Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Triple play w Magyar Telekom - telefon, prąd i gaz

Triple play w Magyar Telekom - telefon, prąd i gaz

WitekT 5 Maja 2010 14:19

0 0
Węgierski operator Magyar Telekom rozpoczął sprzedaż usług telefonicznych w pakiecie z… elektrycznością i gazem. Na razie w pięciu największych miastach kraju, w tym w Budapeszcie.Magyar Telekom chce w ten sposób walczyć ze spadającymi przychodami. We współpracy z koncernem E.ON, zaoferuje swoim klientom dostawy energii i gazu po obniżonych cenach, średnio od 5% do 8% od regularnych stawek rynkowych.

Operator zajmie się wszystkimi czynnościami administracyjnymi związanymi ze zmianą dostawcy energii i gazu. Rachunki za nie będą przychodzić oddzielnie od rachunków za usługi telekomunikacyjne.

Magyar Telekom należy do Grupy Deutsche Telekom.

Polski operator narodowy - Telekomunikacja Polska - poza usługami telekomunikacyjnymi sprzedaje m.in. ubezpieczenia (przy współpracy z Generali).

Źródło tekstu: Magyar Telekom, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
 • Ten komentarz został ukryty.

  2

  1. ~  2010-05-05 14:41:41  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

  hahaha telepiej też by mógł..płacilibyśmy 3x więcej ;)

 • Ten komentarz został ukryty.

  -1

  2.  2010-05-05 15:36:41

  To jest całkiem dobry pomysł - wszystkie podstawowe media (do których zaliczam prąd, gaz, telefon, Internet, telewizję) u jednego operatora.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-87-71-112.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet