Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trwają testy PLAY24 Mobile

Trwają testy PLAY24 Mobile

LuiN 2 Czerwca 2011 14:06

0 0

Sieć Play powoli kończy prace nad aplikacją na telefony oferującą szybki mobilny dostęp do serwisu Play24 - PLAY24 Mobile.



paly24 mobilem


W ramach wdrożenia trwają obecnie rozmaite testy pracy aplikacji. Na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play zaprosił do pilotażowych testów 20 użytkowników sieci, często korzystających z serwisy Play24.





Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    6.  2011-06-02 14:49:15

    Prawdziwą sieć poznaje się nie po tym, jak "powoli kończy prace", lecz po tym, jak skończy...! / I co to wogóle za news? Napiszcie, jak skończy. I tyle.

  • 1

    7.  2011-06-02 14:49:54

    nikt: ale inną. Nie TelePlay tylko Play24.

  • 1

    8. ~ikey  2011-06-02 14:58:10  host: aix45.internetdsl.tpnet.pl

    Mogli by taką aplikację puścić też na symbiana.

  • 0

    9. ~  2011-06-02 15:29:48  host: user-188-33-53-179.play-internet.pl

    po co ta aplikacja jak www nie dziala jak nalezy?

  • 1

    10. ~Qper  2011-06-02 15:41:24  host: fis242.internetdsl.tpnet.pl

    Chętnie bym potestował ale dla iPhone aplikacji nie przewidzieli...

  • 0

    11. ~  2011-06-02 15:43:26  host: 77-254-95-34.adsl.inetia.pl

    Cóż, wolałbym przemyślaną uniwersalną wersję mobilna, obsługiwaną przez przeglądarkę, ale plusem palikacji P24 jest (może złudna) nadzieja, że toto będzie działać częściej niż strona Play24, bo w końcu odpada część interfejsu i może ta ciągle padająca część P24 nie będzie tego dotyczyć...

  • 1

    12.  2011-06-02 16:05:54

    Cóż, zrobiliby normalnie działającą i w pełni funkcjonalną wersję WAP Play24, a nie bawią się ze śmiecioidem.

  • 1

    13. ~  2011-06-02 16:10:32  host: v07-16.opera-mini.net

    10. A myślałem, że jako prawie etatowy naprawiacz Play24 załapałeś się na testy. Może ta 20-tka będzie równie dokładna.

  • 1

    14. ~  2011-06-02 16:37:32  host: z31-05.opera-mini.net

    Po włoźeniu karty sim automatycznie zapisuje się w przeglądarce internetowej w telefonach z Symbianem Play 24, jako zakładka

  • 1

    15. ~wmb09  2011-06-02 16:41:12  host: 193-34-1-181.chelmnet.pl

    strona play24 rzecywisccie CZASEM nie dziala, jednakze przy stronie iBOA Ery, to jej zaleta jest, ze DZIALA WIEKSZSCO CZASU, iBOA ery w dzien nie dziala 90% czasu. miedzy 9-11 jeszcze nigdy nie udalo mi sie wejsc (nawet otworzyc strony logowania) Play24 lubi sie "zacinac" ale wiekszosc opcji dziala caly czas (przy bilingach czasem wyrzuca).

  • -1

    16. ~  2011-06-02 17:08:37  host: host-46-186-12-179.dynamic.mm.pl

    wystarczy w telefonie wejsc na iboa.pl, a co do nie dzialania na komputerze sugeruje zmienic przegladarke;)

  • 1

    17.  2011-06-02 17:11:13

    U mnie podobnie Play24 działa bardzo dobrze w 99% a żeby się zalogować na konto Tak Taka to już trochę gorzej.

  • 0

    18. ~...aaaa  2011-06-02 17:20:13  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    @8 po co na ten syf? symbian zginie razem z nokią!! tylko na to czekam aż ludzie którzy za dobrym telefonem widza tylko napis nokia będą zmuszeni do korzystania z modeli innych producentów !! WM nie pomoże tej firmie która jedzie na świetności z dawnych lat..

  • 0

    19.  2011-06-02 18:02:07

    @18 Nie wiem dlaczego masz aż tak negatywne zdanie dot. Symbiana. To prawda, że Nokia prawdopodobnie lata świetności ma za sobą ale nadal ma w swojej ofercie całkiem przemyślane modele np. E72. Ja z kolei jestem za jak największą konkurencją, więc 3mam kciuki za Nokię bo dominacja Apple, Androida nie jest dla nas konsumentów korzystna. Pozdr

  • 1

    20. ~...aaaa  2011-06-02 18:06:19  host: ivb92.internetdsl.tpnet.pl

    @19 przez klientów sieci komórkowych znienawidziłem tą markę ze wzgledu na wszech obecne przekonanie ze Nokia to najlepsze telefony, a osobiście uważam z doświadczenia ze Andek ma duzo większe możliwości i jest bardziej elastycznym systemem...wkońcu z jakiegoś powodu Nokia pozbywa sie powoli symbiana.

  • -1

    21. ~  2011-06-02 18:14:41  host: 77-255-184-104.adsl.inetia.pl

    A na wyświetlaczu mają 3G a nie 4G.

  • -1

    22.  2011-06-02 20:29:28

    może by popracowali nad działaniem sieci

  • 0

    23. ~mirekb  2011-06-02 21:11:17  host: 188.146.38.32.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    niech pokazuja daty pakietów dodatkowych ktore mialy date do maja 2010 a pozniej madrale to zmienili na obecna wapową..ciekawe co znowu s piep szą??

  • 0

    24. ~zbyszek  2011-06-03 13:04:40  host: c22-240.blackberry.net

    @23 znajac ich jeszcze wiele, co jak co ale oni potrafia wszystko s****dolic, nie wiem czy robia to celowo czy po prostu nie maja wiedzy...

  • 0

    25. ~  2011-06-03 19:40:03  host: user-188-33-148-55.play-internet.pl

    czy nadal wersja mobilna jest dostepna TYLKO przez wap??? nie mogę tego kompletnie pojąć, bo przy beznadziejnym funkcjonowaniu tejk witryny, na telefonie (przez wifi dla przykładu) jest bardzo trudno cokolwiek tam zobaczyć. No ale Play wie lepiej, czego oczekuja klienci

Dodaj swoją opinię