Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Trochę o finansach P4 - reklama i testy

Trochę o finansach P4 - reklama i testy

WitekT 24 Stycznia 2007 17:20

0 0
P4 do 29. stycznia przedłużyła termin składania ofert przez agencje reklamowe na obsługę swojego budżetu wartego nawet 250 mln zł. Sam start sieci obsłuży agencja MediaCom. 20 mln poszło wcześniej na same testy użytkowników.

Pierwotny termin minął 23. stycznia, ale zmieniono go na prośbę kilku agencji, które nie zdążyły przygotować prezentacji. Prezentacje odbędą się 30. i 31. stycznia, a wybór nastąpi najpóźniej 2. lutego.

Według tygodnika Media & Marketing, całkowity koszt, jaki poniosło P4 na testy swojej sieci (20 tys. użytkowników na terenie Warszawy i Trójmiasta) to około 20 mln zł.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~bonarus  2007-01-24 17:55:17  host: dwc170.internetdsl.tpnet.pl

    no i tylko wawa i 3miasto...

  • 0

    3. ~aratron  2007-01-24 18:15:20  host: djv41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlaczego tylko dwa miasta?

  • 0

    4.  2007-01-24 18:16:03

    Noo a mialo byc w innych miastach - ech te decyzje...

  • 0

    5.  2007-01-24 18:26:19

    Ciekawe kiedy wkoncu raczą wyjawić swoją marke i logo....

  • 0

    6.  2007-01-24 18:40:05

    Tylko dwa miasta poniewaz: 2 (dwa) nadajniki sa w Wa-wie i 1 (jeden) w 3miescie :)

  • 0

    7.  2007-01-24 18:47:46

    3miasto to jedno miasto? Myślałem, że trzy....

  • 0

    8.  2007-01-24 20:24:12

    (dokładnie) na kiedy jest planowany start?

  • 0

    9. ~DOBI  2007-01-24 21:23:05  host: w3cache.warpol.net

    start zaplanowano na 30 lutego informacja prawdziwa jak powiedzienie uczciwy jak polityk:-)

  • 0

    10. ~alex  2007-01-24 23:14:14  host: 195.116.35.23

    @DOBI - na 31 lutego bo mamy rok przestępny :D

  • 0

    11. ~nadchodzi4  2007-01-24 23:56:34  host: aaxe125.neoplus.adsl.tpnet.pl

    P4 wykorzystuje w miejscach gdzie nie ma swoich nadajników infrastrukturę Polkomtela - jest dostępny w całym kraju

  • 0

    12. ~rz  2007-01-25 00:07:05  host: amplus101.amplus.net.pl

    zastanawia mnei czy P4 jako 'korzystator' z infrastruktury polkomtela, będzie dostępne polkomtelowskim abonentom bez zdejmowania simlocka, tak jak heyah w erze? to bardzo ciekawe jest

  • 0

    13. ~dt  2007-01-25 00:24:35  host: wap.plusgsm.pl

    rz-oczywiscie ze nie bo P4 ma swoj MNC a to na tej podstawie dziala blokada simlock. W Plusie bedzie natomiast na zasadzie roamingu.

  • 0

    14. ~jojo  2007-01-25 10:34:04  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Niby korzysta z infrastruktury Plkomtela. Ale z tego co, widziałaem w newsach CHYBA na Telepolis to z GSM, a o UMTS ma zadbać we wasnym zakresie. Czyli tam, gdzie Plus ma już swoje nadajniki 3G, P4 raczej nie zobaczymy, a szkoda. Przecież sieć zapowiada się jako lider usług telekomunikacyjnych w najnowszych technologiach...

  • 0

    15.  2007-01-25 11:00:19

    testuje się całkiem fajnie :) płaski jak "podpaska" samsung jest całkiem niezły :))

  • 0

    16. ~cwn  2007-01-25 11:38:14  host: 217.116.110.185

    Ja swojego z370 noszę w portwelu :) Spoko fon! Szybko się stronki www otwierają! Jak na razie bez zastrzeżeń.

  • 0

    17. ~potargany  2007-01-25 12:19:21  host: dbf233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cwn = a moze w PORPONETCE?

  • 0

    18. ~rz  2007-01-25 21:29:41  host: amplus101.amplus.net.pl

    :/ e, to szkoda jakże wielka. miałem szczerą nadzieję wyrwać się spod spleśniałych skrzydeł Simplusa-pijawki zachowując telefon i gwarancję na nim o_O nic to. w listopadzie kończy mi się gwarancja, może wtedy coś pomykam

  • 0

    19. ~cwn  2007-01-25 21:41:56  host: smok.rozgadana.pl

    potargany = w portwelu

  • 0

    20. ~wed  2007-01-27 11:40:29  host: apn-99-41.gprspla.plusgsm.pl