Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Triple play w Magyar Telekom - telefon, prąd i gaz

Triple play w Magyar Telekom - telefon, prąd i gaz

WitekT 5 Maja 2010 14:19

0 0

Węgierski operator Magyar Telekom rozpoczął sprzedaż usług telefonicznych w pakiecie z… elektrycznością i gazem. Na razie w pięciu największych miastach kraju, w tym w Budapeszcie.

Magyar Telekom chce w ten sposób walczyć ze spadającymi przychodami. We współpracy z koncernem E.ON, zaoferuje swoim klientom dostawy energii i gazu po obniżonych cenach, średnio od 5% do 8% od regularnych stawek rynkowych.

Operator zajmie się wszystkimi czynnościami administracyjnymi związanymi ze zmianą dostawcy energii i gazu. Rachunki za nie będą przychodzić oddzielnie od rachunków za usługi telekomunikacyjne.
Magyar Telekom należy do Grupy Deutsche Telekom.

Polski operator narodowy - Telekomunikacja Polska - poza usługami telekomunikacyjnymi sprzedaje m.in. ubezpieczenia (przy współpracy z Generali).

Źródło tekstu: Magyar Telekom, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 2

    1. ~  2010-05-05 14:41:41  host: 088156127244.stk.vectranet.pl

    hahaha telepiej też by mógł..płacilibyśmy 3x więcej ;)

  • -1

    2.  2010-05-05 15:36:41

    To jest całkiem dobry pomysł - wszystkie podstawowe media (do których zaliczam prąd, gaz, telefon, Internet, telewizję) u jednego operatora.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet