke.

  • 1

    33. ~allan  2013-07-17 15:57:41  host: lsm.vlan80.dengo.lubman.net.pl

    To dobry sygnał! Bo firma Apple musi bardziej liczyć się z potrzebami użytkowników! Apple iPhone 5 dalej ma mały ekran, nie ma radia FM, bluetooth jest tylko do słuchawek, aktualne jest uwiązanie do iTunes i app store....

  • -1

    34. ~pepe  2013-07-17 16:24:46  host: host-193-107-248-18.radionet.info.pl

    OJ GŁUPIŚ wp MA 3,2 % RYNKU A TY O JAKIMŚ ODBIJANIU SIĘ NOKII, NOKIA IS DEAD JUZ DAWNO I MUSIAŁABY NAPRAWDĘ WYMYSLIĆ COŚ REWOLUCYJNEGO ABY POWSTAĆ Z MARTWYCH. i JESZCZE TE CENY MASKARA

  • 1

    35. ~  2013-07-17 16:43:46  host: v09-09.opera-mini.net

    @34 klawisz Shift Ci się zablokował?

  • 0

    36. ~  2013-07-17 17:31:59  host: z55-01.opera-mini.net

    nasze operatory powinni zrobic podobnie do braci zza wschodniej granicy.

  • 0

    37.  2013-07-17 18:43:50

    Czasem i z Rosji przychodzi pozytywne zaskoczenie.Widać nawet rosyjscy nowobogaccy już nie dają sobie wciskać padliny która z górną półką ma tyle wspólnego że dużo kosztuje.Zresztą dla zdesperowanych zawsze jest dystrybucja na wolnym rynku.

  • 0

    38. ~  2013-07-17 19:04:25  host: ip-151-248-37-88.free.aero2.net.pl

    Czeska Telefonica już dawno olała Apple.

  • 0

    39.  2013-07-17 19:17:16

    Na iphona czy iPada w USA zarobisz spokojnie w tydzień. iPad 2 kosztuje 375 dolarów. Tydzień pracy szaraka. A gdyby iPad kosztował 375zł? Ile chętnych by sie znalazło u nas? Prawda jest taka że Apple ma dużą konkurencję w tej chwili. Przedewszystkim cenową. Nie każdego stać na jabłko więc WP8 i android wybily się w Europie. A ci co mają produkty Apple na pewno cenią również dlatego że drogo kosztują. BMW i Lamborghini - i to jeździ i to. To tańsze a to droższe. Wszystko od preferencji i kasy zależy. Nie dziwię że się ruscy i czechy odpadły. U nas pewnie niedługo to też się stanie.

  • 0

    40. ~Polak normalny  2013-07-17 19:35:33  host: afsb42.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nawet Rosjanie poznali się na "ajfonach"... Szkoda gadać - rosyjski wieśniak straci możliwość "dorównania" europejskim wiochmenom!!!

  • 0

    41. ~JustMe  2013-07-17 19:42:09  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Applefan!!! Buahahahahahahahaha To juz do tego stopnia się znizyles? Hahahahahahahahahaha... Real spacker....

  • 0

    42. ~lol  2013-07-17 22:26:45  host: ip-151-248-39-163.free.aero2.net.pl

    haha bmw i lamborgini hahaha, apple co co najwyżej dacia logan w cenie limitowanego ferrari

  • 1

    43. ~  2013-07-17 23:04:12  host: ip-94-42-50-41.multimo.pl

    I na tym polega wolny rynek. Brawo Rosjanie. Apple niech sprzedaje swoje produkty w USA.

  • 0

    44. ~JustMe  2013-07-18 07:18:55  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    Dla fanów iPhone : BlackBerry udostępniło mapy dla Polski jak i innych krajów na BlackBerry 10. :)

  • 0

    45. ~  2013-07-18 08:20:11  host: v40-10.opera-mini.net

    napisze coś na poziomie waszych niektórych komentarzy - a ja mam 10 biegową beemkę 9kę ze speedem 1000 km/h osiąganm w 1sekundę,ma dizla,benzinola,hybryde i można nim wystartować w kosmos bo ma napęd ufo - to poziom waszych komentarzy

  • 1

    46. ~Jarek M.  2013-07-18 10:58:39  host: user-94-254-192-185.play-internet.pl

    Bravo Rosjanie! !!!! Inni też powinni dać kopa Apple i ich srajfonowi którego za darmo bym nie wziął. Jak można używać, a co gorsza chwalić ten szajs? To telefon (???) dla ograniczonych umysłowo i uzależnionych od mamuś i tatusiów którzy jak założą Ci zielone spodnie to chodzisz w nich 3 tygodnie dopóki mama nie zdecyduje by ci je zmienić. Sam nic nie możesz zrobić.

  • 0

    47. ~Marek  2013-07-18 23:32:29  host: 6b96.swietojanska.net

    Chyba nie widziałeś na oczy nowoczesnego diesla od BMW... W obecnej chwili siedząc za kierownicą BMW nie odczujesz różnicy, czy masz pod maska diesla, czy benzynę. Chyba, że pod względem dynamiki tego pierwszego. Nowe BMW serii 5 diesel dla dresa? Życzyłbym każdemu Polakowi aby było go stać na "klekota" jak to nazwałeś za ponad 200 000 złotych... Głupota nie boli:)

  • 1

    48.  2013-07-18 23:50:50

    Mieć super auto w dzisiejszych czasach to nie jest żaden prestiż. Sam znam dziadków, którzy zadłużyli się na najnowszy model, a teraz chuchają na niego i dmuchają. Pucują, modlą się prawie przy nim, a robią zaledwie po kilka tysięcy km sezonie letnim. Najchętniej to by jeździli z foliami na szybach. :-) Takie planowanie o kant doopy trzasnąć. Wolę starą pandę, przy której nie dostanę zawału jak mi ktoś zarysuje drzwi na parkingu, czy jak dzieciak upapra siedzenie lodem. :-) A w zamian za byle jakie auto odbije sobie na wczasach. Można się podniecać blachą na kołach jak się jeździ po kilkanaście tysięcy km w miesiącu. W innym przypadku byle co spokojnie starczy i nie ma co się grzać na najnowszy rocznik/model.

  • 0

    49.  2013-07-23 20:00:58

    48~~ brawo za obiektywną odpowiedź ;) zgadzam się z Tobą w 100%

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-22-136-56.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Cham spod Radomia | 2017-12-16 17:48:55

Lata mi to kolo ch.u.j.a.2: to sr.aj w nachy


~Tłuk | 2017-12-16 17:13:32

To było do @2


~Tłuk | 2017-12-16 17:12:35

@3 to narżnij w kosz koło biurka


frasag | 2017-12-16 17:11:11

@2: to wsadź główeczkę do muszli i ogladaj


~nie mow ze | 2017-12-16 17:02:00

chce mi sie kupe a w kiblu nie mam neta :/

Ankieta

Z jakiego pokrowca na smartfon korzystasz?

Jak zabezpieczamy telefon przed uszkodzeniem?

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet