Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Truphone wejdzie na polski rynek z ofertą dla firm?

Truphone wejdzie na polski rynek z ofertą dla firm?

sirmark 19 Lipca 2013 19:21

11 10

Należąca do Romana Abramowicza firma telekomunikacyjna Truphone, zaczęła przygotowania do mocniejszego wejścia na polski rynek - informuje "Rzeczpospolita".




Oferta ujrzy światło dzienne po wakacjach. Ma to być nowa usługa dla firm, przygotowana we współpracy z Play. Jak podaje gazeta, nową usługą będzie prawdopodobnie Truphone Zone. Umożliwia ona korzystanie przez użytkownika z jednej międzynarodowej taryfy obejmującej rozmowy, wiadomości i transmisję danych. To oferta przeznaczona dla firm z oddziałami za granicą lub których pracownicy często podróżują. Wykorzystuje koncepcję tzw. "międzynarodowej karty SIM", która poza krajem wydania pozwala dzwonić po lokalnych stawkach

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:

Tagi: truphone

w sumie: 70
  • -1

    56. ~marcinnoga75  2013-07-20 15:46:36  host: apn-37-7-141-147.dynamic.gprs.plus.pl

    @54: Tak właśnie prawdę miąłeś miałeś Erę, mówisz o stanie tej sieci z 3 lat - 3 lata temu "kmis - przysłał, że w Wawie też PLAYorewolucje; PLAY 2048/384; realnie 1.68mbps", do dziś miany raczej kosmetyczne, albo wręcz przeciwnie: przez 5 lat miałem zasięg 3G PLAY w "firmie" jako jedyny op, teraz tylko PLAY go nie ma tutaj. PS. zobacz z wczoraj .blogspot.com

  • 0

    57. ~  2013-07-20 15:47:37  host: v40-10.opera-mini.net

    55, to jest codzienność w Play. Podczas rozmow czkawka albo wybicia z roamingu. Telefon w zasiegu a przychodzą smsy o nieodebranym polaczeniu.

  • 0

    58. ~User8888  2013-07-20 16:07:22  host: awy114.internetdsl.tpnet.pl

    Znajomy ma numer w Play i normą jest, że ciężko jest dodzwonić się do niego, choć nie mieszka na zadupiu. Dlatego nie mogę powiedzieć nic dobrego o tej sieci.

  • 1

    59. ~NG  2013-07-20 22:20:36  host: 89-79-8-235.dynamic.chello.pl

    A może tak ustawcie na sztywno jedną sieć. Najczęściej: -ustawienia -sieć -wybór operatora -ręczny. Dodatkowo jeśli korzystacie z różnych pasm 2G/3G wskażcie jeden, najbardziej optymalny w danym momencie. Dla części osób jest to może niedogodność, ale jak najbardziej "poprawia" "problemy" w połączeniach z Play. Napiszcie wrażenia po miesiącu od użycia w/w sposobu. Wtedy pogadamy. Nie można Was aktualnie traktować poważnie.

  • 1

    60.  2013-07-20 22:35:59

    NG, zacznijmy od tego, że to nie użytkownik powinien się starać, by sieć działała mu prawidłowo. Ja mam ustawiony na sztywno P4 i trzyma na 3G i nie widzę problemów. Co prawda, jak nie miałem na sztywno tylko raz się zdarzyło, że chyba w Ustowie (Auchan) przełączyła mnie na Plusa i to 2G i wtedy właśnie powiedziałem DOŚĆ. Tak czy siak, to nie jest moim zdaniem normalne, aby operator wymagał od użytkownika ustawiania jakiegoś zasięgu ręcznie, czy jeszcze nie wiadomo jakich akrobacji.

  • 0

    61. ~  2013-07-20 23:08:56  host: v40-10.opera-mini.net

    Play wyrzuca z roamingu jak jest zasieg macierzysty. Moze tak nie jest w calym kraju ale napewno w niektorych regionach tak ustawili siec

  • 0

    62. ~Wezmyr  2013-07-21 00:18:27  host: acnx210.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ****41- a co za różnica, czy słuchają ich Rosjanie czy Amerykanie?

  • 0

    63. ~  2013-07-21 06:10:44  host: public-gprs193281.centertel.pl

    Tróphone - LOL. Jaki idiota wymyślił tę nazwę?

  • 0

    64. ~  2013-07-21 11:15:13  host: 84.39.167.246

    Wczoraj bylem na watrze w Zdyni- Klucz mobile mialo swoje stoisko i rozdawalo czasem po tlumie startery ; )

  • 0

    65. ~  2013-07-21 12:21:21  host: v39-09.opera-mini.net

    Dlaczego na końcu tytułu jest znak zapytania?

