Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Triple SIM od LG już wkrótce

Triple SIM od LG już wkrótce

Q! 31 Stycznia 2012 12:18

0 0

Już wkrótce na rynek trafi nowy telefon z portfolio LG, który pomieści w sobie jednocześnie trzy karty SIM. Jego cena będzie bardzo atrakcyjna.

LG A290 będzie mieć ekran o przekątnej 2,2 cali i rozdzielczości QCIF (176 x 220 pikseli). Wbudowany aparat wykona zdjęcia w rozdzielczości 1,3 Mpix. W obudowie o wymiarach 113,5 x 51 x 12,95 mm znajdzie się również miejsce na ogniwo o pojemności 1500 mAh.




lg a290 lg a290 lg a290

Wciąż nie wiadomo, czy trzy karty SIM, które zmieszczą się we wnętrzu LG A290, będą mogły działać jednocześnie. Wiadomo natomiast, że telefon pojawi się na rynku rosyjskim pod koniec lutego, a jego cena wynosić będzie około 75 euro.

Źródło tekstu: hi-tech.mail.ru     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 1

    5. ~  2012-01-31 12:39:31  host: ip-78-30-109-163.free.aero2.net.pl

    4)..i Nokia.

  • 0

    6.  2012-01-31 12:49:32

    Wiem, że zabrzmi to głupio, ale wg mnie to ten telefon ma za mocną specyfikacje.

  • 1

    7. ~  2012-01-31 13:06:32  host: ip-78-30-109-163.free.aero2.net.pl

    6, i zabrzmiało, to miała być ironia?

  • 2

    8. ~  2012-01-31 13:08:49  host: 031011206176.unknown.vectranet.pl

    @4. To był sarkazm ? Mam nadzieję, że tak ...

  • 1

    9. ~brysiu  2012-01-31 13:38:43  host: public93183.xdsl.centertel.pl

    tylko zeby miał lepsze parametry

  • -1

    10.  2012-01-31 13:53:40

    @7 słowo ironia nijak do tej wypowiedzi nie pasuje więc nie mam pojęcia skąd Ci się to wzięło? Chodzi mi o to, że taki telefon, przynajmniej pierwszy egzemplarz triple SIM nie będący Chińską myślą techniczną powinien być możliwie jak najprostszy.

  • 0

    11.  2012-01-31 14:11:27

    Nie jest zły :-). Akurat LG jest coraz lepszy jeśli chodzi o zasięg czy jakość rozmów. Chociaż 75 euro to trochę dużo za taką konstrukcję.

  • 1

    12. ~  2012-01-31 15:08:15  host: blo11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy quatro sim?

  • 0

    13.  2012-01-31 15:09:34

    @12 już jest. Chińska myśl techniczna, ale jest.

  • 0

    14.  2012-01-31 15:37:44

    @12, 13 - żeby tylko cztery karty. Pewnie i coś z Androidem się znajdzie do tego. Oczywiście telewizja analogowa jak najbardziej na miejscu.

  • 0

    15.  2012-01-31 15:51:09

    @4 śmiecie to Ty dla skupu zbierasz, Triple Sim jest dlatego że w dzisiejszych czasach gdy praktycznie mamy nieograniczoną ważność konta, pakujemy sobie do tel 3 z T-M / Plus / Orange / Play i znajomi z 3 sieci mają do nas darmowe rozmowy ... Jak dla mnie niepotrzebny gadżet w takim telefonie, bo ja bym tego nie ogarnął na ekranie 2.2 cale ... Może przy 4.3 cala by się to sprawdziło ...

  • 0

    16.  2012-01-31 15:59:54

    Bardzo dobra rzecz w tych czasach. j/w pisze wziuuuu . Daje to nam wiele możliwości których nie było. Teraz możesz spokojnie mieć za darmo wszędzie i się nie martwić tym że ktośnei zadzwoni bo ma drogo .

  • 0

    17.  2012-01-31 16:18:52

    Wygląda jak te tanie chińczyki triple które juz są na rynku...

  • 0

    18.  2012-01-31 16:36:05

    @14 no i ekran max. 3" oczywiście oporowy.

  • -2

    19. ~Mucus  2012-01-31 17:35:05  host: host86-148-160-75.range86-148.btcentralplus.com

    Bezsens!!!! Czemu nie 5 albo 10 kart!? Debilizm totalny!!!

  • 1

    20.  2012-01-31 18:21:26

    @19 czemu? Jak ktoś ma numer prywatny, numer firmowy wewnętrzny i firmowy zewnętrzny (bo i tak bywa) to w sam raz.

  • 0

    21. ~r  2012-01-31 21:47:07  host: public-gprs180518.centertel.pl

    jak dla mnie mógł by być i quatro sim. W końcu zawsze taki telefonik będzie działał i na 1 simce a w razie potrzeby jest slocik. Popieram taką ideę.

  • 0

    22.  2012-01-31 22:41:03

    telefony wielosimowe to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które mają kilka nr (prywatny, służbowy itp) mam nadzieję, że będzie jednocześnie obsługiwał minimum 2 karty w czasie rozmowy. Obecnie mam samsunga c3322 i niestety duży krok w tył: telefon w trakcie rozmowy wyłącza drugi numer.

  • -1

    23. ~  2012-02-01 10:05:03  host: public-gprs284606.centertel.pl

    Niszowy gniot. Dualsimy słabo się sprzedają, chociaż mają swoją klientelę. Więcej simów będzie sprzedawać się jeszcze gorzej, więc nie będzie funduszy na ich dopracowanie. Nie chciałbym mieć takiego niedorobionego produktu, który nie umie zrobić "połączenia oczekującego" na drugiej simce. Każdy normalny fon to potrafi przy użyciu jednej karty.

  • 0

    24. ~avi  2013-10-09 21:48:08  host: 94-72-105-105.marsoft.net

    mam ten telefon. rewelacja. serdecznie polecam osobom korzystającym jednocześnie z 3 różnych kart sim.

Dodaj swoją opinię