  • 0

    66. ~  2013-07-21 12:43:06  host: user-164-126-152-227.play-internet.pl

    korzystam z play ale to ostatni rok. W listopadzie koniec umowy, uff. Ich własny zasięg to porażka, wyjeżdżasz poza miasto i telefon na automacie trzyma 1-2kreski a próbujesz zadzwonić, to rozłącza rozmowę, bo zasięg ginie. Można ustawić roaming ale ten też jest czasem wyłączany tzn. karta jest wylogowywana i telefon martwy leży dopóki nie zauważysz tego. Nie jest też rzadkością komunikat "sieć zajęta". Play już nie jest w stanie obsłużyć tej ilości abonentów, którą posiada. Play był tani i dobry kiedyś a teraz to tylko marketing a normalnie korzystać nie można.

  • 0

    67. ~...  2013-07-21 16:05:40  host: 159-205-46-183.adsl.inetia.pl

    Chiny i Rosja ręka w rękę. Jak dobrze, że już moje ostatnie dni w Play. No ja piernicze, tożt o jest typowa 5ta kolumna wywiadu.

  • -1

    69. ~  2013-07-21 21:12:22  host: 83.218.109.208

    a ja z innej beczki. nie wiem czy to jakiś błąd czy coś ale jak sprawdzam dowolny nr komórkowy w extravoip.pl to mi wychodzi że koszt minuty rozmowy to 6gr/min netto a brutto 7,4gr/min. a wg cennika koszt to 15gr/min netto. A więc nie wiem czy to błąd systemu czy coś - ale jeśli to tak naprawdę działa to to jest chyba obecnie najtańsza opcja na polskie komórki...??

  • -1

    70. ~  2013-07-21 21:35:22  host: 83.218.109.208

    do 69 (cd): sprawdziłem dokładnie stawka 6 gr/min netto (7,4 gr/min brutto) obowiązuje sieci plus i t-mobile....

  • 0

    71. ~olek  2013-07-21 21:50:46  host: host251-185.tvk.torun.pl

    To n8ezle

  • 0

    72.  2013-07-21 22:14:38

    69, ja mam taką fajną zasadę: Gdy widzę podmiot, który zamiast wykupić reklamę, bądź artykuł sponsorowany (na tej stronie np. Orange wykupił cały dział artykułów), spamuje w tak "obrzydliwy" wręcz sposób, zapisuje sobie jego nazwę i dodaje do CZARNEJ LISTY. A zatem kolejna firma dodana :)

  • 0

    73. ~waiwak  2013-07-22 00:13:51  host: host-80-238-103-196.jmdi.pl

    truphone to firma angielska. abramowicz kupil jedynie 24 % udziałów.

  • 0

    75. ~  2013-07-23 16:04:07  host: user-188-33-194-7.play-internet.pl

    do 72: hmm - a rób sobie co chcesz. Tylko wiedz że extra voip wykupił sobie reklamę na telepolis.pl stąd sprawdziłem ich ofertę i znalazłem luke. I tylko o tym napisałem. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Pozdrawiam. Ps nie mam nic wspólnego z tą ani inną firmą voip

  • 0

    76. ~  2013-07-23 16:25:45  host: z24-15.opera-mini.net

    72, chcialby tak samo dodac do czarnej listy twoj login i komentarze, tak żeby nie byly dla mnie widoczne, bo od głupot jakie wypisujesz zęby bolą.

  • 0

    77. ~  2013-07-23 22:57:35  host: 83.218.109.208

    widać ktoś się przestraszył truphona - i taka oto jest odpowiedź: "FM GROUP Mobile: w UE jak w domu 29 gr w roamingu 29 groszy w roamingu FM GROUP Mobile 15 lipca 2013 wystartowała nowa promocja FM GROUP Mobile, dzięki której, nawet będąc w podróży, dzwonisz jakbyś nie ruszał się z domu. Tylko 29 groszy za minutę rozmowy w roamingu! Promocja obejmuje wszystkie rozmowy wychodzące i przychodzące wykonane z krajów Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Dla kogo? Promocja dedykowana jest wszystkim abonentom FM GROUP Mobile, którzy podpiszą umowę do 30 września 2013 roku włącznie. Dotyczy również abonentów, którzy mają już podpisaną umowę z FM GROUP Mobile. Jak działa? Jeśli jesteś abonentem FM GROUP mobile ? włącz roaming i płać mniej! Jeśli jesteś abonentem FM GROUP Mobile i masz włączony roaming ? już płacisz mniej! Jeśli nie podpisałeś jeszcze umowy abonamentowej z FM GROUP Mobile ? zrób to do 30 września, włącz roaming i płać mniej! Do kiedy? Już do końca trwania Twojej umowy rozmowy w roamingu w krajach UE, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu, będziesz prowadził rozmowy za 29 groszy za minutę połączenia. FM GROUP Mobile"

Dodaj swoją opinię